Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Egyenlőre marad a saját 3.0 12V, de a végső cél egy 4rugos blokk lenne (épített, van hozzá 24V ) alá megy a getrag 265, az is megvan, majd a 4 rugós főtengely lesz érdekes :D
lehet egyszerűbb volna komplett megvenni, mint a főtengelyt vadászni :S (ebuyon vadi uj volt 3000EUR) :) az pöppet meleg ár .... csinálok még képet aztán délután felteszem

 

Link to comment
Megosztás:

jövőhéten remélem már pár cucc mehet szintereztetni, hétvégén ránézetek barátommal mondjon rá ament mit vihetek, év végére jó lenne ha sikerülne járóssá tenni, de sajna a teli fény kívül belül elég húzós árat kaptam :S (arany metal) Vincze Sanyi volt aranya után... hátha  (" ujjá születik") :D azt a bódét nagyon sajnáltam, de olyan volt mint a szita....

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

háhh fel lett nyitva a "szép" balos sárvédő hátul.... TÁDÁÁÁÁM mit látunk? Jó magyar szo*ás szerint ívek egymáson.... "duplex" :S ráadásul köze nincs a gyárí ív vonalához...lesz mit javítani :S A Háttámla merevítője a mit bontottunk már a az uj helyére van igazítva jövőhéten be is lesz hegesztve.

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Neeem,OT-t nem akarok..... ahhoz túl sok "nem gyári dolog van tervben :) van egy ilyen belterem: http://details-of-cars.com/jaguar-xj40/

Azokat az első üléseket beáldozom ( motorok stb, mennek a gyári Seni üléseimbe)

de mikor megvettem vakaróztam, hogyan lesz klubos...22 éves volt csak :S  na mára már a 30 év sem probléma :D 
Ilyen tempóban a bódé lesz csak kész az idén +alkatrészek. De majd kiderül hogy halad... első híd is már le van szinterezve, a gyári hídszilentet kell majd elvinni beletetetni (kaptam még 1 pár vadi újat abból is) ha hazajön teszek arról is fel képet.

Módosítva : istifiú
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.