Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Egyetértek!

A felni egy giccsparádé!A protector is igen hülyén néz ki!Szerintem röhejesen nézne ki városban ilyennel cirkálni!

Hála Istennek nem vagyunk egyformák! :lol:

Szerintem nagyon patent a gép!

Egyébként szerintem nagyon különleges a QP azzal, hogy a fekete műszerfalhoz van a bézsbőr!

Ilyen gyárilag nem volt (illetve talán csak cabrio-ban).

Gyárilag a bézsbőrhöz mindig a bronz műszerfalt párosították!

Egyébként valamit nekem is ki kellene találnom a motorháztető és a lökhárító megvédésére.

Vagy leragasztom valami színtelen védőfóliával, vagy lebőröztetem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

hood protector nekem is bejön...

fóliázás sztem nem túl célszerű, legalábbis szerintem jobban karcolódik mint a fényezés és akkor meg csúnya lesz.

igen Márk, bézs kárpithoz (Texashoz is) csak a barna+bronz műszerfal volt, ugyanúgy a többihez meg csak a fekete+ezüst kombináció... az is lehet hogy légzsák nyilott volt, akkor bizony komplett műszerfalcsere esedékes, és lehet nem kapott barnát, vagy pedig ülések+ajtókárpit lett cserélve vagy egyedileg bőröztetve. Mindenesetre nekem a barna műszerfal jobban bejövős, nem olyan komor :lol:

NFS! Az a csík nagyon szép lett, nekem nagyon tetszik! Mondta András hogy nekem is jó lenne, meg kellene is, de majd csak tavasszal nagypolir és spotozás után...

Link to comment
Megosztás:

Velo! Nem hinném, hogy cserés lett volna a műszerfal!

Egyébként miért kéne egy légzsák nyílás után műszerfalat cserélni??? :lol: Szerintem ez nem így van!

Ha megnézed a srác padlókárpitját látható, hogy az is fekete - szemben a mi bézsünkkel. Szóval:

1. vagy így rendelte a srác - valszeg a németeknél bárhogy lehetett rendelni

2. utólag bőrözte be az ülést és ajtókárpitokat cserélt.

szerintem.

Nem tudom, hogy mi lesz a motortértetőmmel... de valamit kezdenem kell vele.

Link to comment
Megosztás:

Velo! Nem hinném, hogy cserés lett volna a műszerfal!

Egyébként miért kéne egy légzsák nyílás után műszerfalat cserélni??? :lol: Szerintem ez nem így van!

Azért mert az utasoldali légszák kinyilik,kiszakítja a műszerfal burkolatot is.Azt meg nem lehet visszabörözni úgy hogy szép legyen :lol:

Link to comment
Megosztás:

nem :lol: az a felni nagyon póz, erre az autóra nagyon ráillik ;) :lol:

nem :D :D az a felni ultra giccs, mint minden ilyesmi randa guriga, és cseppet sem illik egy ilyen zsír robbanómotoros gépjárműre. ;) :D

ja, és előre is bocsi Redi, meg mindenki, aki csípi az ilyen randaságokat, semmi bajom vele, csak nem teccik, ahogy a drift sem, aztán azért is kaptam, gondoltam jobb előre belapítani. :P :D :D

Link to comment
Megosztás:

Chevrolet Astra Sedan milyen jól néz ki gyárilag falazva... és milyen szép a hátsó lámpája :lol:

astra3_sedan_aw_beige1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

00042615.jpg

http://img.mercadolivre.com.br/jm/img?s=ML...63_7731.jpg&v=P

http://www.bigger.com.ve/car/upload/tn_photo_10.jpg

vajon belehetne szerezni ilyesmit?

írtam egy mailt opeléknak ezügyben, hátha válaszolnak :lol:

mellesleg nincs valakinek brazil rokona? :D

Link to comment
Megosztás:

vajon belehetne szerezni ilyesmit?

A német QP fórumon írták a srácok, hogy tudnak ilyen hátsó lámpákat szerezni.

Sőt van olyan is mint a lexmaul volt, csak nem füstös.

ca. 200EUR-t emlegettek... plusz valamennyi postaktg.

Ez pedig nem kevés.

Egyébként nekem nem tetszik annyira... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezt a hülyeséget! Gyerek miatt adja el. Nekünk hátra simán befér a gyerekülés és mellé a feleségem. Én sem vagyok kicsi és mégis elférek a vezetőülésben, ha mögöttem ül feleségem.

Előredöntöm az ülést és pont ki-be fér a gyerek a gyereküléssel együtt. Nem értem miért kell egy gyerek miatt rögtön kombit, meg egyterűt vásárolni. Ez még csak egy gyerek. Kettő esetén már valóban elgondolkodtató! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezt a hülyeséget! Gyerek miatt adja el. Nekünk hátra simán befér a gyerekülés és mellé a feleségem. Én sem vagyok kicsi és mégis elférek a vezetőülésben, ha mögöttem ül feleségem.

