Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Élménybeszámolók


nyuszifül

Recommended Posts

  • 5 weeks later...
  • Hozzászólások 146
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Bár hosszú volt az út de megérte elutazni Szegedre a veterán találkozóra.Ezúton is köszönet Mackónak a fuvarért és a többieknek a társaságért.Minden szép volt.És mondhatom elért a végzet mert biza szerelmetes lettem.Életeben először láthattam élőben Őt,vagyis Őket.Ahogy ott álltak a bejáratnál szinte vozva a tekintetemet,egyszerűen hihetetlen.Rögtön tudtanm ez szerelem lesz.Közben megnézegettem a kiállított kocsikat is amik persze gyönyörűek voltak,de idővel mégis vissza-vissza tértem hozzájuk.Később közelebbről is megismerkedhettem egyikükkel.Bár tíz évvel fiatalabb tőlem csakhamar a bizalmába fogadott és teljes belsőjével megnyílt előttem láttam magam előtt milyen nagyszerű belső tulajdonságai vannak de a külcsin is magával ragadott.Tekintete máig előttem van a hangja az zene füleimnek.És megtörtént az amire álmomban sem gondoltam.Megengedte,hogy az ölébe üljek.Mámorító érzés volt.Ahogy hozzám ért kellemesen puha tapintású bőre,ahogy átkarolt....

Végem van menthetetlenül belezúgtam.Az Ő neve:Lotus Omega

Link to comment
Megosztás:

A meghirdetett kerti parti végül a jelentkezetteknél kevesebb létszámmal, de megtartatott.

A délelőtti városnézés közben, találkoztunk Balázskával, majd rövid séta után indultunk ki a kertbe.

A grilleszköz összeszerelése némi gondot okozott a fiúknak, de a végén sikerült, mindnet helyretenni, néhány alkatrésztől eltekintve, azok pedig a fiúk közös megeygezése szerint pótalkatrészek voltak. :unsure:

Aztán mivel a sütő mégsem úgy működött ahogy kellett volna(természetesen a grill hibája :D )hagyományos módon kezdtünk el sütögetni.Mjd ejtőzésképpen Activity-ztünk :) Ami annyira jól sikerült, hogy a sok nevetéstől még a hangom is elment(Gelko nagy örömére) :D

Kicsit bánom, hogy a töbiek lemondták, de azt hiszem ilyen kis családias hangulatban is nagyon jól telt a hétvége :lol:

Folytatása következik...

Link to comment
Megosztás:

Nos.. mi a városnézésbe nem, csak a "grill party"ba csatlakoztunk be.

A grillből kimaradt alkatrészek olyanok voltak, amiket sehová nem lehetett beszerelni... többek közt a rajz és a felfogatási pontoknak megfelelő számú csavaron, alkatrészen kívül kimaradt 2 db nyélnek való kis farúd, meg egy csomag csavar+anya...

a begyújtási próbálkozások közepette kénytelenek voltunk átmenetileg búcsúzni, majd miután újra megoldódott a srácok felügyelete, visszatértünk.. kaja után az activity szerintem felejthetetlen lett!

Fogunk mi még mindannyian kapni egymástól az elhangzottak-látottak alapján!

én is azt mondom, hogy folyt. köv.... :unsure:

jó buli volt!

Link to comment
Megosztás:

üdv :unsure:

voltatok a devil tuning talin? én voltam, fbalázzsal össze is futottunk, de mivel előző nap rejtelmes okoknál fogva nem volt netem, így nem tudtam rendesen beharangozni a szándékomat...

amúgy ott állt az autó a pio sátor mögött a lelátó mellett, hátha látta valaki :)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

2006.08.22. 4:00 Debrecen-Jelsa

Nem akarom nagyon túlragozni, az út hosszú volt és fárasztó, a közlekedési szokások nekem nem tetszettek, a lápmák összevissza...az emberek pedig....de a hely csodálatos volt, és jó időnk is volt. A bor finom :wub:

Bár az utak nagyon szűkek voltak, ezért totálisan fel voltam rá készülve, hogy valahol meghúzva, vagy megtörve hozom haza az autót...de szerencsére nem így történt.

