Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Átmehetünk a szomszédos VW szalon területére is akár pörögni.

De van a közelben egy parkoló hasonló célokra is alkalmas az Agroker előtt.

Na jó csak vicceltem.

Akkor indítsunk felíratkozos listát szerintem.

Várjuk már meg, hogy a Bajorban mit szólnak hozzá, mert eddig csak mi döntöttünk velük csak előegyeztetés volt.

A jövő héten beszélek a tulajjal, és akkor próbálok még alkudni az árból.

Zenét milyet szeretnétek, discó jellegűt vagy csak háttérmuzsika legyen? (ezt is tudnom kellene)

Odatalál mindenki, vagy csak a tescóig jönne a nagyja társaság, onnét kérjek-e rendőri felvezetést?(valamennyi plusz pénz lenne) De szerintem nem bonyolult a hely megtalálása, nincs messze a nyári veterán tali helyszínétől

Link to comment
Megosztás:

Bár korábban felvetettem, hogy alternatívákat kellene adni a teljes tagságnak, és abból választatni, de ez több okból kifolyólag nem megoldható! :blink:

Sokféle szempontot összevetve a Bajor Vendégház maradt mint egyedűli, így viszont nincs miről véleményeket kérni, meg nincs választási lehetőség sem!

De legalább megpróbáltuk, és ez az én felfogásom szerint így helyes! :)

Amúgy a jelenlévők véleménye szerint is a Bacchus finomabb, korrektebb hely, de nem elég nagy nekünk, mert ott maximum 75 - 80 ember férne el rendesen! Viszont remélhetőleg februárban ennél jóval többen leszünk!

Wolfi!

Már túl vagyunk a rajta, ne húzdd magad tovább ezen a dolgon, helyretettük a délelőtt folyamán az ügyeket! Sluszta - paszta!

Mindenkinek le kell vonni a konzekvenciákat és akkor elvileg nem lehet baj a későbbiekben!

Én ehhez tartom magam....

Link to comment
Megosztás:

A miheztartás végett írtam néked p.ü.-t! B)
Tyűha!!! :) :) :blink: :D :o :lol:

A Basszusban voltam tavaly, motorral, mikor orosházára mentünk, vagy tizen megszálltuk. Tényleg jó, de nincs az az ebédlős fíling, kicsit kevésbé praktikus az elrendezése. Nekem tetszik mindkettő, én mindkét helyen elférek!!! B) B) B)

Link to comment
Megosztás:

1. Corsarulez és Peti (ottalvósak)

2.Warwolf (csak ottevős :blink: )

Kár listát kezdeni,mert ezt a topikot csak a klubtagok látják,majd ha minden levan már zsírozva véglegesre(menü,ár,stb) akkor nyitunk egy topikot neki a "MOTE, MVOK hivatalos rendezvényei, találkozói" topikba,mert azt a nem reggelt tagok is látják!

Ezen kívül megbeszéltük ma reggel,hogy kérjük majd a vezetőség segítségét is,hogy küldjön hasonló szorólevelet szét majd minden ismert tagnak,ahogyan azt az évzáró esetében is tette,mert sok olyan tagunk is van akinek otthon nincs netelérése,és csak ilyen formában tud értesülni arról,hogy lesz ilyen rendezvény!

Egyébiránt megkérnék minden kecskeméti szexciós tagot,hogy tegyen az aláírásába egy hasonló hirdetést,mint az enyém,minél több helyen látható legyen diszkréten a fórumon!

Én úgy gondolom,hogy egyenlőre ennyi,ha nehezen is,de elsímitottuk a problémákat egyenlőre,szerintem ez a topik lassan zárható is!Pár nap és Gepard megnyitja majd a másikat,ahol már lehet listázni ki jön!

Link to comment
Megosztás:

Kár listát kezdeni,mert ezt a topikot csak a klubtagok látják,majd ha minden levan már zsírozva véglegesre(menü,ár,stb) akkor nyitunk egy topikot neki a "MOTE, MVOK hivatalos rendezvényei, találkozói" topikba,mert azt a nem reggelt tagok is látják!

Johnnybáá ez az évadnyitó zártkörű lesz!!

CSAK Klubtagoknak (MOTE-MVOK) :) :)

Ezért nem baj,hogy csak klubtagok látják.

A listával sztem is várhatunk még picit. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Johnnybáá ez az évadnyitó zártkörű lesz!!

CSAK Klubtagoknak (MOTE-MVOK) :lol: :D

Ezért nem baj,hogy csak klubtagok látják.

A listával sztem is várhatunk még picit. :blink:

Nem kell 36-os betűméret,hogy eltudjam olvasni,bár elég másnapos vagyok még! :)

Azt hiszem akkor is áll még az,amiket irtam,kivéve Moderátor úr által kiemelt sort! :)

Link to comment
Megosztás:

:)

Akkor mi lesz AZ ITT említett VIP-ekkel? :)

Az évzárón pl. Borsche Károly a MAVAMSZ főtitkára volt a VIP vendég.

Nemtom te kikre gondoltál mint VIP. Mert azok a : társklubok képviselői,ujságírók,szponzorok. :blink:

Szóval nem az lesz,hogy "Hugyos Pista" a haverom oszt jól meghívom VIP-nek. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az évzárón pl. Borsche Károly a MAVAMSZ főtitkára volt a VIP vendég.

Nemtom te kikre gondoltál mint VIP. Mert azok a : társklubok képviselői,ujságírók,szponzorok. :blink:

Szóval nem az lesz,hogy "Hugyos Pista" a haverom oszt jól meghívom VIP-nek. :)

Persze, hogy nem erre gondoltam. Én csak a nagybetűs dologra válaszoltam... :)

Na, de ne OFFoljuk tele eme topicot. Így is van már benne bőven. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.