Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Debreceni Villámtalik


uhuhu

Recommended Posts

Endlos ezzel mi sem vagyunk másként, sőt, ha belegondolsz, a tali 2 nap múlva kezdődik, szerinted mi hol járunk?????

A csütörtöki nap az ügyintézésé mert ugye sok felé kell még menni, így hogy várhatod el hogy bármi konkrétumot mondjuk.?A srácok nálam alszanak, szerintem a boltok bezárásával nagyon már mi sem mozgunk, pláne, hogy másnap korán kelünk. Ha akarsz akkor majd odajössz, illetve feldobjuk majd mikor megyünk a víg-kendbe, és ha gondolod jöhetsz. Mivel száz fele kéne szakadni, és max öten vagyunk rá, ezért nem fogok tudni határozott időt mondani, remélem megérted.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • Hozzászólások 1,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

"MEGHÍVÓ

A Magyar Opel Tulajdonosok Egyesülete éves rendes Közgyűlésére.

Időpont: 2007. június 21 én (csütörtök) 18.00 22.00 óra között.

Helyszín: Lurdy Ház külső parkoló (1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 12-14.)

Regisztráció 18.00 órától.

Kérem a kedves klubtagokat, hogy a közgyűlésen megjelenni, vagy képviseletükről meghatalmazás útján gondoskodni szíveskedjék.

Amennyiben a Közgyűlés nem határozatképes, úgy változatlan helyszínnel és napirenddel összehívjuk 2007. június 21én 19.30 órai kezdettel.

...stb."

Nem tudom, hogy Debrecenből ki fog menni, de szívesen adok meghatalmazást, ha szükséges. Csak a meghatalmazott adatait kérem, meg, hogy hova jutassam el.

Üdv. ember2

Link to comment
Megosztás:

Akkor ha ilyen nagy érdeklődés van a vacsival kapcsolatban, kellene egy idő és egy hely...mit szeretnétek és hol, vagy max szóljatok hova menjek és mikorra :rolleyes:

Véleményem szerint kell egy beszélgetős, értékelős este, aztán ha meguntuk még lehet aktív program, de a jelenleg uralkodó hangulat miatt asszem van mit megbeszélnünk. Szóval javaslat kellene, és megtartani minél hamarabb, mert ha elindul mki nyaralni megint nem tudunk összeülni.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Megkerültem és is, és látom a jövő hétre spekuláltok!

Még lehet mi is befutunk.

Sajnos sok időm nincs, mert most is melózok, meg ki is leszek modolva ha ide sokat írok, de igérem ezen túl többet fokok erre látogatni (no nem minden nap :-) )

Üdv: I_S

Link to comment
Megosztás:

Nekem is jóbak tűnik így előre gondolva, és bvenne lennék végre egy jó kis pingpongos csocsózós nem túl késő esti taliban, nem túl sok, de vmennyi söröcskével, ami így ugye nehezen összehozható, de én sosem adom fel :-)) (bélyeg nélkül) Ja és ha vkinek ma lenne kedve Transformerni 7 óra felé Plazában, akkor jelentkezzen nálam, vagy a pénztárnál jegyért, megyünk páran. Nagyon reégóta váártam máér ezt a filmet, ezt nem fogok kalózfelvételen megnézni DVD-n az tuti.

Link to comment
Megosztás:

Lujdzsit én sem hagynám ki. :rolleyes: Viszont ha jól számolok, akkor Sanyi nem tud jönni, Lujdzsinak a péntek még nem jó, a szombatok neked (meg lehet nekem sem), vasárnap meg nem lehet sokáig maradni, mert másnap meló.

A vége az lesz, hogy mindenki fog egy pohár vizet otthon, és egy megbeszélt időben egyszerre megisszuk az egészségünkre, aztán mindenki rohanhat tovább. <_<

Link to comment
Megosztás:

Jézus a kereszten, én odaát a chat-ben vartyogok a tali miatt és bosszant,hogy senki sem reagál és most végre feljött a nap megvilágosodott az elme és kitisztul a szem.Látom hogy van külön topic a talinak.Na bakker ekkora lúúúúúúzer lennék? :)

Vasárnap estére én is hazaérek és ha választanom kell köztetek és a Loki szuperkupa mérkőzése közt akkor egyértelmű hogy veletek tartok.Csak hívjatok fel napközben hogy mi lett a döntés és megyek. B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.