Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Autós múzeumok


Blitz

Recommended Posts

Jó is akinek ilyen gyűjteménye van! Még a modelleket is elfogadnám! Épp azt beszéltük Berlinával Kecskeméten szombaton az Opel Tormási nyílt napon, hogy milyen jó lenne meglátogatni az Opel gyári múzeumát csoportosan! Ott biztos lenne látnivaló! A legdurvább az lenne ha Blitz kollega barna Blitz buszával tudna kigurulni a klub! :wub:

http://www.opelmuseum.nl/

Na ez az Opel múzeum az amit még szívesen megnéznék!!!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

  • 3 years later...
Jók a képek. :rolleyes:

Köszi!

Ha arra jártok, ne hagyjátok ki. Hihetetlen a hely, és élőben még durvább! Kisebb orgazmus. :-)

Három Izs motorban néztem meg a kilométeróra állását, 5, 9, 11 km-ek voltak bennük. Azt hittem lepetézek! Tudom, múzeumi példány, de ilyet akkor sem láttam még. És ez csak egy pici részlet.

Link to comment
Megosztás:

Sztem valami Rolls-Royce, de hogy milyen apropóból van kiállítva (gondolom akárki összetört Rollsát nem állítják ki egy múzeumban) azt nem tudom...

Igen, Rolls-Royce van a képen Brezsnyev elvtárssal ( ő csókolózott Kádárral anno egy választási plakáton) a hátsó ülésen, de a miértjét sajnos én sem tudom. :-(

Riga lakosságának több mint a fele orosz és nem nagyon szeretik egymást a lettekkel, lehet talán kitolásból. Mindenesetre utánakérdezek.

A limóknál ott van Sztálin, meg egy gondolom amerikai valaki, egy amerikai autó mellett, ők tuti "díszek".

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
  • 10 months later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...

Hajdúszoboszlón voltam. A Múzeumot megnéztem a városban. Ott kérdeztem,hogy van -e a környéken valami jármű kiállítás vagy tud e valakit aki gyűjtő.. Mosoly. és adott a hölgy egy reklám papírt. 4 utcával arrébb van egy gyűjtő. Traktorok- Motorok- Autói vannak.. Gondolhatjátok ,hogy alig vártam,hogy oda érjek. Mivel zárva volt, így csak másnap reggel mentem oda.

Telefon és jött is az úr.. Nagyon sok Traktor-- rengeteg Motor-- És pár autója van igaz mind ritka db. Sajnos Opel nincs köztük de a látvány és az élmény meg marad.

Helyben van szállás lehetőség. 30 - 35 főnek. Jövőre szervezek oda egy 3 napos kirándulást,hogy mások is meg lássák ezeket a gépeket. És egyben kikapcsolódunk is. Aki fürdeni akar meg teheti a Gyógyfürdőben, Aki sétálni akar az is lát sok szépet. És este bográcsozunk egy jót. Önellátó buli lesz...

Számításom szerint . 3 nap, 10. - 11 ezerből meg lenne. 2.nap szállás. 2 vacsora. 1 ebéd-hazafelé. 2 kis reggeli is ami még átgondolás alatt van. Kaját én csinálom. :-) :-) .. Buli helyiség is van. 2. 4. személyes szobák vannak. Fürdő/ toalett közös,de külön a hölgyeknek / és a fiúknak. :-) ....

Tervezett időpont. Május.- 16-17-18. Infó-- nemsokára..

üdv mindenkinek.

Ui: Nem kell ,hogy MVOK os légy.. Ha érdekel bárkit ,csatlakozhat hozzánk.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.