Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


sznuni

Recommended Posts

OFF peugeot 307 ben sincs szürő ON

Hááát,az sem álmaim autója! :D

Nem is azzal van a bajom,hogy nincs benne,(mondjuk elég nagy hülyeség szerintem az elhagyása),leginkább az opel arculata és minősége nem szimpatikus.

Nem akarok vitát indítani,de nem vagyok elfogult a márkával kapcsolatban,ha tehetném már más márkájú gépben ülnék.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Hy!

Szeretnék üléshuzatot tenni a kocsiba, és a fejtámla hején muszáj kivágni a huzatot de úgy szeretném megoldani hogy majd lehessen kivenni a fejtámlát utána!

tehát a műanyag alá szeretném tenni az anyagot! Ki lehet-e venni azt a műanyagot ami tartja a fejtámlát? (amin van a kis pöcök a kivevéshez)

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Hy!

Szeretnék üléshuzatot tenni a kocsiba, és a fejtámla hején muszáj kivágni a huzatot de úgy szeretném megoldani hogy majd lehessen kivenni a fejtámlát utána!

tehát a műanyag alá szeretném tenni az anyagot! Ki lehet-e venni azt a műanyagot ami tartja a fejtámlát? (amin van a kis pöcök a kivevéshez)

:lol:

Igazabol lehet venni gyari üllés huzatot mert gyakorlatilag most iaz van rajta varás nélkül le lehet venin be a mosgépbe és lehet mosni.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Hy!

Szeretném tudni hogy hogy lehet kivenni a hátsó ülőlapot, mert huzatot tennék rá, de valahogy ne tudok vele megbirkozni!!

Van elől 2 kis pöcök azt meghúzva kienged az eleje de még a hátsó részen valami tart és nem engedi fel!

HOGY KELL KIVENNI légyszi irja meg valaki

Köszi szépen

Link to comment
Megosztás:

Hy!

Szeretném tudni hogy hogy lehet kivenni a hátsó ülőlapot, mert huzatot tennék rá, de valahogy ne tudok vele megbirkozni!!

Van elől 2 kis pöcök azt meghúzva kienged az eleje de még a hátsó részen valami tart és nem engedi fel!

HOGY KELL KIVENNI légyszi irja meg valaki

Köszi szépen

Elvielg az két pöcök van semmi mas, legalabb is nekem :lol:

Link to comment
Megosztás:

De hiába húzom meg alól, még mindig nem engedi valami! Valami még tart de nem tudom hogy mi?

Legalábbis próbáltam felemelni, húzni, tolni mindent de NEM JÖN KI :-)

Azt hozza kell teni hogy azt a két valamit amit huzni kell én fogoval fogtam meg csak ugy tudtam anyira meghuzni hogy kipattanjon.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.