Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Ez volt az a coupe, amit 140 ezerrel kinaltak nekem tavaly nyaron. Sztem van benne 200 is, de decemberben lattam, hogy epp 65 ezerrel kinaljak.

Mennyiert ment el? Nekem - a valos futasteljesitmennyel - 2,5 milkaert kinaltak (tavaly juniusban).

jut eszembe, egy 'kaszi' nevu srac vette meg a fekete OPC-t a carstyling-rol. eddig is egy OPC-je volt, csak nem turbos. ismeri valaki?

Link to comment
Megosztás:

Ez volt az a coupe, amit 140 ezerrel kinaltak nekem tavaly nyaron. Sztem van benne 200 is, de decemberben lattam, hogy epp 65 ezerrel kinaljak.

Mennyiert ment el? Nekem - a valos futasteljesitmennyel - 2,5 milkaert kinaltak (tavaly juniusban).

jut eszembe, egy 'kaszi' nevu srac vette meg a fekete OPC-t a carstyling-rol. eddig is egy OPC-je volt, csak nem turbos. ismeri valaki?

Köszönhetően a regadónak minden hulladék kiváló áron kering a piacon, és el is mennek, soha nem vettem volna meg a jelenlegi autóm ha akár csak ugyanannyiért németországból válogathatok.

Mielőtt megvettem az astrát 30 autót biztos megnéztem, gondolom nem sokatoknak mondok újat azzal hogy nagyon szomorú a kinálat ebben a kategóriában.

A választék kb az volt hogy vissza van-e nagyon tekerve, vagy össze volt-e nagyon törve. Lehet választani. Én asszem a visszatekertet választottam, de ez már soha nem fog kiderülni hogy mennyire.

Link to comment
Megosztás:

Ez volt az a coupe, amit 140 ezerrel kinaltak nekem tavaly nyaron. Sztem van benne 200 is, de decemberben lattam, hogy epp 65 ezerrel kinaljak.

Mennyiert ment el? Nekem - a valos futasteljesitmennyel - 2,5 milkaert kinaltak (tavaly juniusban).

Nagyon látszott rajta, hogy nem 62e van benne. Az a srác volt ott, aki behozta. (pontosabban annak az öccse). Amikor azt mondták, hogy elkelt, akkor 2,8milla körül volt kitéve. Nem tudom, hogy mennyiért vitték el.

A bal első ülésen az oldaltámasz ki volt kopva teljesen! B)

Szóval eléggé madár, aki elhitte a km állást... :D

Ez meglehetősen undorító dolog. :blink:

Viszont volt alatta egy ca. 40mm-es ültetés, amivel nagyon-nagyon patent volt a gép! :D

Link to comment
Megosztás:

Az az igazság, hogy most szeretnék ilyen autót venni.

Ezt meg bakker, előlem vitték el. Lehet, örülhetek??

Van itt egy másik, ez piros:

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1280

erről is tudtok valamit?

kicsit lelombozódtam, hogy az írásaitokat olvastam, lehet nem lesz Astra Coupém? :blink:

Balage.

ui.: jótanács? külföld?

Link to comment
Megosztás:

Az az igazság, hogy most szeretnék ilyen autót venni.

Ezt meg bakker, előlem vitték el. Lehet, örülhetek??

Van itt egy másik, ez piros:

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1280

erről is tudtok valamit?

kicsit lelombozódtam, hogy az írásaitokat olvastam, lehet nem lesz Astra Coupém? :blink:

Balage.

ui.: jótanács? külföld?

Én csak annyit tudok erről a kocsiról hogy már nagyon régóta árulják.

A privát véleményem meg az hogy biztos nem vennék piros coupe astrát.

Link to comment
Megosztás:

Én csak annyit tudok erről a kocsiról hogy már nagyon régóta árulják.

A privát véleményem meg az hogy biztos nem vennék piros coupe astrát.

Coupe-nak igaza van. Pirosat Ferrari-n kívül semmilyen autóban nem érdemes venni, mert rettentő nehéz eladni. Kevés ember akar magának piros autót venni. Szóóóval szerintem jól jártál, hogy elvitték előled! :D

Idő közben ezt az autót is elvitték: fekete coupe Kecskeméten (a BackIIBlack-es fickóé volt)

Ezt végképp ne sajnáld. Kinyitottam a csomagtartót és ömlött belőle a füstszag (hogy cigi, vagy más... :blink: )

Ráadásul az egész körbe tiszta karc, ütés, stb. volt.

Balageaxe, a külfölddel azért járhatsz jobban - ha megéri behozni - mert ott azért jobban vigyáznak az autóikra, jobban karbantartják őket (pl. Németország), és jóval nagyobb esélyed van rá, hogy valós kilométer állással veszed meg az autót.

