Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

és elvileg a kormányod alja is kék nem? (az szokott lenni)

Hol???

a kormány alatt már a kormányoszlop műanyag bortása van....

én is kézimosóba szoktam vinni, jokka szépen lemossa, kitakarítja és ha esetleg észreveszek valami trehányságot akkor könnyen tudom javíttatni.... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hol???

a kormány alatt már a kormányoszlop műanyag bortása van....

én is kézimosóba szoktam vinni, jokka szépen lemossa, kitakarítja és ha esetleg észreveszek valami trehányságot akkor könnyen tudom javíttatni.... :rolleyes:

A kormány alsó 1/4-e szokott még szines lenni... de most láttam, hogy az csak a szürke alcantara-val rendelkező QP-knál van így. Mindegy.

Nyáron én is mindig kézzel mosok...

de télen... illetve hideg, hűvös időben azért elviszem mosóba az autót.

Link to comment
Megosztás:

A mosó mindig dilemma, de sajnos télen muszáj gépibe vinni a "drágaszágot", mert ott legalább megtudják csinálni az alvázmosást! Az a sok só ami összegyülik az utakon, aztán kiül a karosszériára..és szépen lezabálja a festéket, korodálja az alkatrészeket...fújjj!

Na, persze van egy magyar világszabadalom, amit a világ sok fejlett országában használnak már( nem roncsolja a környezetet és jobb a hatásfoka , minta sónak, kb 5%-al drágább is) csak nálunk nem alaklmazzák! Nyilvána szakmai féltékenység, na meg a cég aki beszerzi a sót--nyilván rosszul járna...lobby1000-rel... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

A mosó mindig dilemma, de sajnos télen muszáj gépibe vinni a "drágaszágot", mert ott legalább megtudják csinálni az alvázmosást! Az a sok só ami összegyülik az utakon, aztán kiül a karosszériára..és szépen lezabálja a festéket, korodálja az alkatrészeket...fújjj!

Nem tudom, hogy emlékeztek-e... de bennem tisztán él a kép, amikor a G Astra reklámok mentek még a TV-ben... (és asszem a tenger alatt úsztak a G Astrák... vagy mi)...

szóval az a szöveg ment, hogy 20 év átrozsdásodás elleni garanciát vállal az Opel az autókra!!!

Jól emlékszem??? :rolleyes:

Na, persze van egy magyar világszabadalom, amit a világ sok fejlett országában használnak már( nem roncsolja a környezetet és jobb a hatásfoka , minta sónak, kb 5%-al drágább is) csak nálunk nem alaklmazzák! Nyilvána szakmai féltékenység, na meg a cég aki beszerzi a sót--nyilván rosszul járna...lobby1000-rel... ;)

Ha minden igaz, ez valami magnézium keverék (ha jól tudom), ca. 30%-kal drágább de

- nem károsítja a természetet

- nem marja szét az autókat

- nem marja szét az utakat!

:D De mi miért is használnánk??? :blink: ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, hogy emlékeztek-e... de bennem tisztán él a kép, amikor a G Astra reklámok mentek még a TV-ben... (és asszem a tenger alatt úsztak a G Astrák... vagy mi)...

szóval az a szöveg ment, hogy 20 év átrozsdásodás elleni garanciát vállal az Opel az autókra!!!

Jól emlékszem??? :rolleyes:

Ha minden igaz, ez valami magnézium keverék (ha jól tudom), ca. 30%-kal drágább de

- nem károsítja a természetet

- nem marja szét az autókat

- nem marja szét az utakat!

;) De mi miért is használnánk??? :blink: ;)

Nekem úgy rémlik jóval drágább mint a só, nem csak 30% hanem többszöröse azért nem használják ua-t az anyagot amit ausztriában pl. Mondjuk nekem a só még mindig szimpatikusabb mint a szlovákoknál néhol használt bazalt zuzalék ;) .

A legjobb amit a tihanyi apátsághoz vezető úton láttam, faforgács. Tapad, olcsó, környezetbarát :D

Link to comment
Megosztás:

ez itt erősen off, de az anyázás topikban bent volt a link egy indexes (?) cikkhez, ugyanannyiba kerül, mint a só, csak a sóra van jó partner romániában, tehát mennek a pénzek, ami valakiknek jó

ezzel a téma itt lezárva, a fent említett helyen folytatható

Link to comment
Megosztás:

Gondoltam átrakom ide...

Lurdy, 2006. március 9.

1. Agressor 26 - jön

2. Jokka - még nem 100%, hogy el tud.

3. NeedForSpeed - jön

4. Uhuhu - :) jön

5. Speed - jön ;)

6. Voszi - megpróbál eljönni (reméljük jön!)

7. ha minden jól megy egy környékbeli fekete Coupeval jön egy srác

BenziN még nem jelzett vissza...

Csáo, megpróbálok elmenni, de nem tudom megigérni, elég húzos hetem lesz. Szóval olyan 50%-ra mondanám. Tavaszra kéne vmit. összehozni amikor már jó idő lesz és lehet csapatni ;)

Link to comment
Megosztás:

Gondoltam átrakom ide...

Lurdy, 2006. március 9.

1. Agressor 26 - jön

2. Jokka - még nem 100%, hogy el tud.

3. NeedForSpeed - jön

4. Uhuhu - ;) jön

5. Speed - jön ;)

6. Voszi - megpróbál eljönni (reméljük jön!)

7. ha minden jól megy egy környékbeli fekete Coupeval jön egy srác

BenziN még nem jelzett vissza...

ezt nem kéne berakni a lurdy topicba ? :)

Link to comment
Megosztás:

filóztam rajta én is...

De... ha szeretnéd... berakom! :)

Tképpen miért van minden apróságra külön topic ? Csomó fontos info elvész igy annak akinek nincs ideje az összes létező topicon végigrágnia magát. Még ha folyamatosan pörögne az a sok sok külön topic, de igy hogy naponta van egy két hozzászólás a nagyja mehetne egybe. No mind1, ez nem az én forradalmam..

Link to comment
Megosztás:

Tképpen miért van minden apróságra külön topic ? Csomó fontos info elvész igy annak akinek nincs ideje az összes létező topicon végigrágnia magát. Még ha folyamatosan pörögne az a sok sok külön topic, de igy hogy naponta van egy két hozzászólás a nagyja mehetne egybe. No mind1, ez nem az én forradalmam..

:) Pont ezért kezdtem el én is ideírni a Coupe-s Lurdy-tali infoját és listáját...

így biztosabb, hogy az illetékesek észreveszik! ;)

Amúgy este 8 körül megyünk...

addigra tényleg odajöhetnél!

Link to comment
Megosztás:

Tképpen miért van minden apróságra külön topic ? Csomó fontos info elvész igy annak akinek nincs ideje az összes létező topicon végigrágnia magát. Még ha folyamatosan pörögne az a sok sok külön topic, de igy hogy naponta van egy két hozzászólás a nagyja mehetne egybe. No mind1, ez nem az én forradalmam..

de aki szeretne jönni lurdy talira az ott látja h lesz vmi :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.