Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Világitással kapcsolatos kérdések


uhuhu

Recommended Posts

Szerintem nagyon jól meg van csinálva.

Kár, hogy nincs róla valami leírás.

Hát sztem az elég, hogy a 2-es Octavia mosója. beszerzed a komplett motyót, bekötöd, akár párhuzamosan az ablakmosóval, szivattyúját összehozod az ablakmosó küblijével, azt jószerencsét! :D

Link to comment
Megosztás:

Hát sztem az elég, hogy a 2-es Octavia mosója. beszerzed a komplett motyót, bekötöd, akár párhuzamosan az ablakmosóval, szivattyúját összehozod az ablakmosó küblijével, azt jószerencsét! :D

Szerintem nem ilyen egyszerű a dolog.

A mosó rögzítése biztosan más.

Én olyan leírásra gondoltam ahol leírják, hogy mit és hol kell átalakítani.

Link to comment
Megosztás:

Hát sztem az elég, hogy a 2-es Octavia mosója. beszerzed a komplett motyót, bekötöd, akár párhuzamosan az ablakmosóval, szivattyúját összehozod az ablakmosó küblijével, azt jószerencsét! :D

Pontosan, amúgy rém egyszerű, mert a nyomás tolja fel. Bár ezáltal több a meghibásodási lehetőség is. A fordosoknál volt egy részletes leírás róla...

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem ilyen egyszerű a dolog.

A mosó rögzítése biztosan más.

Én olyan leírásra gondoltam ahol leírják, hogy mit és hol kell átalakítani.

Persze hogy más. De sztem nem egy agysebész mutatvány. Először is, turkáld össze hozzá az összes cumót, ha megvan, akkor már látni fogod mi a helyzet. Ezután megcsinálod a kivágást (vagy elmész egy jókezű műanyagoshoz, ha te nem akarod mókolni), és mögé felerősíted a mosót, valamilyen konzollal. A végén meg színre fújatod a fedlapot, ha színrefújt helyre raktad.

A dolog mindenképp barkácsolás, ők se hiszem hogy másképp csinálták volna.

Link to comment
Megosztás:

Persze hogy más. De sztem nem egy agysebész mutatvány. Először is, turkáld össze hozzá az összes cumót, ha megvan, akkor már látni fogod mi a helyzet. Ezután megcsinálod a kivágást (vagy elmész egy jókezű műanyagoshoz, ha te nem akarod mókolni), és mögé felerősíted a mosót, valamilyen konzollal. A végén meg színre fújatod a fedlapot, ha színrefújt helyre raktad.

A dolog mindenképp barkácsolás, ők se hiszem hogy másképp csinálták volna.

Octavia II-höz nem találtam bontot fényszórómosót.

Az új pedíg biztos marha drága.

Amiről feljebb írtál az érdekelne, ha sikerült megtalálni.

Ma kiszedtem az első lámpákat, mert vettem bele új xenont.

Hát eléggé meglepődtem, az összes gumikupak hiányzik a hátuljáról.

Gondolom valamelyik szerelőnek útban volt, azután meg ba..ott visszarakni.

Úgyhogy most keresek 4 kupakot projektoros Depo lámpához.

Link to comment
Megosztás:

Nem vitted túlzásba a keresést! Ezeket mind felhívtad?

Természetesen nem hívtam fel mindet.

Öt helyen voltam, de mindenhol azt mondták, hogy Octavia II-t nem nagyon bontanak még.

Amit bontanak az általában az elején törött.

Azért még nem adtam fel teljesen.

Az ebay-en láttam 25 euróért/db, de csak Németországon belül szállítanak.

Link to comment
Megosztás:

Azzal ne foglalkozz, ha akkora hülye, hogy képtelen a postán máshova címezni... akkor kiküldöd a dpd-s fiúkat... :D

De minden tárgyalás kérdése... A legtöbb kérésre elküldi bárhova, csak fizesd a postát

Természetesen nem hívtam fel mindet.

Öt helyen voltam, de mindenhol azt mondták, hogy Octavia II-t nem nagyon bontanak még.

Amit bontanak az általában az elején törött.

