Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Én most épp a téli alufelnik felújítására kértem be árajánlatokat. Lemaratás és újra porfestés. Eddig 26eFt a nyerő a négyre.

Ha valaki tud jobbat szóljon.

A porfestést mivel lehet egyébként házilag lemaratni az alufelniről?

Olyan módszer kell, amit ki is próbált valaki!

Ha nem titok ... ki adta az ajánlatot ?

Leszedni a régit... szerintem ami időt rá áldozol inkább töltsd mással :)

Azaz homok szórasd le , szerintem max 5e a 4db .

Link to comment
Megosztás:

Őt ismerem. Már motor alufelnit már vittem hozzá. Mostanában felhívtam és 3+áfát mondott maratásra, majd ha kell még homokolás, Tehát 4-5eFt+áfa amit mondott a végére /db.

Ezután meg még vihetem máshová 13-ért porfesteni. Én napközben nem tudok szaladgálni, fontos hogy hétvégén tudjam leadni és egy helyen meglegyen minden csinálva.

Módosítva : NeedForSpeed
Link to comment
Megosztás:

Őt ismerem. Már motor alufelnit már vittem hozzá. Mostanában felhívtam és 3+áfát mondott maratásra, majd ha kell még homokolás, Tehát 4-5eFt+áfa amit mondott a végére /db.

Ezután meg még vihetem máshová 13-ért porfesteni. Én napközben nem tudok szaladgálni, fontos hogy hétvégén tudjam leadni és egy helyen meglegyen minden csinálva.

Értelek ...

Más ötletem nincs...

Hacsak.. van egy cég akivel festetünk (szinter) megkérdezhetem még őket hétfőn

Igaz ők Mezőtúron vannak , a szállításban tudok segíteni mert letudom küldeni céges autóval , hetente megyünk, van hogy többször egy héten .... hátha mondanak valami értelmeset :)

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm! Ne fáradj, mert lebeszéltem már. Holnap elviszem.

Nem is tudom mi állna jobban a kék autóhoz. Gondoltam valami bronzosra, vagy sötétszürke árnyalatra. Azt mondta épp van nála pár kész, meg is nézhetem milyen lesz.

Arany az necces, ezt más porfestő is mondta, hogy inkább barnás, narancsos lesz. Azt elvetettem. Pedig a Subawrx-ből kiindulva jól ment volna a kék autóhoz az arany felni. Na mindegy. azt is megbeszéltük , hogy a matt is gáz felnire. Főleg télire. Pedig nem show car lesz az tuti, úgyhogy a matt szürke is elvetve. Fényes lesz.

Módosítva : NeedForSpeed
Link to comment
Megosztás:

Nekem most volt olajcsere... még pár ezer km és megnézem nekem mennyi az annyi a fogyásban :)

más:

Tegnap megszivatott a gép. Nem működött sem a tetőnyitás, sem a 4 ablak egyszerre leengedés...

Már agyrém kerülgetett, mikor eszembe jutott egy fórumbeírás a biztosítékok helyére nyomkodásáról.

Nos végig nyomkodtam az egyébként makulátlan késeseket és láss csodát megjavult.

Valószínű macskakő lehetett az oka.

Na gyorsba el is készítettem a gépkönyv biztosíték kiosztásról szóló rész fordítását.

Hogy legközelebb tudjam hová nyúljak :)

OPEL ASTRA G BIZTOSÍTÉK TÁBLA KIOSZTÁSA

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Ha tőlem kérded 3200 € + 280 eFt teljes üzembehelyezés :)

Igen, tőled. Látszott rajta, hogy ez nem a 2000 júró körüli pick. :)

A többiek a fórumon már jól tudják, hogy én is tervezek kintről ilyen autót egy ideje :D

csak nem cabriot, de a 280e huf, mint teljes üzembe helyezési ktg akkor egy pontos összeg, amivel kalkulálhatok.

Köszöntem! :)

Link to comment
Megosztás:

Igen, tőled. Látszott rajta, hogy ez nem a 2000 júró körüli pick. :)

A többiek a fórumon már jól tudják, hogy én is tervezek kintről ilyen autót egy ideje :D

csak nem cabriot, de a 280e huf, mint teljes üzembe helyezési ktg akkor egy pontos összeg, amivel kalkulálhatok.

Köszöntem! :)

Ez teljesen új információ :D

Link to comment
Megosztás:

Igen, tőled. Látszott rajta, hogy ez nem a 2000 júró körüli pick. :)

A többiek a fórumon már jól tudják, hogy én is tervezek kintről ilyen autót egy ideje :D

csak nem cabriot, de a 280e huf, mint teljes üzembe helyezési ktg akkor egy pontos összeg, amivel kalkulálhatok.

Köszöntem! :)

Regadó:159000

Vagyonszerzési illeték: 59400

Forgalmi: 6000

Törzskönyv: 6000

Rendszám: 8500

Műszaki (honosított): 8300

1 napos ügyintézés (erre szakosodott ember): 25000*

Gyorsított műszaki: 4000*

* ezek elhagyhatók, de megéri :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.