Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1024

Ennek viszont lement az ára :D

bezzeg amikor én néztem még 3,2 volt B)

Ez pedig kérem szépen makulátlan állapotban van!

Ez nem ugyanaz az autó, mire én írtam, hogy bent volt Kecskeméten egy autóker-ben és eléggé le volt használva? Ugyanis kísértetiesen hasonlít - km és ár tekintetében is! :blink:

És abban bizony nem 65e km volt! :D

Link to comment
Megosztás:

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1024

Ennek viszont lement az ára :D

bezzeg amikor én néztem még 3,2 volt :blink:

Ez pedig kérem szépen makulátlan állapotban van!

Itt 1 másik: http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1024

ne mán! Ez jónak tűnik. Kár, hogy magánszemély, egyelőre nem tudom így megvenni B)

ezt el se menj megnézmi...

lekérdeztem az életét ennek az autónak, 2 éve volt benne 184.000 km, és volt 3 lakatos javitás rajta....

Köszi! Akkor ide se kell mennem...

Esetleg ha mondok 1 rendszámot uhuhu, meg tudod nézni ennek is az "előéletét"?

GTH-599 Ez is coupe, csak peugeot...

hálás lennék

köszi!!!!!

Link to comment
Megosztás:

ne mán! Ez jónak tűnik. Kár, hogy magánszemély, egyelőre nem tudom így megvenni B)

Köszi! Akkor ide se kell mennem...

Sztem ez a legkisebb gond.Autóker. már minden faluban, és hitelügyintéző minden kereskedésben van! :D

Esetleg ha mondok 1 rendszámot uhuhu, meg tudod nézni ennek is az "előéletét"?

GTH-599 Ez is coupe, csak peugeot...

hálás lennék

köszi!!!!!

Sztem Uhuhu ezt nem tudja neked megnézni! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Sztem ez a legkisebb gond.Autóker. már minden faluban, és hitelügyintéző minden kereskedésben van! :D

Sztem Uhuhu ezt nem tudja neked megnézni! :blink:

Mind1, valószínűleg "tiszta" a kocsi. Mit tehetne az ember, ha egyszer viszonylag sürgős az ügye, és nincs megfelelő Astra Coupe a piacon? B) De a Coupe-ból nem engedek :D

Link to comment
Megosztás:

Ja, és pénze sincs! :blink:

Ezt most nemérteni! B)

De ami a lényeg, hogy az ember mindig kompromisszumokat akar kötni, és relative olcsón hozzájutni a dolgokhoz.Aztán meg eszi a penész, hogy miért nem azt vette meg, ami jobb, még ha drágább is.

Ez egy elég ritka darab.Ha az állapota is okés, akkor meg kell venni.Később is igenjó ára lesz azért, hogy nem "csak" Z18XE.

Szerintem.

Amúgy bizti vok benne, hogy az ára is alkuképes, ha eddig nem vitték el.Mondjuk túl nagy árrést biztos nem lehet kiharcolni, de sztem 2.7X körül már elérhető.

Számolni kell.

Ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Ezt most nemérteni! :blink:

De ami a lényeg, hogy az ember mindig kompromisszumokat akar kötni, és relative olcsón hozzájutni a dolgokhoz.Aztán meg eszi a penész, hogy miért nem azt vette meg, ami jobb, még ha drágább is.

Ez egy elég ritka darab.Ha az állapota is okés, akkor meg kell venni.Később is igenjó ára lesz azért, hogy nem "csak" Z18XE.

Szerintem.

Amúgy bizti vok benne, hogy az ára is alkuképes, ha eddig nem vitték el.Mondjuk túl nagy árrést biztos nem lehet kiharcolni, de sztem 2.7X körül már elérhető.

Számolni kell.

Ennyi.

Persze, igazad van! Csak nekem még nehezíti a helyzetem a meglévő autóm eladása...

Link to comment
Megosztás:

Persze, igazad van! Csak nekem még nehezíti a helyzetem a meglévő autóm eladása...
Gondolom elpocsékolni nem akarod a jelenlegi gépedet.Be kell rakni minél hamarabb egy használtautókereskedésbe, reális áron, aztán úgy könyebb eladni.Elég sokan azt hiszik, hogy ha kereskedésbe veszik az autójukat, akkor azzal nem lehet gond.Pedig aztán ez egyáltalán nem így van, valamint elesnek az alku lehetőségétől is.Hitel, meg mint már írtam, bárhol lehet intézni.