A leg"félelmetesebb" esemény,a mikor egy sziklába vájt, kivilágítatlan egysávos alagútban rekedt a kocsioszlopunk, ugyanis szembe is jöttek velünk.Na itt nem osk híjja volt, hogy ne legyen baja HOBInak, hiába tolatni nem tudok...Amúgy szerencse hogy nem kapott a sok kocsi utasa közül valaki rohamot a bezártság és a pánik miatt.Aztán egy kis manőverrel megoldották a dolgot, és mindkét kocsisor kijutott épségben. De az autó nagyon jól viselkedett, és azt hiszem még jobban megszeretem, bár szó mi szó, hazaérkezésünket követő reggel egy porcikám sem kíván vezetni...de ez azóta elmúlni látszik :P

És ami a legjobb a lányoktól kiérdemeltem a "sofőrök gyöngye"érdemrendet, melyről hamarosan képet is mellékelek B) Az érem egyelőre a falamon díszeleg :P

Addig is....Egy Hvar-i látkép

http://www.kepfeltoltes.hu/view/060905/Hor...ltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Szóval ma kedvenc japán csodautónk,a Honda ma olyan helyzetbe került,hogy lehetősége nyílt elcsábítania

egy opelest attól amiben hisz.Egy 2.2-es Accord coupe amerikai változata került ma alám,azzal a céllal,hogy mielőtt a bank eltöri felette a pálcát és lefoglalja,előtte bebizonyíthassa hogy nem volt elveszett gondolat annak idején a tulajától,hogy megveszi,megpróbál vele tisztes adófizető révén és csekély polgári fizetés mellett gazdaságosan eljárkálni,és persze megélni a maradék fizetéséből...

Ezt az autó eleve elbukta.

Méregdrága hozzá minden,ha egyátalán lehet kapni.Biztosítása az egekben,fogyasztása szomszédja az előbbinek.Ez csak az amit látatlanban is el tudok róla mondani,a többit megtapasztaltam...

Először hosszú egyenes úton próbáltam ki,és az első csalódásomat akkor éreztem,amikor a nagyobb motor és modernebb technika ellenére közelembe se jutott volna,ha esetleg a régi kadettomban ülök,és egyszerre indulunk el...Talán a kipufogó gázom illatát meg bírta volna szagolni...

A műszerfalat nem látni a nagy kormánytól(igaz ezt utólag raktuk bele,mivel előtte egy közel 50e forintos MOMO volt benne,és azt nem akartuk odaadni a banknak,hát visszakapta a gyáriját)

Ha a kéziféket behúzom,nem tudok átnyúlni az anyós üléshez,hogy megsimogassam a barátnőm! ;)

Orrnehéz! de olyan szinten,hogy nem lehet megállni vele ABS nélkül,egy komolyabb szituációban...

A fékek amúgy is rosszak voltak rajta,aztán utólag kiderült,az ABS rég nem is működött.

Kényelmes,annak ellenére hogy full bőr az egész belseje,nem csúszkáltam benne,talán a könyöktámasznak és a kellemesen kagylós üléseknek köszönhetően...

A váltója nagyon jó.Pontos,nem egy nagy batár dög,aránylag elég rövid útja van...A váltókar minden sebességben kézre esik,mintha mindig ugyanott lenne...

A motor erős,nagyon jól harap,de valahogy amikor várná az ember (hondához képest elég "alacsony" fordulaton)elfogy a szufla,bőgnek a lovak,és muszáj sebességet kapcsolni,mert külömben nem gyorsulunk...De tény hogy alulról kb 4000ig nyomatékos.

Ez a mai darab full extrás volt automata váltó kivételével,de abszolút úgy éreztem mintha egy ilyen autóban ülnék...a feeling körülbelül egy gömb 80-as audi vezetésének feelingjével egyezett meg...

Na de mitől voltam egész nap égett gumiszagú? :lol:

Hiszen volt az autón 4 jó gumi,és bár időnk kevés volt,el akartuk tüntetni a mintázatot mind a négyről...

