Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

VIII. Hungarian Blitz Weekend - Szeged -


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 430
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Szokott lenni taglista a szervezőknél, így nem lesz gond, ha még nem kaptad kézhez a kártyád. :)

Köszönöm a gyors választ :) kis turbós corsád jönn veled? megnézném :) mondjuk anno láttam egyik kecsós pályanapon:) de most jobban is megnézném :)

Link to comment
Megosztás:

ejjj ez megint jó partynak ígérkezik ;) 35 fokos meleggel ;) medence rulez :D aki Baja-Szeged közt gurul annak figyelmébe ajánlanám a mobil mérő autót ami sumákba nyomja a sztárfotót ! (általában egy Skoda de volt már Golf is )

persze lehet máshol is van hasonló "okossága" a szervnek .

Link to comment
Megosztás:

Mi is hazaértünk épségben. Nagyon szépen köszönjük a hétvégét, most is jó volt mint mindig, bár a szombati programokról nagyon lemaradtunk, sajnos nem értesültünk arról mi és hol lesz, ha jól emlékszem múlt évben a kapunál ki volt függesztve egy program lista, Én azt most hiányoltam :)

brezsy: Ha esetleg rólam van videód, megköszönném ha felraknád ( fehér F Astra, német zászlós sárvédővel ). Szerintem a legegyszerűbb ha a Youtube-ra rakod. :)

Link to comment
Megosztás:

Igen a szombati programokról mi is lemaradtunk, de amúgy egészen - istenkirály Zimamoddy főatyaúristen speekerig - jól éreztük magunkat. Ha jövőre is ő lesz a speeker szépségverseny ki hírdetéskor én feldugom neki a mikrofonját. Beképzelt f@szkalap. Már a tavalyi után is mondtam, hogy remélem idén nem ő lesz de ismét hozta a hoddogszos formáját. Jövőre ő és a nagy haverjai csinálhatják is a szépségversenyt, rohadjanak ők meg a napon.

Link to comment
Megosztás:

Igen a szombati programokról mi is lemaradtunk, de amúgy egészen - istenkirály Zimamoddy főatyaúristen speekerig - jól éreztük magunkat. Ha jövőre is ő lesz a speeker szépségverseny ki hírdetéskor én feldugom neki a mikrofonját. Beképzelt f@szkalap. Már a tavalyi után is mondtam, hogy remélem idén nem ő lesz de ismét hozta a hoddogszos formáját. Jövőre ő és a nagy haverjai csinálhatják is a szépségversenyt, rohadjanak ők meg a napon.

Na igen, Zimával elszaladt a ló este eléggé. Rudit sem szabadott volna autóba engedni olyan állapotban, 10cm-n múlott hogy nem borította ránk a reflektort és nagy mákja volt mindenkinek hogy a fűben nem volt egy kavics sem...

Link to comment
Megosztás:

CSAk azt tudom írni mint tavaly hatalmas tisztelet a Rendezőségnek hibátlan volt minden ha jövőre is ilyen lesz sztem mindenki ott lesz aki idén is......

És nem utolsó sorban mély gratuláció az életük párjainak h végig elviseltek minket, képzelem külsős szemmel milyen hülyének tűnhetünk:)))))))))))))))))))

Hengtechnikának elég Balázska autója ami MÉG nem a Csabié!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.