Azért még nem adtam fel teljesen.

Az ebay-en láttam 25 euróért/db, de csak Németországon belül szállítanak.

Link to comment
Megosztás:

Azzal ne foglalkozz, ha akkora hülye, hogy képtelen a postán máshova címezni... akkor kiküldöd a dpd-s fiúkat... :D

De minden tárgyalás kérdése... A legtöbb kérésre elküldi bárhova, csak fizesd a postát

Oda volt írva, hogy szállítás csak Németországon belül.

Azért próbából megkérdeztem, hogy mennyiért küldené Magyarországra?

Azt válaszolta, hogy "Nem tudom, meg kellene kérdezni"

Így hát ennyiben maradtunk.

Link to comment
Megosztás:

Hát akkor írj neki te innen nehezen tudod megkérdezni a német postát odakint... vagy mondj egy 10 eurot azt jól van, annyiért hozta a dhl el nekem a tanksapit ^_^ :D

Mondjuk az tény, hogy németnél nehézkesebb, rugalmatlanabb embert keveset hordott a föld a hátán...

Oda volt írva, hogy szállítás csak Németországon belül.

Azért próbából megkérdeztem, hogy mennyiért küldené Magyarországra?

Azt válaszolta, hogy "Nem tudom, meg kellene kérdezni"

Így hát ennyiben maradtunk.

Link to comment
Megosztás:

Mert a postán nemm mindegy hova adja fel... ilyenkor szoktam olyan levelet írni, hogy mekkora sületlen és rossz eladó...

Azért írta mert nem akar vele foglalkozni.

Sikerült találnom Octavia II mosót, de a szivattyú nincs meg.

Szerintetek az Omega mosó szivattyúja elég erős hozzá?

Link to comment
Megosztás:

Valószínűleg erre gondolt.

De szerintem ez sem gyári.

Ez lehet, hogy a gyári motorral megy, de elég gyengus.

Ezekből a 2. és 3. videón a gyári spriccelő van :D és erre gondoltam, hogy ki kell tolnia. A C Omegáé már fixen van a lökhárítóban.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretnélek titeket meg kérni, hogy ha van a lámpa mosóhoz kapcsolási rajz, v. bekötési rajz tegyétek fel légyszi.

Van nekem kapcsolási rajz de nem találok olyat amibe benne volna a lámpa mosó.

Megvan az autón a csatlakozó a víz szint jelző a computernél a bizti és a relé a belső bíztositék is a helyén van még sem mozdul, valami nagyon nem jó.

Ha külön adok neki ampert úgy müködik a mosó.

Szeretném ha már a gyár ki épitette a vezetéket akkor azzal müködjön.

Köszi

ilyen hasonló az enyém is.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretnélek titeket meg kérni, hogy ha van a lámpa mosóhoz kapcsolási rajz, v. bekötési rajz tegyétek fel légyszi.

Van nekem kapcsolási rajz de nem találok olyat amibe benne volna a lámpa mosó.

Megvan az autón a csatlakozó a víz szint jelző a computernél a bizti és a relé a belső bíztositék is a helyén van még sem mozdul, valami nagyon nem jó.

Ha külön adok neki ampert úgy müködik a mosó.

Szeretném ha már a gyár ki épitette a vezetéket akkor azzal müködjön.

Köszi

ilyen hasonló az enyém is.

Mi nem működik?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretnélek titeket meg kérni, hogy ha van a lámpa mosóhoz kapcsolási rajz, v. bekötési rajz tegyétek fel légyszi.

Van nekem kapcsolási rajz de nem találok olyat amibe benne volna a lámpa mosó.

Megvan az autón a csatlakozó a víz szint jelző a computernél a bizti és a relé a belső bíztositék is a helyén van még sem mozdul, valami nagyon nem jó.

Ha külön adok neki ampert úgy müködik a mosó.

Szeretném ha már a gyár ki épitette a vezetéket akkor azzal müködjön.

Köszi

ilyen hasonló az enyém is.

Én is utólag raktam be és működik rendesen. A hozzávaló relét raktad be? Mellé kell rakni a bizti és már működnie is kell.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.