Elárulom,csak kettőről sikerült :D

Úgy mentem oda,hogy volt még nálam még egy garnitúra kerék,persze annak reményében hogy mindet minta nélkül defektesen vihetem haza...Hát nem :D Kézifék nem volt jó,az autó 1320kg-os (a sok extra) súlya olyan súlyponthátrányt eredményez,hogy egyszerűen képtelenség volt megállítani az autót ,ha pörögnek a kerekek...bezzeg ilyenkor a fék is fogott,még a motort is fojtotta ahogy kell... :lol:

Lejtőn felfelé,hátramenetben,farönkkel,kővel,mindennel próbálkoztunk,de csak nem...Azon gondolkodtam utólag,hogy kikötöm egy villanyoszlophoz,aztán úgy...

De ez túl megalázó lett volna az autónak,és azért búcsúzásul nem ezt érdemelte...

Így hát maradt a jó öreg "kerékalácsúszkaéskézifék" módszer...Bár McDonald's nem volt a közelben,de jelen esetben festékesdoboztető,és hasított tölgyfadeszka is megtette a kívánt hatást,a bevált mekis tálcák helyett ;) (video;jön csak tudjam hová)

Végeredményben jól sikerült,és közel faros feelinget sikerült teremtenem egy nagyon kicsi helyen,egy erős de sajnos csak orros autóval...

Sietnem is kellett,mert dél volt,kettőkor munka,és az autót 50 km-rel arréb várták...

Nem sikerült levakarni a sárvédőre rakódott gumit,és megkérdezték hol van a légzsák az autóból,de egyenesbe állított kerékkel tettük le az autót,így a vászon futófelület nem tudott árulkodni...

Majdnem kiköhögtem a reggelimet,mikor a bankos ürge a kipufogót nézte milyen,és megjegyezte milyen jó gumik vannak az autón :D :P ehhe!

Lehet hogy jó kocsi volt ez 10 évvel ezelőtt,de bevallom töredelmesen nem tudnám megszeretni,többe lenne a leves mint a hús,és még csak nem is lenne jó íze...Azt már nem is részletezem,mennyire fogják felértékelni a kütyüt,és hány sokszáz ezer forintot fog még a bank leakasztani a kedves kollegámról a külömbözet kiegyenlítése végett...

Minden esetre megnyugtatott hogy tetszett neki a műsor,örültem hogy elfelejthette kicsit a problémáit,és megörökíthettük,hogy volt egy ilyen autója is...

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

A tegnapi tali nekem megint :D rövid volt,ugyanis már reggel fél kilenckor benn voltunk a kis családdal Debrecenben(munka ügyben).Gyorsan lerendeztük a melót és már csak az a nehéz feladat volt hátra,hogy mi a jó francot csináljunk 9-től délután 3.ig!Miután bejártuk a Mekit meg a bevásárló központokat meg a nagyobb játszóteret végre csak eljött a tali ideje(igaz addigra a gyerek teljesen kibukott és a mekiben a hamburger evés közben kishíján elaludt).

Kicsivel 3 előtt értem a szokott helyre az EW parkolóba,ahol már sokan összegyültek. :lol:

Jó volt újra találkozni a rég látott ismerősökkel Sörös Sanyit és Szabotot már nagyon rég (karácsonykor) láttam,de mit se változtak.Nyuszifüllel és Mackosajtal meg Lujdzsival viszonylag gyakrabban találkozom vagy telefonon beszélünk.Voltak akikkel most találkoztam először,de mindenki jó fej nagyon.Sajnos megint hamar kb egy óra mulva el kellett jönnöm,még a meglepi vendégek sem értek oda,de így is nagyon jó volt.

Még egy fontos megállapítás :A Manta ajtaja erősebb anyagból van mint a Corsáé! :lol:

Feltétlenül írjátok le,hogy mi volt utána meg este!

Link to comment
Megosztás:

A tegnapi nap...

Először is nekünk még volt egy jó kis takarítási feladatunk, hogy este akár a saját ágyikójában aludhasson a teljes család, de ezt dél körlüre megoldottuk, majd lázasan készültünk a 3órára.

Eközben persze teljesen megfeledkeztem Endlos klubos rendszámkereteiről és matricáiról, így azért 1x hazaugrottunk.

Sorrendben tehát:

Délelőtt folyamán "beszélgettem" Gelkoval, és akkor arról volt szó, hogy nem tudnak jönni, így kicsit szomorkodtam.

14.40 környékén felhívott Szabot, hogy Sanyival megérkeztek az EW-hez. Nosza gyorsan mi is elindultunk.

