Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

sőt! lefényeztetheted a tükrödet is! :wink:

Ja-ja :D

Egyébként békés ember vagyok, de nem próbálja ki a feljelentést.... :twisted:

Egyébként meg örüljön, hogy nem kértem betétlapot, mert ő votl a hibás. Égett a tolatólámpám, még indexeltem is. Mit csináljak még, álljak ki kukásmellényben, hogy "hééé emberek parkolok és ne furakodjatok be a fél autónyi helyre, mert nem sportszerű"???

Link to comment
Megosztás:

Tudod, ez úgy történt, hogy sokáig készült, oszt ilyen nagy lett.

De tényleg, mi van Veled? Szerelmi csalódás vagy vmi hasonló?

Nagyon nem vagy formában. Túl komoly vagy.

Aggódom. :? :lol:

Így interneten keresztül, egy fórumon, sosem lehet egyértelműen kiigazodni a másikon. Ez egy ilyen világ, cyberworld :wink:. Az én részemről én pl nem tudtam, hogy te most poénkodsz, vagy esetleg megsértődtél... Élőben az ember látja a másikon, de itt a smile-k néha kettős értelműek lehetnek...

Link to comment
Megosztás:

Így interneten keresztül, egy fórumon, sosem lehet egyértelműen kiigazodni a másikon. Ez egy ilyen világ, cyberworld :wink:. Az én részemről én pl nem tudtam, hogy te most poénkodsz, vagy esetleg megsértődtél... Élőben az ember látja a másikon, de itt a smile-k néha kettős értelműek lehetnek...

nem akarok beleugatni de Pasinak igaza volt :lol: és még ez is :smt116 elég "hivatalosnak" tűnt.....nem vagy formában TELO....... :wink:

Link to comment
Megosztás:

170-180 az a száguldó sebesség szerintem, mert ez már elég veszélyes a magyar autópályákon. 5500 1/p az 1.6-nál cca 190 km/h. Nekem most pont sikerült ezt lekapni.

3000-nél nem megy az 1.6 120-at, ha korábban arról beszéltetek.

egyet értek veled.pl mikor életemben elöször odanyomtam neki ótópályán (M5) akkor egy trabantos kivágott elém és majdnem lett belőle egy szép nagy csatt....-a ###### trabisnak meg ott volt a gyerek a hátsó ülésen....

másrészt az a gáz h egyre többször tapasztalom pl az M7-esen h vagy a külső sáv 110-el vagy a belső 160-170-nel....

de nem vagyok híve az esztelen száguldásnak... :wink:

Link to comment
Megosztás:

Ma senki sincs humoránál, mindent komolyan vesztek?

Fiatalság, ne legyél ilyen fatökű! :D Valami jó poént vártam. Nem jogi állásfoglalást.

De honnan tudjam, hogy viccelődsz, ha nem raksz smiley-t a végére? :wink:

ÉS különben is nem tudom honnan ismerem. Állandóan zaklat és a telefonszámomért könyörög, még képes volt hátulról is belémrohanni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Viszlát a jövő héten.

npasi, légyszi küldd a bemutatkozó leveledet teljes terjedelmében. Küldheted mindkettő email címemre, ahogy azt már tegnap jeleztem. Akár az opelklubosra is jöhet, mert már ott is van hely... Ha holnapig nem küldöd, elküldöm jimmi-ét egyedül... Bocsi, de nem akarok jimmi-vel szemben inkorrekt lenni, már így is két hete tartogatom az övét (bocsi jim), hogy a tieddel együtt küldhessem heminek.

Link to comment
Megosztás:

nem akarok beleugatni de Pasinak igaza volt :lol: és még ez is :smt116 elég "hivatalosnak" tűnt.....nem vagy formában TELO....... :wink:

Ez nem is akart vicces lenni. Tudod, vannak olyan dolgok, amiket komolyan gondol az ember. És a fenti "hivatalos" dolgot én komolyan gondoltam. A neten való könnyű félreérthetőségre példa az is, hogy pl egy számomra egyértelműnek hitt, egyféleképp értelmezhető felhívás ellenére ti mégis egy másik topikban kezdtetek el csevegni nem is olyan rég... Pedig abban az esetben még nem is úgymond "hangulatok" értelmezéséről volt szó.

Link to comment
Megosztás:

A neten való könnyű félreérthetőségre példa az is, hogy pl egy számomra egyértelműnek hitt, egyféleképp értelmezhető felhívás ellenére ti mégis egy másik topikban kezdtetek el csevegni nem is olyan rég... Pedig abban az esetben még nem is úgymond "hangulatok" értelmezéséről volt szó.

Sziasztok !

Telo ez melyik volt ? :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.