Jump to content
OPEL FÓRUM
Sign in to follow this  
forumadmin

Kérések adminokhoz

Recommended Posts

Nekem volna egy olyan építő jellegű kérésem, hogy aki beregisztrál a fórumba, annak legyen kötelező kitölteni a tartózkodási hely dolgot.Már csak azért lenne ez fontos, hogy adott esetben egy lehetséges új taggal bővülhetne a klub.Mert ha v.ki helyi, könyebb kicsalni egy helyi minitalira, beszervezni, meg ilyenekre gondolok.

Nekem volna egy olyan építő jellegű kérésem, hogy aki beregisztrál a fórumba, annak legyen kötelező kitölteni a tartózkodási hely dolgot.Már csak azért lenne ez fontos, hogy adott esetben egy lehetséges új taggal bővülhetne a klub.Mert ha v.ki helyi, könyebb kicsalni egy helyi minitalira, beszervezni, meg ilyenekre gondolok.

Ezt nem egyszerű megtenni. A motor ilyen szinten nem rugalmas tudtommal, de utána nézzek.

Azért ez nem olyan egyszerű. Nem csak technikailag kell megoldani, hanem adatvédelmi kérdéseket is felvet.

Szerintem teljesen értelmetlen energiát fektetni a dologba.

Ha megoldjuk, hogy azt a mezőt kötelező legyen kitölteni, akkor sem jutunk előbbre, mert mi van ha a júzer beírja a tartózkodási helyére hogy "üldögélek a vulkánomon"? :( Abból nem derül ki, hogy hol van, viszont a fórum engedte regisztrálni...

Szerintem teljesen értelmetlen energiát fektetni a dologba.

Ha megoldjuk, hogy azt a mezőt kötelező legyen kitölteni, akkor sem jutunk előbbre, mert mi van ha a júzer beírja a tartózkodási helyére hogy "üldögélek a vulkánomon"? :( Abból nem derül ki, hogy hol van, viszont a fórum engedte regisztrálni...

Esetleg egy gördülő menü?Ahonnan ki lehetne választani a települést?Persze ha nem látjátok értelmét, nem erőszak, csak egy esetleges javallat volt. :!:

a júzer beírja a tartózkodási helyére hogy "üldögélek a vulkánomon"? :lol: Abból nem derül ki, hogy hol van, viszont a fórum engedte regisztrálni...

:( :lol: :lol:

ki lehet ez??? :lol: :lol: :lol:

Esetleg egy gördülő menü?Ahonnan ki lehetne választani a települést?Persze ha nem látjátok értelmét, nem erőszak, csak egy esetleges javallat volt. :!:

Ha kifizeted egy PHP programozó 2-3 órás órabérét, persze. Egyébként egyáltalán nem látom értelmét.

Aki részt akar venni egy regionális szekció életében, meg fogja tenni annak ellenére is, hogy a tartózkodási helyet nem töltötte ki. Aki meg nem akar, az nem is fog, függetlenül, hogy bejelölte hogy Bivalybasznádon lakik :(

Ha kifizeted egy PHP programozó 2-3 órás órabérét, persze. Egyébként egyáltalán nem látom értelmét.

Aki részt akar venni egy regionális szekció életében, meg fogja tenni annak ellenére is, hogy a tartózkodási helyet nem töltötte ki. Aki meg nem akar, az nem is fog, függetlenül, hogy bejelölte hogy Bivalybasznádon lakik :(

Rendben, értem. :wink:

az a kérdésem, hogy ki vagyok?

hova tartozom?

Manta Topic vagy Ascona B?

Minden Ízében azonos a vasam a Mantával (szinte), de Ascona.

A Kadett-Ascona FőTopic-ba tartozom?

Kérném, hogy beszéljék meg az illetekések, aztán alkalmazkodom.

köszönöm

az a kérdésem, hogy ki vagyok?

hova tartozom?

Manta Topic vagy Ascona B?

Minden Ízében azonos a vasam a Mantával (szinte), de Ascona.

A Kadett-Ascona FőTopic-ba tartozom?

Kérném, hogy beszéljék meg az illetekések, aztán alkalmazkodom.

köszönöm

Na ezt most ÉN nem értem! :shock:

én sem, de nem baj :(

ki vagy? Szabó Zoli vagy. az anyukád és az apukád gyermeke

hova tartozol?? a mantaklubba.

melyik topikba? a veteránba, de tartozhatsz a mantába és az asconába is. akár egyidőbe is :!: 8)

nincs is ennyi kukim

ti frankón beszélgettek az Astra meg a Corsa topicban, én meg identitászavaromban beszélgetek mindenkivel. (na jó ti is)

akkor én most majdnem minden topicban Ontopic létezem?

sziasztok!

nekem egy nagy problémám van. Racce neve zárolva lett, ugyanis véletlenül többször is rossz jelszót adtam meg. meg lehetne oldani a zárolás feloldását? előre is köszönöm: Orsi

sziasztok!

nekem egy nagy problémám van. Racce neve zárolva lett, ugyanis véletlenül többször is rossz jelszót adtam meg. meg lehetne oldani a zárolás feloldását? előre is köszönöm: Orsi

a név nincs zárolva, az új kódot elküldtem pü-ben

megnéztem, de nem láttam az okát, hogy a racce miért nem tud belépni...

mi a pontos hibaüzenet??

De!!! Bemész az anyakönyvi hivaltalba, és megírod a kérvényt, majd némi nemü okmánybélyeg fejében átírják... :-) :-) :-)

Majd jön egy Admin és átírja addig találd ki, hogy mire...

T. Admin.

Kérvény.

Ezen úton kérelmezném nevem átírását Bogyó -ra amennyiben még nem foglalt. Előre is köszönöm.

;)

T. Admin.

Kérvény.

Ezen úton kérelmezném nevem átírását Bogyó -ra amennyiben még nem foglalt. Előre is köszönöm.

;)

átírtam, mail ment