Így nem késtünk el. Később megjött Nyuszi, Endlos, Corsika, Lujdzsi. Aztán kiderült, hogy a kis piros corsában is minket vár valaki. ;) Lujdzsi ismerőse.

Számunkra meglepően alig 17 perces lemaradással megérkeztek I_S-ék is. :lol:

fotózkodás, beszélgetés és Manta mustra kezdődött. Aztán Corsa mustra...

No és ekkor távozott Corsika.

Kis idő múlva Endlosék és mi megéheztünk, így elindultunk gyalog a tecskóba kajolni. Gyaloglás közben észrevettem egy éppen beforduló, hiányos elejű "mélykék" caravánt, melyben ismerős arcokat véltem felfedezni. Nagy vót az öröm és bódottá' ! :lol: Jól esett, hogy végül mégis meglepinek eljött Pista és Gelko!

Rövid itinert adva nekik, mi folytattuk utunkat a kínai kaják felé.

Kaja után vissza... rövid tanakodás után meglepetésvendégeink mentek kajolni. Mi meg még picit dumcsiztunk.

Mivel közeledett az este erősen, és féltünk, hogy nem lesz hely a csocsóasztaloknál, így a csapat egy része átvonult a Royalba. Szép piros színű opelsor kígyózott egymás mögött... szép volt! :D

No ezután elkezdtünk csocsózni, dumcsizni. És teletek a percek-órák.

Közben a teljes csapat összejött a Royalban, és egy billiárd asztal is elfoglalásra került.

Sajna mi elég korán leléceltünk, mert fiainkat anyumék nem bírták energiával, és segítségre volt szükségük.

Srácokat teljes cuccokkal együtt hazafuvaroztuk, lefektettük, majd "éjjeliőr" után néztünk, sikeresen. :D

Irány vissza!

Ekkor már I_S-ék, kedves meglepijeink és Endlosék elmentek, így kicsit kisebb társasággal futottunk össze. Ám új embert is találtunk, Adorjánt-t. :D

Hamarosan Lujdzsi és ismerőse is távozott, majd úgy döntöttünk, hogy egy adag virsli kíséretében meglátogatjuk Nyuszi lakását, és ott beszélgetünk tovább.

Alapanyagok beszerzése után virslifőzős, beszélgetős este volt, egészen hajnali 0.40 körülig. Jó volt.

Egy darabon hazafelé még kísértük a mantát, és benne Sanyit, ám ő nem arra jött, amerre mi. :P

Jó buli volt! Ismétlést akarunk!!!

mikor lesz a lakásavató buli? ;)

Link to comment
Megosztás:

A talira én Püspökladányból indultam, ám előtte itt bevártam Sörös Sanyit. Gyors köszöntés után elindultunk Debrecenbe. Én haladtam elől, hogy Sanyi el ne hagyjon. Kb 25 perc alatt beértünk Db-be, ahol Sanyi finoman közölte, hogy a fékei nem túl százasok...

3-ra szépen elkezdett gyűlni a társaság. Egész szép autósort tudtunk fényképezni az EW előtt. :lol:

Kicsit később a Royalban megismertem AdorjanT-t is, akivel eddig nem volt alkalmam találkozni.

A tali többi részét a többiek leírták előttem, csak annyit fűznék hozzá, hogy biliárdban Gelko a király, de én nem vagyok királypárti! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lakásfelújítás... :lol:

A tegnapi napon kiderült, hogy a megvásárolt díszcsík nem elég, a helyi és körnéykkbeli nagyvárosok csempeboltjaiban egyetlen darab sem fellelhető, mint az hosszas telefonálás, és rohangálás után kiderült. De!Miskolc, hangzott a varázsszó!103 db még van raktéron. Mindez du.fél kettőkor, de négyig oda kell érni, pénteki csúcsban!Kártyával nem lehet fizetni, szal kp-t kell szerezni gyorsan ;)

Usgyi HOBihoz, menetközben telefon SzaboT-nak, hogy mentsen meg, majd a miskolci kavillózástól. Aztán indulás. Kamionsorok végig, és uygebár én nem merek előzni....mire vettem végre a bátroságot, egyet megelőzök, ott a következő, a következő, a következő....Mindegy, mert fél 3-ra más Tamásnál voltam a melóhelyén, átadtam neki a kulcsot, mert én szétestem, és irány tovább Miskolcra.Időben voltunk...megtaláltuk a boltot is, besek az ajtón köszönök, erre a srác: Deberecnből?- Igen...

