Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem kedves coupes & cabriós társaim.

Volt már olyan problémátok a vezető oldali elektromos ablakkal ,hogy amikor kinyitod nem jött le résnyire az ablak. Mert sajnos én ma reggel így jártam. :unsure: Ha volt esetleg ilyen problémátok vagy van tippetek mi okozhatja kérlek segítsetek. Köszi.

Módosítva : VikeetorBertone
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem kedves coupes & cabriós társaim.

Volt már olyan problémátok a vezető oldali elektromos ablakkal ,hogy amikor kinyitod nem jött le résnyire az ablak. Mert sajnos én ma reggel így jártam. :unsure: Ha volt esetleg ilyen problémátok vagy van tippetek mi okozhatja kérlek segítsetek. Köszi.

Valszeg a zárban elment a mikrokapcsoló nyaralni, és nem érzékeli, hogy húzod a kilincset.

Link to comment
Megosztás:

Köszi a valaszt! Akkor gondolom a belső kárpit leugrik és mikrokapcsoló csere ami eléggé lehetetlen helyen van. :-/ Egyébként nem lehet ,h csak megszorult vagy nincs kontakt?

Bármi lehet. Úgy rémlik a mikrokapcsoló benne van a zárszerkezetben ami beakad mikor becsukod az ajtót. Aztán lehet h nem is javítható, csak cserélhető.

Link to comment
Megosztás:

Ja, csak addig 3x annyit is költesz rá és csak 2x annyiért adod el, ha egyáltalán kell valakinek! Vagy vitrinben tartod :)

Ez így igaz, de egy autó sosem volt megtérülő befektetés, aki ezt gondolja az álomvilágban él. Vagy nepper aki abból él hogy tudatosan átvágja az embereket...

Link to comment
Megosztás:

Igen a masik oldalon megy! Ezert gondoltam en is a mikrokapcsolora. Szét is szedtem es ki is vettem a szerkezetet de a mikorkapcsolo egyben van a zár mechanikaval es nem igazan tudtam szetszedni a hazat mert nagyon egyben van es igy megprobalok szerezni egy csere darabot hatha azzal menni fog! ;-) Csak nehez bontottat talani, mert sok angol bontott van az meg ugye nem jo. Meg talan a coupe-je lehet jo bele. :-/

Link to comment
Megosztás:

Igen a masik oldalon megy! Ezert gondoltam en is a mikrokapcsolora. Szét is szedtem es ki is vettem a szerkezetet de a mikorkapcsolo egyben van a zár mechanikaval es nem igazan tudtam szetszedni a hazat mert nagyon egyben van es igy megprobalok szerezni egy csere darabot hatha azzal menni fog! ;-) Csak nehez bontottat talani, mert sok angol bontott van az meg ugye nem jo. Meg talan a coupe-je lehet jo bele. :-/

Van, ha kell. Nem angol autobol. ;)
Link to comment
Megosztás:

Ez így igaz, de egy autó sosem volt megtérülő befektetés, aki ezt gondolja az álomvilágban él. Vagy nepper aki abból él hogy tudatosan átvágja az embereket...

Lehet jó befektetés egy autó,de az nem opel és főleg nem astra :)

Blitzre ki jön ?

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Jelen!

Én olvasgatok rendszeresen, csak írni nem nagyon van mit mert az autóval nem történik semmi. Momentán használóssá avanzsált, ami még mindig nem azt jelenti hogy minden nap ezzel járok dolgozni, de háromszor annyit megyek vele mint eddig. Tervek az autóval kapcsolatban annyira nincsenek (bár gondolkodtam AFR-mérőn és hozzá az A-oszlopra szerelt műszereken), néha kicsit unalmas is így az élet, kéne mellé egy másik autó amit megint lehet szerelgetni. ;)

Ja, eladni még mindig nem tervezem, teljesen elégedett vagyok vele.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Jól beleolvastam a sportos rovatba, így gondoltam itt köszönnék be az első hozzászólással.

Múlt hét óta örömteli tulajdonosa vagyok egy 2002. 10. havi Z22SE motoros Opel Astra Cabrionak.

Németországi, 137e kilométeres, ritkán látható piros színű, hangja, illata, mozgása alapján megkímélt motorú.

A hazaút 1200 kilométerén összebarátkoztunk, kellemes utazóautó.

Most kezdődik a forgalomba helyezés és a használat.

Szerencsére 2. kocsi tud lenni, így amikor elindulunk azt csakis a feeling kedvéért :)

A motornak az itt is írtak szerint lehetnek nyűgjei, de igyekszem jól karban tartani.

Szóval most belecsobbanok az opleforum.hu hullámaiba és begyűjtök pár infót :)

Néhány kép a kocsiról.

Üdv

Zsolt

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.