Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Na végre, nem egyedül vagyok aktív a klubban!

Asszem tudom melyik autóról van szó, egyszer volt alkalmam élőben látni. Sok sikert és kitartást hozzá.

(Lassan az enyémet is ki kéne tolni a garázsból, csak ne esne folyton az eső...)

Köszi !

Kérdésem lenne. A cd-tár visszajelző fénye (amelyikben van cd) csak akkor világít ha bent vagyok már az autóban vagy minidg ?

Milyen ültető rugó jó bele ? sima G vagy spec coupe ?

Link to comment
Megosztás:

Elsőt passzolnám, nekem nincs CD-táram, de sztem a multitimer gyújtás levétel után bizonyos idővel elveszi a tápot minden utastéri fogyasztótól, úgyhogy ettől nem fog lemerülni az akkud szvsz.

Második kérdésedre pedig aválasz az hogy Coupéé. Mégpedig azért mert belemegy ugyan a sima G rugója is (a négyajtósé leginkább, mégpedig azonos motorral szerelt változaté, annak elöl-hátul nagyjából megegyezik a tengelyterhelése a Coupééval), de az összes Coupé alapban is 2cm-t ültetve van a többi karosszériaváltozathoz képest, így a 4cm-t ültető rugó ami mondjuk 4 ajtóshoz való, az a Coupén csak 2cm-t ültetne.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.