Mi van a Használtauto.hu-n:

Ezt már nagyon régóta hirdetik - legalább 4-5 hónapja - ezért nagyon vigyáznék vele...

Ez is fent van már legalább 1 hónapja... pedig nagyon olcsó és itt az X-es rendszám kérdéses. Lehet, hogy a papírokkal küzdened kellene még egy sort...

Ez szintén fent van már december óta. Ránézésre jónak tűnik (képek alapján) és én beszéltem is a tulajjal telefonon... de azért sokallom, hogy már 4-5 hónapja hirdeti... B) Jaaa és valszeg ez is külföldi, ha pedig Magyarországi, akkor kilométer kétséges - ugyanis JJA-s a rendszáma.

Ez sem tegnap került fel... de nem is olcsó... viszont a képek alapján gyönyörű az autó!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat! Úgy látom, nem lesz egyszerű a dolog.

Az az egyik problémám, hogy van 1 autóm, amit el kellene először adnom, vagy beszámítás. Most kezdtem csak hirdetni, meglátjuk mi lesz.

A másik, hogy "vidéken lakom" - Dunaújváros. A legtöbb kereskedő meg pesti, rohangálhatok fel, ha meg akarok nézni 1 kocsit. Mondjuk ma Kecskemétre kellett volna mennem, ha nem adják el a kocsit...

A harmadik bajom most kezd körvonalazódni, hogy bizony nehezebb lesz ez a vásár, mint hittem.

Ha valaki lát egy 1,8-as coupe-t tűrhető áron (sajnos nincs több rá, mint kb 2-2.3) szólhatna! :blink:

Nézegettem ezeket a kocsikat én is, de már képekről is látszik, hogy milyen állapotban vannak. Mondjuk az X-es rendszámút fel is hivtam, el van adva. Illetve a hitelt intézik, esetleg ha nem kapja meg a fószer akkor kerülhetek képbe.

Szóval szar a helyzet, de azért bízom. A másik lehetőség a 2.0-ás dizel Astra, de jobb lenne coupe-t találni:)

jo lenne, ha tulajként irhatnék ide, meglátjuk!

köszi mindent

Balage

Link to comment
Megosztás:

...A másik, hogy "vidéken lakom" - Dunaújváros...

Ismered az ex-kisautóm?

Finepix_2005_0617_174523_resize.JPG

Egy Dunaújvárosi srác vette meg! B)

Szóval szar a helyzet, de azért bízom. A másik lehetőség a 2.0-ás dizel Astra, de jobb lenne coupe-t találni:)

:blink: Hááát... nem egy kategória! :D De jó a G dízel is...

Link to comment
Megosztás:

Ismered az ex-kisautóm?

http://www.freeweb.hu/myastra/images/angel...4523_resize.JPG

Egy Dunaújvárosi srác vette meg! B)

:blink: Hááát... nem egy kategória! :D De jó a G dízel is...

Persze, tudom nem egy kategóira, de abból legalább van pár db eladó...

Nem láttam még a kocsit, pedig emlékeznék rá! Mikor vette?

Na, gyorsan kérdeznék még, ha lehet.

Mire kell figyelni, ha mondjuk elmegyek megnézni egy kocsit?

Általánosságban tudom, de coupe-specifikusan érdekelne:)

Azt már látom, hogy max 1.8-ra lesz pénzem, a bőr belső se esélyes (az se fog árulkodni).

képpel nem idézünk! Ja voll sir!

Módosítva : Balageaxe
Link to comment
Megosztás:

Nem láttam még a kocsit, pedig emlékeznék rá! Mikor vette?

Nyéki István a srác és december közepén vette meg az autót tőlem - amikor én a coupe-t vettem.

Na, gyorsan kérdeznék még, ha lehet.

Mire kell figyelni, ha mondjuk elmegyek megnézni egy kocsit?

Általánosságban tudom, de coupe-specifikusan érdekelne:)

Azt már látom, hogy max 1.8-ra lesz pénzem, a bőr belső se esélyes (az se fog árulkodni).

Ezt így elég nehéz... :blink:

Szerintem kimondottan szép az Opel piros.... :D B) :D

Szerinted jó az is, ha 2 autóhoz csak 1 forgalmid van! ;)

Link to comment
Megosztás:

ezt el se menj megnézmi...

lekérdeztem az életét ennek az autónak, 2 éve volt benne 184.000 km, és volt 3 lakatos javitás rajta....

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1024

Ennek viszont lement az ára :D

bezzeg amikor én néztem még 3,2 volt :blink:

Ez pedig kérem szépen makulátlan állapotban van!

Ok, akkor már csak 1 van. B) Egy rikítózöld...

Info valaki?

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1024

Itt 1 másik: http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1024

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.