Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

óóóóóó és siker! 4 nap után végre sikerült törölnöm azt a cache izét. Bár még mindig nem tudom mi az, de kit érdekel !

A böngésződ , ment le a gyorsítótárba = chace-be aoz oldalból, hogy a megnyitáskor ne kelljen pl grafikát logót és egyéb dolgokat ami nem változik , újból letöltenie , ezzel növeli az oldal betöltési sebességét. Aztán néha néha semmit sem frissít ezért kell törölni a chach-et :)

Link to comment
Megosztás:

A böngésződ , ment le a gyorsítótárba = chace-be aoz oldalból, hogy a megnyitáskor ne kelljen pl grafikát logót és egyéb dolgokat ami nem változik , újból letöltenie , ezzel növeli az oldal betöltési sebességét. Aztán néha néha semmit sem frissít ezért kell törölni a chach-et :)

hát ismersz, marha dinka vagyok ezekhez a számítógépes izékhez. ez az elmúlt években sem változott. nem fogadja be az agyam! bár most meg hangulatjelek nem jelennek meg , sőt az egész böngészőtár használhatatlan. de legalább hozzá tudok szólni.

Mostmár csak egy kis jóidő kellene és végre kiáshatnám a mantát a tavalyi fűből.

Link to comment
Megosztás:

hát ismersz, marha dinka vagyok ezekhez a számítógépes izékhez. ez az elmúlt években sem változott. nem fogadja be az agyam! bár most meg hangulatjelek nem jelennek meg , sőt az egész böngészőtár használhatatlan. de legalább hozzá tudok szólni.

Mostmár csak egy kis jóidő kellene és végre kiáshatnám a mantát a tavalyi fűből.

:D Az jó dolog,,, mi is költözünk Június első felében , vettünk egy családiházat. Ugyan pakstól 12 km re Németkéren , de kell a változás , ott majd lesz garázsom nagy udvar nagy szobák nagy konyha stb... :) Ott én is tudok majd foglalkozni az autóval. Bár eleinta csak babázni fogunk mert októberben jön a legkisebb családtag. :)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

:D Az jó dolog,,, mi is költözünk Június első felében , vettünk egy családiházat. Ugyan pakstól 12 km re Németkéren , de kell a változás , ott majd lesz garázsom nagy udvar nagy szobák nagy konyha stb... :) Ott én is tudok majd foglalkozni az autóval. Bár eleinta csak babázni fogunk mert októberben jön a legkisebb családtag. :)

Gratula :)

En csak lesek itt a hätterbe :sneaky:

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Az jó dolog,,, mi is költözünk Június első felében , vettünk egy családiházat. Ugyan pakstól 12 km re Németkéren , de kell a változás , ott majd lesz garázsom nagy udvar nagy szobák nagy konyha stb... Ott én is tudok majd foglalkozni az autóval. Bár eleinta csak babázni fogunk mert októberben jön a legkisebb családtag.

WTF???????????????? :blink:

Bakker Xray, kibebaszottul de kurvájul kongratulálok!!!!! :icon13: :icon13: :icon13: :icon12: :icon13: :icon13: :icon13:

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

WTF???????????????? :blink:

Bakker Xray, kibebaszottul de kurvájul kongratulálok!!!!! :icon13: :icon13: :icon13: :icon12: :icon13: :icon13: :icon13:

Hát most így állunk , kell az útód... :D Azt mondta Gyöngyi ebből a fajtából kell neki 1 példány! :D

Link to comment
Megosztás:

:D Az jó dolog,,, mi is költözünk Június első felében , vettünk egy családiházat. Ugyan pakstól 12 km re Németkéren , de kell a változás , ott majd lesz garázsom nagy udvar nagy szobák nagy konyha stb... :) Ott én is tudok majd foglalkozni az autóval. Bár eleinta csak babázni fogunk mert októberben jön a legkisebb családtag. :)

óóóóóóóó nagyon gratulálunk. Csak most olvastam bele a fórumba egy hét kihagyás után és ilyen j hírt olvasok. Ház , meg baba is.ÍGy kell ezt csinálni!!!
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Na megtörtént az első várva-várt lépés. Múlt héten erre jártak Rolandék szerbiából és hobbyból kivették a motort Monából!!! sec-perc vagy mi. :D Most a garázsban ott áll a fehér motorja kompletten, mellette a Mona motorja egyben. A kocsi fél méterrel megemelkedett az udvaron :blink: , motor nélkül az ültetés mit sem ér. Mostmár a másik mocit kell széthúzni és kissé felújítani, aztán mehet a menet!

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.