Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Aloha szomszédok...

Most olvastam hogy minden pénteken van minitalitok győrben? :lol:

Ezen a héten is lesz? Pontosan hol? Lehet hogy elugrok kicsit nézelődni... Ha valaki tudna ebben is segíteni közben akkor az még szuperebb lenne. :lol:

Üdv, Zsoltee

Nádor kúton szokott lenni, ami a Szigethy Attila és a Táncsics Mihály utca sarkán található. Én sztem most ott leszek.

Link to comment
Megosztás:

Bocsi hogy tegnap nem mentem, csak délután voltam pesten és azután már nem volt kedvem kocsikázni, meg rohadtul esett az eső is... :lol:

Mi is csak hárman voltunk. igaz nem sokáig, mert a Gergőnek hamarabb el kellett mennie vmiért.

Faterral meg kb 9-ig maradtunk, aztán ment mindenki a dolgára. Neki hazafelé kezdett elfogyni a nyál a kadettből. Az egyik lámpánál mellém ért, és igencsak dadogott az NE. :lol:

Ma egyébként ott jöttem végig a 10-esen haza. Rokonoknál voltunk Fóton. Dorogon, meg Nyergesen is forgattam a fejemet, hátha látok klubbos autót.

Link to comment
Megosztás:

Mi is csak hárman voltunk. igaz nem sokáig, mert a Gergőnek hamarabb el kellett mennie vmiért.

Faterral meg kb 9-ig maradtunk, aztán ment mindenki a dolgára. Neki hazafelé kezdett elfogyni a nyál a kadettből. Az egyik lámpánál mellém ért, és igencsak dadogott az NE. :lol:

Ma egyébként ott jöttem végig a 10-esen haza. Rokonoknál voltunk Fóton. Dorogon, meg Nyergesen is forgattam a fejemet, hátha látok klubbos autót.

Nyergesen én úgy tudom hogy csak én vagyok klubbos. Dorogon meg zocsát és rtomit ismerem... De szerintem arrafelé többen vannak. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Látom összeröfentek időnként.Nekem esélyem sincs, hogy manapság győrbe menjek. :D Verdám továbbra is beteg,pedig a felső elektronika jó,az alsó elektronika jó,csak a váltó nem működik normálisan :lol: :D Volt elektromos szakinál nézte TECH 2-vel,kibelezte,rendbe tette, 1hétig jó, oszt azóta kuka.Összes mágnesszelep próbaképpen újra lett cserélve,és nem működik. :lol: Mint egy feneketlen kút nyelné a lóvét,úgyhogy átszerelem kézire. :lol: Na majd akkor lehet jönni-menni végre

JÓ SZÓRAKOZÁST BW-n :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Hááát ~85000-90000 ft,de eladtam a váltót cuzamm mindenestül márkatársnak 50000-ért.

Végeredmény =35000-40000ft-ra csuszik. :lol: Munkadijat nem számolok ,mert a mehanikai és a villamosságszerelést is én csináltam. :lol:

Igazsághoz tartozik,jó 2tömegü lendkereket nem találtam, ezért BMW-t kellett beletennem kuplung szerkezettel 1ütt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hááát ~85000-90000 ft,de eladtam a váltót cuzamm mindenestül márkatársnak 50000-ért.

Végeredmény =35000-40000ft-ra csuszik. :lol: Munkadijat nem számolok ,mert a mehanikai és a villamosságszerelést is én csináltam. :lol:

Igazsághoz tartozik,jó 2tömegü lendkereket nem találtam, ezért BMW-t kellett beletennem kuplung szerkezettel 1ütt. :lol:

Grat, én biztos nem mertem volna bevállalni. :D

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Srácok.Győr elött v.melyik településen van 1bosch szerviz. :D Ha valakinek eszébe jut,hogy hol van,kopogtasa be ide.Pápa felől szoktam menni,tehét ezen a vonalon.Autóval kapcsolatban keresném. :huh: Köszi.

Nekem úgy rémlik hogy itt van Csanakon, (szembe van egy benzinkút, oda be ne menjél!) ha jól tudom ződ kártyát is mérnek. Holnap reggel megnézem oszt írok biztosat. Amúgy ha Pápa felől jösz be kell jönni a faluba mész vagy 3 kilómétert és egy vasúti átjáró előtt van jobbra. Márha erről van szó. A többit majd reggel. :D

Na megnéztem az emlitett helyen az van kiírva hogy eredetiség vizsgálat, A Google szerint vmi Autómagazin Kft És foglalkoznak Bosch alkatrészekkel is. <_<

Módosítva : zotya975
Link to comment
Megosztás:

na én is csak akkor jövök, ha kell valami... :lol:

tudtok olyan műhelyt a közelben, ahol lerakom a kerekeket, aztán

leveszik a gumit, a felniket görgőzik, fényezik, majd visszarakják a gumit, és centírozzák

mindezt max 50eből, becsülettel; nem trehánykodva, neolux-szal?

most péntektől jövő hét keddig ismét doktorbácsinál lesz a kocsi, ezidő alatt kéne nyélbeütni a dolgot

Link to comment
Megosztás:

na én is csak akkor jövök, ha kell valami... :lol:

tudtok olyan műhelyt a közelben, ahol lerakom a kerekeket, aztán

leveszik a gumit, a felniket görgőzik, fényezik, majd visszarakják a gumit, és centírozzák

mindezt max 50eből, becsülettel; nem trehánykodva, neolux-szal?

most péntektől jövő hét keddig ismét doktorbácsinál lesz a kocsi, ezidő alatt kéne nyélbeütni a dolgot

Hívd fel opelosfatert (Horváth Zoli), tudod gumis műhelyben dolgozik. Hátha tud segíteni.

