Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Engem már csak az érdekelne, hogy az általad (kedves Omegatd) is ismert több tucatnyi tádé Omegás miért veri a fejét a falba az elb*szódott adagolók és egyéb méregdrága alkatrészek miatt...

Flowa baze!

Neked muszáj minden lében kanált játszanod? :)

Értesz az autómata váltós B omegától a TD-ig mindenhez (ilyen autóid tudámásom szerint ne is voltak), beleszólsz mindenbe, belekötsz mindenbe/mindenkibe. Így nem lehet túl nagy népszerűségre szert tenni...

Tényleg nem bántani csesztetni akarlak, csak arra kérlek nézd végig mit csinálsz egyik-másik fórumon.

Link to comment
Megosztás:

Semmi baj. :wink: Szívesen veszem az építő jellegű kritikát...

Ugyanakkor tisztázzunk valamit! Én 1998 óta Omegázom. 1999 óta foglalkozom mélyrehatóbban az Omegákkal, igaz, eleinte kizárólag A Omegákkal ismerkedtem. 2002-ben jelent meg az első, akkor még csak A Omegákat ismertető honlapom. (Az első magyar Opel Omegás honlap.)

Az Indexes Omega topicból ismertem meg eleinte sok Omegást, akikből később az első "Omega Klub" alakult. Így ismerkedtem meg Omegaspeccel is, aki a legjelentősebb információ forrásom lett technikai kérdésekben. (Most már Tas az.)

Az elmúlt közel 4 évben - főleg a mindenkori Omegás közösségek és a honlapom iránt érdeklődők lévén - rengeteg Omegással ismerkedtem meg (legalább virtuálisan), akik megosztották velem tapasztalataikat a típus (A és B Omi) hibáival kapcsolatban.

Amikor teszek valamilyen kijelentést, azt nem hasraütésre, hanem arra alapozom, amilyen információkat az évek során összegyűjtöttem. Ilyen szempontból pedig sem Te, kedves Dark (akit maximálisan tisztelek pl. MOTE-s érdemeid miatt), sem pedig Omegatd, aki fennhangon "osztja az észt" az Omegákról, holott maximum a sajátjáról tud érdemben nyilatkozni, nem rendelkeztek olyan rálátással a témára (globálisan) érzésem szerint, mint én.

Természetesen elfogadom a nálam jobban hozzáértők véleményét bármilyen, a témát érintő kérdésben (valóban nem értek pl. a V6-osok főtengely jeladójához), de amiről MEG VAGYOK GYŐZŐDVE - pl. a kettőfeles tádé motorok sokat szajkózott hibái -, azzal kapcsolatosan bármikor leállok bárkivel vitatkozni, még ha nekem nem is volt ilyen motorral szerelt Omegám. (Ami azt illeti, nem is lesz soha, pont az ismert hibalehetőségek és -jelenségek miatt...)

Ami a "népszerűséget" illeti, azt ne feszegessük. Mindenki tudja, hogy Opeles körökben milyen morál uralkodik. (Hála az égnek, a jelenlegi Omegás közösség, amelynek tagja vagyok, EGYÁLTALÁN NEM ILYEN!) Sokkal érdemlegesebb kérdés, hogy ugyan miért "kötekszem", de szvsz mindenki tudja, hogy milyen viszonyban állok Omegatd kollégával, illetve Veled. :wink: De a konkrét kérdésedre visszatérve: nem, nem muszáj. Talán meg is próbálom kicsit visszafogni majd magam...

Link to comment
Megosztás:

Tudtommal az adagolócsere legkésőbb 300 ezernél időszerűvé válik. De az egyéb, kisebb (a motorban el)kopó alaktrészekről talán Gabo tudna nyilatkozni.

Hát sajna ebben biztos nem tudok nyilatkozni, azt se tom milyen adagló van a 2,5Tádében :lol: :)

Azért józanul belegondolva, és 14 éves 1,6 D tapasztalatból kiindulva, nem örökéletre tervezhetik eme műveket (mégha bömös is). Km-et azért rossz mondani, mert más az én lábamnál és más pl apám lába által hajtott kocsiban (Nálam min 2x es a szorzó :lol:), és az adagoló alapvetően annyiféle fajta befolyás alatt van (tüzaminőség, elállított nyomások stb stb), hogy 100%os dolgot mondani, még egy mérnök se tud mondani. De mint említettem ez csak SZTEM!

Mostmár nincs, és remélem soha többé nem lesz diesel autóm, főleg nem Omi :D :D :lol: (No jó, esetleg egy "bemutató autó" némi turbótuninggal, dehogy nem azzal járok tejért a közértbe az tuti...)

Link to comment
Megosztás:

Hát sajna ebben biztos nem tudok nyilatkozni, azt se tom milyen adagló van a 2,5Tádében :lol: :)

Azért józanul belegondolva, és 14 éves 1,6 D tapasztalatból kiindulva, nem örökéletre tervezhetik eme műveket (mégha bömös is). Km-et azért rossz mondani, mert más az én lábamnál és más pl apám lába által hajtott kocsiban (Nálam min 2x es a szorzó :lol:), és az adagoló alapvetően annyiféle fajta befolyás alatt van (tüzaminőség, elállított nyomások stb stb), hogy 100%os dolgot mondani, még egy mérnök se tud mondani. De mint említettem ez csak SZTEM!