Ha meg tudod oldani, akkor sztem így.Vagy van még olyan lehetőség is, hogy addig annyit fizetsz be ennek a Coupenak az árába, amennyi a minimális kezdőrészlet.Persaze ha van rá lehetőséged.S, aztán ha eladódott az autód, akkor pedig hozzáteszel.De körbe kell nézni, hogy hogyan 1Xűbb.Mert nem mindig az autóhitel a megoldás, lehet, hogy egy "síma" személyi kölcsönnel is ugyanott vagy, ha THM-et nézed.

Ezért mmondtam, hogy számolni kell.

Link to comment
Megosztás:

Szép autó, de szerintem 98%, hogy ugyanaz a kettő! B)

A kecskeméti autókerben

A másik hirdetés...

Szinte ugyanaz az ár, szinte ugyanaz a km (egyik kerekítve), ugyanaz az évjárat...

A színre más van írva, de szerintem ugyanaz.

Szinte biztos vagyok benne, hogy ugyanarról a gépről van szó.

Ezt én láttam élőben... ez eléggé lehasznált gép... külföldi és elkelt a hétvégén Záhonyba vitték.

Szóval kár is rajta agyalni. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Én új vagyok itt nekem is van egy Coupém!Nem tudom érdekel-e titeket de van egy komplett gyári navigáció eladó+gyári felni gumival együtt(Goodyear F1 eagle)95%-osak!A felni és a gumi ára 130!Még annyit hogy kellett már itt vkinek turbót cserélni?(már akinak turbós)Sziasztok

Jah és akármi bontott dolog kell Coupé Astrából csak kérdezetek!Z20LET motoros

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Én új vagyok itt nekem is van egy Coupém!Nem tudom érdekel-e titeket de van egy komplett gyári navigáció eladó+gyári felni gumival együtt(Goodyear F1 eagle)95%-osak!A felni és a gumi ára 130!Még annyit hogy kellett már itt vkinek turbót cserélni?(már akinak turbós)Sziasztok

Jah és akármi bontott dolog kell Coupé Astrából csak kérdezetek!Z20LET motoros

Üdv itt nálunk! B)

Akkor eljött az idő...., hogy csütörtökön Lurdy talin ott legyél! :blink: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Én új vagyok itt nekem is van egy Coupém!Nem tudom érdekel-e titeket de van egy komplett gyári navigáció eladó+gyári felni gumival együtt(Goodyear F1 eagle)95%-osak!A felni és a gumi ára 130!Még annyit hogy kellett már itt vkinek turbót cserélni?(már akinak turbós)Sziasztok

Jah és akármi bontott dolog kell Coupé Astrából csak kérdezetek!Z20LET motoros

Hello! Üdv a csapatban!

Ha Turbo Coupe-d van, akkor szerintem tudok vevőt a felnidre + gumira!

Összetört a gép? Vagy hogy-hogy alkatrésznek árulod?

Vagy ez másik?

MESÉLJ!

Apropó... Neked épek még a hátsó lámpáid?

Azok érdekelnének lehet!

Link to comment
Megosztás:

Hello! Üdv a csapatban!

Ha Turbo Coupe-d van, akkor szerintem tudok vevőt a felnidre + gumira!

Összetört a gép? Vagy hogy-hogy alkatrésznek árulod?

Vagy ez másik?

MESÉLJ!

Apropó... Neked épek még a hátsó lámpáid?

Azok érdekelnének lehet!

Nem az én kocsim hanem egy ismerősömnek van!A lámpák szerintem megvannak és amugy Astra Coupé Turbo!Amugy minden megvan hozzá kivéve az elejéről nem mert az tört!

Link to comment
Megosztás:

Hello!Kék színű 2.0T -s és most cseréltettem ki a turbót nagy örömömre:(

Amugy nagyon megvagyok vele elégedve de gondolom ti is így vagytok ezzel!

Vagyis akkor 2 darab coupe-ról beszélünk, ugye?!

Van a Tiéd, ami európakék 2.0T és van a haverodnak is egy, most sajnos összetört állapotú turbós coupe-ja. Tk-ra tört az autója hogy árulja az alkatrészeket? :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.