Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

dropel83

Recommended Posts

  • Hozzászólások 153
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
Azóta nem találkoztál a volt tulajjal?

A kadettet elnézve, azt hiszem ide most egy [leborulós szmájli] való! :P

Nem. Másfél éve vettem, és nem volt mobilja az embernek. Bár elég gyakran elhúzok a házuk előtt, már nem látom az új kombi egynégyes G Astrát a kertben. Már akkor is azt tervezték hogy eladják azt a házat. Meghát nem is biztos hogy érdekli (bár elvileg 14 évig az övék volt).

worship.gif Köszi :(

Link to comment
Megosztás:

  • 8 months later...
  • 2 months later...
Üdv, Te jártál Kadettklubon is régebben párszor. Örülök hogy előkertél. Jól néz ki a kisképeden a szekér, van még kép?

Szia Albert,

Így van, én voltam az:) Megszületett a kislányom (no meg mindjárt a fiam) szóval nem volt időm az autó mániára...

Szekér még megvan de eladtam a kerék garnitúrámat -> pénzügyi okokból :D Mostani projekt hogy szerezzek két

205/45R16-ot csak ezek lemezfelnire mennek, elég MadMax lesz. Ja meg vizsgázni kéne, az a nehezebbik...

Nálatok, klub élet? Néztem a piros GTE képeit, szép lett, gratulálok. Elég gyárinak tűnik, az is? ;)

Üdv.

B

Link to comment
Megosztás:

Nálatok, klub élet? Néztem a piros GTE képeit, szép lett, gratulálok. Elég gyárinak tűnik, az is? ;)

Már nem is emléxem merre lax, vizsga viszont egyelőre még mindenhol megoldható szerencsére.

Klub élet felemás, inkább rossz, nagyon sokan nem szeretnek feljárni fórumra a régiek közül, viszont a talikon sok jó ember van.

Valóban szép lett, fényen meg a kipuffon kívül gyári de sok dolog van/lenne még vele. Köszi :P

Remélem így hogy túl vagy a szülésen majd néha hallunk rólad :D

Üdv :D

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...

Megajándékoztuk Sznupival a GTE-t a nemsvájci gyújtással és mivel a vákumbigyó is rossz volt ami az előgyújtást tologatja alapjáraton, azt is kicseréltük némi cumi árán. Be mondjuk nem indítottuk azt még kell, meg belőni a gyújtást oszt enter. Ez a svácigenyó figyeli ha padlógázt tolsz és szól hogy hééé megdöglenek a milkatehenek tessék azonnal kevesebb benzint fecskendezni kompjúterbá. Oszt csodálkozok ha nem megy.

Sznupi közölte hogy Svájcban szerinte még fingani sem szabad :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.