Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

én nem tekerek, csak a tapasztalatom osztottam meg. :lol:

én szeretem a kocsinkat a sok bosszúság ellenére is, amiket korábbi tulajának, valamint a sorsnak köszönhettem. :unsure:

Meg hát nagyon kényelmes ótóka. (csak egy tempomat hiányzik nekem néha, de majd lehet idővel segítek ezen) :huh:

Link to comment
Megosztás:

jah, és mellesleg menni is tud. persze nem GSi, nem turbo, de jóó :huh:

egy 1,4 astra ellen is szenvedsz teeeee :lol:

amúgy az opelek valóban nyugis autók,g astránál is ezt érzem,bár a vectra másabb...én 2.0dti-t vezettem párszor,nem rossz masina...igaz szegényt már kétszer támasztották fel darabjaiból,de erről nem ő tehet :unsure: nekem csak a műszerfala nem tetszik :lol:

csak ahogy nézem,a használtpiacon nagyon nehéz jót találni...

Link to comment
Megosztás:

Nekem az 1.8 is tetszik amúgy. pláne mióta fel lett újítva a HF. Jó pár paci jött vissza a ménesbe. :huh:

nem rossz tényleg,ahhoz képest,hogy mekkora terhet kell cipelnie...a 125 lovas meg gondolom még jobb...

mondjuk én a 2.0 dízelen lepődtem meg,a 82 lovas,vagy mennyi,igen kellemesen ment...

pacikat honnan vetted? lipicai fajta? :unsure:

Link to comment
Megosztás:

mielőtt vettem a JDD-t, néztem egy 82 pacis dízelt. Az egyben volt, csak az astrát nem nézték semmibe se, így az felejtős lett. Nem volt rossz, az tény. Bár a 100 vagy 101 pacis kecsegtetőbb, csak az adagolójához ne kelljen nyúlni nagyon. lásd Gyuri esetét.

amikor az astrát vettem,volt egy 2.0 CD Vectra,valami hihetetlen jó állapotban,de nekem is az volt,hogy igen rossz áron számították volna be...300e kevesebbet mondtak,mint amennyiért végül az astrába bevették...

adagoló téma pedig sajna ilyen...az import autóknál ahogy látom,gyakori probléma...

Link to comment
Megosztás:

Jaj de tekertek skacok..... :huh: Wolfi :lol: ne halgass rájuk, G Astrát vegyél..... :P :) :lol: :D ;) s természetesen dieselt. :lol:

Minden képlékeny még.Majd ha pénz lesz a zsebemben, megint szétnézek.Aztán bármi lehet.De egy biztos, jelenleg hitelt nem tudok a nyakamba venni, és minden értelmes autóhoz amit láttam, az kellene.Nemkevés.600e.-1M-ig.

A többi, röhejes portéka............. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

mielőtt vettem a JDD-t, néztem egy 82 pacis dízelt. Az egyben volt, csak az astrát nem nézték semmibe se, így az felejtős lett. Nem volt rossz, az tény. Bár a 100 vagy 101 pacis kecsegtetőbb, csak az adagolójához ne kelljen nyúlni nagyon. lásd Gyuri esetét.

Ja-ja az a baj, hogy belerakták ezt a bosch adagolót mert ha valaki vesz 1 használtat az lutri mert akármikor tönkre mehet!

Link to comment
Megosztás:

Valóban nem könnyű a használt piacon jó állapotú B vecit találni de ez a többi típusra is igaz.

Itt van az enyém, az is bibises volt de már helyre jött.

Most ezt is kipróbálhatja Wolfi, és persze segítek amiben tudok. Szívesen megyek veled megint autókat kereseni.

De ha megveszed az enyém akkor én Koriét :unsure:

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.