Nagy komolyan mered a képernyőre...rázza a fejét...Sajnos csak jövőhét.... :D Én igencsak minden színben elkzedtem játszani, mert irdatlan röhögésben tört ki, és közölte csak szivat :D Aztán bocsánatot kért, és mondta ne haragudjak, de nem hagyahatta ki.... :lol: Csepme kocsiba, mi a kajáldába, ami után moccani sem bírtam, mert az ebéd kimaradt..és hirtelen sokat ettem.

Aztán hazeflé....Miután Tamással szétváltunk rámtapadt egy ttranztios, ha gyorsítottam lemaradt, aztán vissza a hátsómba, és ez így ment Görbeházáig, ahol villantott majd félreállt. :D Azóta is keresem miért és kicsoda...

Hazaérve a lakásba nagy boldogan viszem a csempét, jön az alsó szomszd, hogy ázik a fala, én áztatom.

A wc.t ahogy kiszedték a centrifugális erő miatt néhány vízcsepp szivárgott, ami azesti nagy fürdőzések miatt a végén egyenesen folyt. :P szal Tamással(AdorjanT) egész éjjel a lavort ;) cserélgettük alatta....Szóval iylen volt az első éjjel a lakásban...

Ma meg megitn rohanás....azt inkábbe l sem mondom.

De a két Tamásnak örök hálám a tegnapi napon tanúsított jóságukért és segítőkészségükért, ha nagy leszek meghálálom srácok!

Szeretlek titeket :D Köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Hazaérve a lakásba nagy boldogan viszem a csempét, jön az alsó szomszd, hogy ázik a fala, én áztatom.

A wc.t ahogy kiszedték a centrifugális erő miatt néhány vízcsepp szivárgott, ami azesti nagy fürdőzések miatt a végén egyenesen folyt. :lol: szal Tamással(AdorjanT) egész éjjel a lavort :lol: cserélgettük alatta....

Milyen hipermodern WC-t építettek oda be?

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

2006 december 9 Utó-Mikulás :)

várható volt,hogy sokan leszünk,már korán kezdtük a szervezést,aztán sajna disznótorból a törzshelynek számító EW és Royal helyszíneken rontottuk a levegőt :D

annyi mindennek örültem a délután,este folyamán,hogy azt leírni elég nehéz,de azért megpróbálom.

Az első nagy dolog az volt,hogy egy másik villám ezüst Astra Classic is részt vett a talin,Softiék érkeztek velük.Nagyon jó érzés volt,hogy két egyforma autó áll egymás mellett :) aztán jól ki is beszéltük a különbségeket,azt hiszem itt az ideje,hogy behozzam a lemaradásomat az ő fullos Astrájuk mellé :D

aztán mikor már mindenki indult volna a parkolóból,nehezen,de maradásra bírtuk a többieket Nyuszival,ugyanis mi már tudtuk,hogy Telo és kedvese úton vannak felénk! számomra hihetetlen módon igen-igen korán ide is értek.csak megy a gép,ugye Telo? :lol:

egy új klubtagot is megismerhettünk (bár én már ismertem), Zoli személyében.

aztán irány a Royal,ahol a szokásos sarkot hatalmunkba is vettük.Nagyon örültem,hogy most nem "szakadt" kétfelé a csapat,ahogyan az előző talin volt.Persze a játék miatt nem tudott mindenki mindig aktívan beszélgetni,de szerintem szakítottunk erre is gyakran időt.Csendes pillanatok nem nagyon voltak,ha esetleg mégis,akkor Nyuszimra mindig lehetett számítani,vidámságtól hangos mosolyai beterítették a biliárdtermet :)

aztán mikor már mindenki kezdett fáradni a sok játék után,akkor kicsit átment beszélgetésbe az este,én hosszasan értekeztem Teloval az Astrák rejtelmeiről,kishíján le is lettünk dákóza,Nyuszi által :D