Mostmár nincs, és remélem soha többé nem lesz diesel autóm, főleg nem Omi :D :D :lol: (No jó, esetleg egy "bemutató autó" némi turbótuninggal, dehogy nem azzal járok tejért a közértbe az tuti...)

Nekem a '82-es 1.6D Kadettban rengeteg km (az óra körbefordult legalább 1x, 92-96-ig taxi volt) van. Az adagolójával semmi gond nem volt abban a 3-4 évben amíg használtam, viszont a motor kompressziójával igen. Az Omegába is beletettem már 50 ezret, de az adagolónak lálszólag semmi baja. Az autónak van/volt egyéb bajai, amelyek orvosolva lettek, de igaziból az alakatrészeket nem tartom csillagászati összegűnek. Sőt, szerintem jóval olcsóbb a hasonló kategóriás kocsikénál...

Link to comment
Megosztás:

Nekem a '82-es 1.6D Kadettban rengeteg km (az óra körbefordult legalább 1x, 92-96-ig taxi volt) van. Az adagolójával semmi gond nem volt abban a 3-4 évben amíg használtam, viszont a motor kompressziójával igen. Az Omegába is beletettem már 50 ezret, de az adagolónak lálszólag semmi baja. Az autónak van/volt egyéb bajai, amelyek orvosolva lettek, de igaziból az alakatrészeket nem tartom csillagászati összegűnek. Sőt, szerintem jóval olcsóbb a hasonló kategóriás kocsikénál...

Az Ascit (kb) 150 ezerrel vettük 8 évesen (ami lehet 250 is akár, de jóhiszemű leszek) és még beleugrott 200 mígnem apám megfőzte. ( Mondtam én, hogy jó szakács, de hogy ennyire...) Nos valóban alig 2x kellett szimmeringezni, ami a magyar gázolajtól meglepően jó eredmény. Nos ezt az adagolót felújítattam, hogy azé csak jobb legyen, merthogy én full töltésen használtam, és a résveszteségek kezdtek kicsit idegesíteni... és a vett motorhoz passzítottam, meg is lett az eredménye .. szimmering.. igaz én keroval jártam sokáig + némi 2ütemű mociolaj :D Tény, ez nem nagy hiba... ( úgy 30 e a Bosch szervízbe, ahova életbe többet be nem vinném.) De mint említettem azokat az adagolókat sem örökéletre készítették, van az ismeretségi körömben akinek kicsit széthullot (igaz, vigyázott a kocsira, és nem hajtotta mint én :lol: ) De ismerve a "fogyasztói" szemléletet, el tudnám képzelni, hogy a köv generációs cuccok kevésbé tartósak.

De ettől még lehet hogy semmi baj nincs a 2,5 TáDé adagolókkal. Csak a diesel zajt utáltam már :lol: :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Támadt egy ötletem! :idea: :wink: Hemi! Alakíthatok bordó 2 literes A Omi kombi szekciót itt a MOTE-n belül? :D

Persze! És te leszel a ződcséges szekcio! ugysincs több morcositótt káposztahordó errefelé.

Na én pont az ilyen Nagyommondó csávók veszik el a kedvemet a klubtól.

Ha rövid a pöcsöd told meg egy omegával :roll: :)

Link to comment
Megosztás:

Guest Ond_otto

Te flóverpóver!

Már kábé fél olvasom a fórumot, eddig nem írtam, de most má nem türtőztetem magam. Inkább csokorba foglalom:

- Itt nálunk Gyálon Kombi A Omegával az aluzós, vásáros, piacozós cigányok meg a kezdő zöldségesek (mint én is) járnak. Szóval ilyen autót akkor fan-olj, ha van benne pl 500e Ft-os zene. Tudod, hogy 350e-ért újitottál fel egy C20NE motort, az csak a Te hülyesági bizonyítványod. Ezen a pénzen bontóban vehettél volna pontosan 10 motort papírokkal, ami biztos 3-4x annyit kibír mint dolgozó lány drágán felújított gagyi motor.

- mindenbe beleütöd az orrod, és ez azért gáz, mert a témák 85%-hoz lövésed sincs, beszéltél 1x valakivel aki látott olyat, amiről az észt osztod. Szálljál már magadba egy kicsit, oszt vegyél vissza, mer 1x még emberedre találsz az életben, és az nagyon fog fájni

- szerintem nincs pénzed jobb autóra (ez még nem baj, nekem sincs, csak kellemetlen), ezért lépten nyomon azt bizonygatod, hogy az öreg romhalmazod a legjobb. Igen az ezerkettes Kombi Lada után igen. De ültem a főnököm 1 éves 530d bömbijében, na az autó. Azt lehetne fanolni, nem pedig egy bontószökevényt, ami 1987-ben volt az év autója.

- az enyém is bordó, de nem lépek be a szekciódba. Nekem van önkritikám, én nem égetem magam.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.