A számát pü-ben küldöm.

Link to comment
Megosztás:

Hívd fel opelosfatert (Horváth Zoli), tudod gumis műhelyben dolgozik. Hátha tud segíteni.

A számát pü-ben küldöm.

köszi, gyors voltál! :lol:

vele a talin beszélgettem, azt felajánlotta, hogy lekapják a gumikat, de felnijavító-műhelyt nem akart ajánlani.

beszéltem a szerelővel, elküldi pestre (pontosan nemtom hova...), ott megoldják minden kérésem - arra mondjuk kíváncsi leszek, hogy mennyibe fog fájni a végén...

a szinterezés/porbevonat/műanyagbevonat mind ugyanazt jelenti? :D

hétvégén nagyon begurultam a kocsira, illetve az állapotára, kezd kicsit elegem lenni az állandó gyógyításból, aminek leginkább mások trehánysága az oka :lol:

van egy cimbim, akinek tetszik, 800ért el is vinné az alapján amit eddig beszéltünk...nézelődtem egy (-2-3 :D ) órát a használtautón, és minduntalan ennél kötöttem ki... már a gsi vétele előtt is törtem rajta a fejem, nem is ment ki belőle... :lol: dehát majd' tíz éves japán...a mitsuklub fórumán is nagyon modnták, hogy alaposan meg kell nézni, és még úgy is bele lehet futni pénznyelőbe...

a másik variáns, hogy váltok valami lóti-futi alap astrára, és gyűjtögetni kezdek az álmomra, vagy veszek valami felújításra érdemest, és arra csorgatom a lééét...bár mire befejezném már rég pelekára kell a pénz :lol:

Link to comment
Megosztás:

köszi, gyors voltál! :lol:

vele a talin beszélgettem, azt felajánlotta, hogy lekapják a gumikat, de felnijavító-műhelyt nem akart ajánlani.

beszéltem a szerelővel, elküldi pestre (pontosan nemtom hova...), ott megoldják minden kérésem - arra mondjuk kíváncsi leszek, hogy mennyibe fog fájni a végén...

a szinterezés/porbevonat/műanyagbevonat mind ugyanazt jelenti? :D

hétvégén nagyon begurultam a kocsira, illetve az állapotára, kezd kicsit elegem lenni az állandó gyógyításból, aminek leginkább mások trehánysága az oka :lol:

van egy cimbim, akinek tetszik, 800ért el is vinné az alapján amit eddig beszéltünk...nézelődtem egy (-2-3 :lol: ) órát a használtautón, és minduntalan ennél kötöttem ki... már a gsi vétele előtt is törtem rajta a fejem, nem is ment ki belőle... :lol: dehát majd' tíz éves japán...a mitsuklub fórumán is nagyon modnták, hogy alaposan meg kell nézni, és még úgy is bele lehet futni pénznyelőbe...

a másik variáns, hogy váltok valami lóti-futi alap astrára, és gyűjtögetni kezdek az álmomra, vagy veszek valami felújításra érdemest, és arra csorgatom a lééét...bár mire befejezném már rég pelekára kell a pénz :D

Már kinek pelenkára? Neked, vagy az utódnak? :lol: Mindenképp ilyen erőgépet akarsz? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Már kinek pelenkára? Neked, vagy az utódnak? :lol: Mindenképp ilyen erőgépet akarsz? :lol:

hát valami leszármazottnak... Ha már nekem kell, hiába is akarok vezetni...max villanyt fogok :lol:

ilyen volt az első távirányítós autóm is :D , gyakorlatilag 6 éves korom óta erre /meg a countachra...tudom, hogy elírtam.../ csorgatom a nyálam... Nem halhatok meg úgy, hogy ne vezessek, esetleg ne birtokoljak egyet. :D egyébként miután vezettél erős autót, szerintem utálni fogod a lendületből kocsikázást. És nem kell mindig padlón járni...

Link to comment
Megosztás:

Én nem vennék japánt, mert bár meglehet, hogy sokat bírnak. De ha költeni kell vmire, akkor mélyen kell a zsebedbe nyúlni. Arról nem is beszélve, hogy Szolnok nincs éppen a tőszomszédságban.

A bömös igazán szépen néz ki, de közel 4 millát kiadni érte, egy érvágás, de nem is kicsi.

Ha rám hallgatsz, vegyél egy 2000-es, 16 v-s 5 ajtós, astra-t.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.