Utána séta a kivilágított Piac utcán,és üers helyet próbáltunk keresni egy közös vacsihoz.Végül a Piac utcától kicsit arrébb,a Plazaban "találtunk" helyet,sok asztalt összehúzva.Lestek is az emberek,ezek meg mit akarnak!Vacsi után Lujdzsi hozta a szokásos formáját,aki ismeri,annak ezt nem kell ecsetelnem.

közben a csapat egy része,Roliék,ill. Endlosék,majd később SzaboT is útnak indult.akik maradtak,a tescot vették célba,ilyen-olyan célból :D utána laciék is sátrat bontottak.

utána Teloék feljöttek Nyuszi lakásába,aztán némi szemle után ők is hazaindultak.

Nagyon-nagyon jó tali volt,sokkal profibbnak hatott az egész,mint az előzőn. Azt hiszem megérdemel egy dícséret Nyuszi,jól összefogta a csapatot,bár néha kicsit idegeskedett,szerintem alaptalanul :)

Köszönöm mindenkinek hogy eljött! Softiékat remélem még sokszor üdvözölhetjük,majd klubtagként is!

örülök hogy megismerhettem Telot és kedvesét!

Rolinak köszönöm a sört,SzaboTnak meg a szaloncukrot és a chipseket,amivel meglepett minket!

Link to comment
Megosztás:

December 9, Utó-Mikulásnapi tali - SzaboT szemszögéből:

Mit mondjak, ez ismét egy élmény volt! :) A találkozó helyszínére - szokás szerint - korábban érkeztem. Várakozás közben feltűnt egy Villámezüst Astra, de a tulajdonosai bementek az EW-be, így nem tudtam odamenni hozzájuk. Várakozás közben elkezdtem reggelizni. Ekkor érkeztek mackóék, de egy talihoz sokan voltak, ezért elmentek "kevesedni". Váltásként érkezett egy feltűnő F Astra, ami leparkolt hátul, ahol mi szoktunk (ekkor én még oldalt parkoltam, mert ekkor még csak ott volt több hely). A tulaja is várakozó státuszba helyezte magát. A reggelim elfogyasztása után rápróbáltam az illetőre és igen! - Opeltalira jött. Ő volt Zolee. Ezután nem sokkal befutott Nyuszi és Adorjánt, időben utánuk Endlos, előkerültek Softi-ék, befutott Roli, majd visszajöttek Mackóék, akik "meggyerkőctelenedtek". Ez után futottak be a meglepi vendégek Telo-ék személyében.

Ismerkedés és fotózkodás után irány a Royal. A csapat folytonos körforgásban volt a csocsó- és a biliárdasztalok között (tényleg, valakinek jövök egy rakás 50-essel, karácsonykor visszaadom!). Számomra nagyon jó volt a hangulat. Itt csatlakozott hozzánk Lujdzsi. A társalgás innentől kezdve átkapcsolt egy magasabb fokozatba, ami egyeseknek sikoltozó, másoknak enyhén gurgulácó, de inkább kacagó hangok formájában nyilvánult meg.

A Royal után elindultunk városnézőbe, ami a parkolás tekintetében nem volt túl egyszerű, de ismét tilosban parkolva megoldottuk. :) Közben ránk támadt az éhség. Ezt a Palaza-ban tudtuk legyőzni, a többi kajálda tömve volt. Itt is némi trükkhöz kellett folyamodni, hogy egyben tartsuk a társaságot. Kaja után beszélgetés, a teljes Plaza figyelmének felhívása, képek csengőhangok közkinccsé adása közben a társaság cserélődött. Volt aki ment, volt aki jött.

A parkolóba visszaérve én búcsúzkodtam, mert már nagyon fáradt voltam - ami hazaérve teljesen megszűnt :lol: , ezért gyorsan elkészítettem a panoráma képet és feltöltöttem a fotókat (minden rosszban van valami jó). :)

Zárásként csak ismételni tudom magam: ez egy élmény volt!