Előredöntöm az ülést és pont ki-be fér a gyerek a gyereküléssel együtt. Nem értem miért kell egy gyerek miatt rögtön kombit, meg egyterűt vásárolni. Ez még csak egy gyerek. Kettő esetén már valóban elgondolkodtató! :lol:

mégse irhatja h csapágyas és hengerfejes a motor a kasztnit meg most huzatták :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezt a hülyeséget! Gyerek miatt adja el. Nekünk hátra simán befér a gyerekülés és mellé a feleségem. Én sem vagyok kicsi és mégis elférek a vezetőülésben, ha mögöttem ül feleségem.

Előredöntöm az ülést és pont ki-be fér a gyerek a gyereküléssel együtt. Nem értem miért kell egy gyerek miatt rögtön kombit, meg egyterűt vásárolni. Ez még csak egy gyerek. Kettő esetén már valóban elgondolkodtató! :lol:

azt nem írta hanyadik gyerek :lol: amúgy egyetértek veled, bár az is lehet hogy a feleség akarja annyira a cserét :D

Link to comment
Megosztás:

Hát ez a: "hogyanlegyen nagycsomitartó rajzoljunkhozzá" munka nekem semmilyen márkán nem jön be! :D

Szinte egy az egyben Astra G Sedan a gép...

Ezek szerint az sem tetszik...

Ezt a hülyeséget! Gyerek miatt adja el. Nekünk hátra simán befér a gyerekülés és mellé a feleségem. Én sem vagyok kicsi és mégis elférek a vezetőülésben, ha mögöttem ül feleségem.

Előredöntöm az ülést és pont ki-be fér a gyerek a gyereküléssel együtt. Nem értem miért kell egy gyerek miatt rögtön kombit, meg egyterűt vásárolni. Ez még csak egy gyerek. Kettő esetén már valóban elgondolkodtató! :lol:

Hozzá teszem, hogy ha nekem lenne egy gyerekem nem szívesen raknám be hátra a bézs kárpitra...

Ki-be rakni is kicsivel nehezebb a gyereket hátulról...

Ráadásul összerugdossa az ülést (ha már picit nagyobb)... plussz amit hátul szemetel, kaja, cumisüveg, stb.

Szóval jó esélyel nekem is addig tartana csak a QP, utána kerítenék egy 4 ajtósat...

Egyébként nekem a rendszám a leggyanúsabb. A JWU... hm. Kb. év eleji autó lehet... de az is lehet, hogy későbbi. Valszeg kintről hozták be.

Miért vett február-márciusban ilyet, ha úgyis jött a gyerek? Bár az is lehet, hogy "egy nyári autónak" szánta. :lol:

Kár, hogy ez a hűtőmaszk van benne! Na meg, hogy nem fekete az Angel.

Egyébként jó állású "játékos" :D

Link to comment
Megosztás:

Szinte egy az egyben Astra G Sedan a gép...

Ezek szerint az sem tetszik...

nekem tetszik lefalazva :D

Hozzá teszem, hogy ha nekem lenne egy gyerekem nem szívesen raknám be hátra a bézs kárpitra...

Ki-be rakni is kicsivel nehezebb a gyereket hátulról...

Ráadásul összerugdossa az ülést (ha már picit nagyobb)... plussz amit hátul szemetel, kaja, cumisüveg, stb.

Szóval jó esélyel nekem is addig tartana csak a QP, utána kerítenék egy 4 ajtósat...

Egyébként nekem a rendszám a leggyanúsabb. A JWU... hm. Kb. év eleji autó lehet... de az is lehet, hogy későbbi. Valszeg kintről hozták be.

Miért vett február-márciusban ilyet, ha úgyis jött a gyerek? Bár az is lehet, hogy "egy nyári autónak" szánta. :lol:

Kár, hogy ez a hűtőmaszk van benne! Na meg, hogy nem fekete az Angel.

Egyébként jó állású "játékos" ;)

énis akartam mondani a kárpit dolgot, csak nem voltam biztos benne hogy ebben bézs... mondjuk énsem raknék be a hibátlan állapotú bőr hátsó ülésekre :lol:

szerintem így szürkében jóláll neki a króm angel... a rendszám tényleg gyanús, de mint mindenre, erre is lehet olyan magyarázat, ami nem feltétlenül negatív (elhagyta/ellopták/uniósat szeretett volna), sajnos általában a negatív magyarázatok ugazabbak :D

mellesleg a rendszám szerintem inkább tavaly október-novemberi max... nekem KD*-*** és márciusi

Link to comment
Megosztás:

Ebben az ezüst QP-ban szerintem nem bézs van, hanem fekete.

De ettől függetlenül megértem a fazont a fentebb leírtak alapján.

A volt főnököm január közepén lépett a cégtől és február közepén kapta meg az új Passat-ját - amire várni kellett pár hetet és azon JZZ-s rendszám van!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.