Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Vennék... ha lenne rá lehetőségem... de nincs. :) Sajna most se jött be az 5-ös lottó. :(

Amúgy meg azért nézegetem őket, mert szépek! ;)

Jaaa... :)

Én meg azt hittem, hogy vérszemet kaptál az 1,8-as Vectrától, s gondoltad keresel egy sportosabb kasztnit! :P

Link to comment
Megosztás:

Tényleg Gelko, Ti találtatok édesanyádnak?

már más projekt van ;) ....anyám megnézett egy coupet és azt mondta h kicsit :( nagyobb autó kell neki...

de elöször is el kéne adni a mostani kocsit.... :) amit kezdek esélytelennek látni :)

Ákos találtál már hátsó lámpát ?

Link to comment
Megosztás:

A színe szerintem sem jó. :) Nem vennék piros autót soha! -- persze a ferrari kivétel! :)

Azért meg kell hagyni, hogy a srác mindent kihoz a piros QP-ból, amit csak lehet :(

mk.jpg

Azért ez a motortér is példa értékű!

mai064.jpg

Az előbbi képhez képest ezen már rajta van a Velo által keresett hátsó "szélvédőspoiler".

Valamint érdekességként, ami nekem nagyon-nagyon tetszik, az a Lexmaul hátsólámpa, ami ezen a gépen van!

mai061.jpg

Link to comment
Megosztás:

A színe szerintem sem jó. :) Nem vennék piros autót soha! -- persze a ferrari kivétel! :)

Nekem speciel tetszik a piros! Nem csak Ferrariban! 1ik komámnak volt egy lángvörös Merci AMG-je, csodájára jártak, pedig az első reakciója mindenkinek az volt(mig nem látta), hogy: biztos kisebbségi merdzsó....hát nagyot lesett mindenki, mikor begördült!!

Link to comment
Megosztás:

Látod Speed hogy ezen is opc lökös van,mint szinte mindegyiken.
Látom és tetszik is nagyon! :)

Én, ha átalakítom a coupe-t, akkor igyekszem azt gyári design, forma megörzése mellett tenni.

Az OPC spoiler nagyon jól néz ki, ám gyári hatása van, tökéletsen beleillik az autó vonalvezetésébe.

Szóval én ilyet rakok majd rá. :(

-----------

Mellesleg én azért is linkelek be mindig OPC lökössel szerelt QP-kat, mert nekem ezek tetszenek! :)

Link to comment
Megosztás:

Találtam egy egészen szép eladó Coupe-t Kecskeméten.

Ezüst, fekete bőrrel. 1,8 16V-s, 2001-es évjárat, 55.000km

Fent van a használtautón is, két helyen is...

Az autót kintről hozták be. A kereskedő elmondása szerint megmérték festékmérővel és nem volt fényezve sehol.

Külsőleg sérülésmentesnek tűnik az autó és nagyon szép a motorja... nagyon szépen jár!

Jaaa, és vezetett szervízkönyves.

588303_5.jpg

588303_3.jpg

Link to comment
Megosztás:

Találtam egy egészen szép eladó Coupe-t Kecskeméten.

Ezüst, fekete bőrrel. 1,8 16V-s, 2001-es évjárat, 55.000km

Fent van a használtautón is, két helyen is...

Az autót kintről hozták be. A kereskedő elmondása szerint megmérték festékmérővel és nem volt fényezve sehol.

Külsőleg sérülésmentesnek tűnik az autó és nagyon szép a motorja... nagyon szépen jár!

Jaaa, és vezetett szervízkönyves.

http://images.hasznaltauto.hu/650/588303_5.jpg

http://images.hasznaltauto.hu/650/588303_3.jpg

Valaki nem vágna hozzám 2,5 milliót? :) :) Teccik!!! :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.