Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

OPC rulez chat


Lanti

Recommended Posts

Nem úgy csúnya. Most a szivató is hamarabb áll le és nem emeli meg amugy sem olyan magasra. Szebb a hangja, megvan az öblögetős fals járása de szebb egyértelműen. Mindegy vasárnap megkapja ami jár neki :D

Nekem is 1.6 korul alakul.azhogy nem szep az alapjarat ne zavarjon. 266°os tengelytol ne varjunk csodat :)

Link to comment
Megosztás:

Nagyon remélem Redi, picit meg vagyok fázva vasárnap hajnalig ennek múlnia kell és akkor nincs más akadály.

Egy ideje szervezgetem de elvileg nincs másra szükség hozzá mint műszakilag jó autóra és pénzre, el lehet indulni szinte bármelyik nap. Szállást azért mi foglaltunk előre, most már drágább szobák vannak csak kiadók, illetve nehezebb olcsót találni.

Egyedül nem szivesen autóznék amúgy 12-14 órát odáig, elfelezem cimborámmal. Ha egyedül megy valaki akkor olyan 300e alatt nehezen jön ki. És ez "csak" 4 nap.

Amúgy a szemét nem fogjuk kinyomni valóban, biztosítást nem lehet kötni ugyebár a pályára...

Link to comment
Megosztás:

Nagyon remélem Redi, picit meg vagyok fázva vasárnap hajnalig ennek múlnia kell és akkor nincs más akadály.

Egy ideje szervezgetem de elvileg nincs másra szükség hozzá mint műszakilag jó autóra és pénzre, el lehet indulni szinte bármelyik nap. Szállást azért mi foglaltunk előre, most már drágább szobák vannak csak kiadók, illetve nehezebb olcsót találni.

Egyedül nem szivesen autóznék amúgy 12-14 órát odáig, elfelezem cimborámmal. Ha egyedül megy valaki akkor olyan 300e alatt nehezen jön ki. És ez "csak" 4 nap.

Amúgy a szemét nem fogjuk kinyomni valóban, biztosítást nem lehet kötni ugyebár a pályára...

És melyik programot nyomjátok? Mert látom van több is.

Egy Grossglockner kört beletehetnétek Ausztriában. Igaz, hogy pár száz km kerülő és jó pár óra, de nagyon megéri.

Link to comment
Megosztás:

"4 laps Nordschleife or 4 Turns of 15 min GP-Circuit: 100,- €"

Ez 100 ojróért majdnem 100km autózás, mielőtt valaki úgy gondolná ez kevés. Ennyi kör alatt a Conti Sport SP3 fele el fog fogyni.

Nem mellékesen az OPC be fog falni 20 lityót ezen a 100km-en. És a németek jelenleg 510-520körül adják a nyál literét :pinch:

Így is reggel 5-kor kellene indulni sajnos a kanyargás szerintem most kimarad, de főleg mert a németeknél nagyon sok most az autobahn javítgatás = 80km/h

És melyik programot nyomjátok? Mert látom van több is.

Egy Grossglockner kört beletehetnétek Ausztriában. Igaz, hogy pár száz km kerülő és jó pár óra, de nagyon megéri.

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.