Link to comment
Megosztás:

Köszönjük, hogy egy ilyen jó kis talin vehettünk részt, nagyon jól éreztük magunkat! Edina a kocsiban hazafele azt mondta nekem: régen nevetett már ennyit egy huzamban. Megismertünk egy csomó yó fej embert, és persze ott voltak a "régi jó barátok" is. :lol: Szóval nagyon vidám, hangulatos, családias estében volt részünk egy csodálatosan kivilágított, gyönyörűszép villamosokkal teli :), varázslatos városban. Külön köszönjük még Nyuszifüléknek a késő esti vendéglátást az új otthonban.

Örülünk, hogy ott lehettünk Veletek!

Tsók! :)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Egy újabb karácsony együtt :D

Köszönöm szépen srácok, hogy megtöltöttétek a lakásomat ünnepi hangulattal. Remélem mindannyiunk karácsonya mindig ilyen vidám, és szeretetteljes marad.Örültem,hogy itt voltatok

Én is nagyon örültem neki hogy ott lehettem,és hogy egyátalán meg lettem várva abban a hidegben,és egyátalán hogy levitt a máv odáig :)

Apám szamárját meg nem kinevetni,megy ahogyan kell,ha nem opel dísztárcsa lenne rajta,bele sem ülnék...

(azért ez így nem igaz,mert ha nincs más,úgyis azzal menek)

Az opeles karácsony nagyon tetszett,ilyenen amúgy sem voltam még,és leszámítva a pár " mennyé nyisd fel a laptopot" beszólást,tök jó volt veletek! :) Sanyi,jól volt látni már végre,nagyon örültem neked,hogy sikerült végre összefutnunk,jaaaaaaaaaa,és köszönöm a DVD-t,hazajöttem,és itt várt! Örök hála tesóka! Örülök hogy végre megtértél,és vallod a csőlátású farosok hitét opeles berkeken belül... :lol:

Endlos! A többiek ugyan nem próbálták a kimondhatatlan nevű tápot,de nekem bejött,semmi rossznak nem vagyok elrontója,de ez jó volt! ha pedig nem így lenne,nem mondanám,és meg sem ettem volna...Örültem mindenkinek! A következőre pedig igyekszem jelen lenni,ha pedig nem sikerül,az sem az én hibám lesz!

Lujdzsi,SzaboT,nagyon bolondok vagytok,de persze a vámpírok és a cápák is meggajdulnak,ha a vérről van szó! :)

Nyuszi! tök jó a lakás,én most láttam először,de első ránézésre is teljesen rendben van,sok boldog évet kívánok neketek benne,és persze nagyon boldog új esztendőt minden kedves opeles bajtársamnak 520km-es sugarú körön belül :)

Link to comment
Megosztás:

Apám szamárját meg nem kinevetni,megy ahogyan kell,ha nem opel dísztárcsa lenne rajta,bele sem ülnék...

(azért ez így nem igaz,mert ha nincs más,úgyis azzal menek)

Ha (sok) ló nincs, akkor a szamár is jó? :)

Nos igen, ez a jubileumi találka roppant jól sikerült. Ígéretemhez híven nem jöttem, hanem becsúsztam a parkolóba, ahol már Nyuszi, Mackó, és (nem)kis családja, továbbá SzaboT várt. Fogyott a pogácsa, ment a duma, és jött Lujdzsi, majd Endlos és párja. Laciéknak indulni kellett nagymama nézőbe, úgyhogy fájó búcsú, balra el. Majd beszamaragolt Vascona barátom is. A parkolóból egyenesen és nyikorgó gumikkal indultunk (legalábbis Lujdzsi és én) tovább Nyuszi kész lakásába. A múltkori állapotokat teljes pompa váltotta fel. Itt folytattuk a beszélgetést. Én kávét főztem kotyogóssal villanytűzhelyen. Háááát... Inkább a gáz, mert a villany sebessége elég "gáz". Közben Rolival és laptopjával picit félrevonultunk "faroskodni". Ezt a többiektől később jó sokszor visszakaptuk. :lol: Vacsora tájékán Endlos megkínált bennünket kajával. Én kihagytam, túlságosan rákattantam a sör+ropi kombóra, de Roli szerint finom volt. Majd Endlosék búcsút vettek. Mi kb tízig kitartottunk. Nagyjából ekkor esett be AdorjanT. Ám már fáradt volt a banda, úgyhogy mindenki hazafele vette az irányt.

Nagyjából ennyi.

Ja, nem, az még ide kívánkozik, hogy jó volt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.