Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

üdv mindenkinek!

A mai napon történt, hogy ülök be az autóba, fordítom a kulcsot, hangos kattanás, és azóta indítás után nem ugrik vissza a kulcs, nekem kell visszafordítani, hogy az önindító ne tekerjen tovább. Gondolom egy rugó eltörhetett valahol, a kérdés, hogy hol? A gyújtáskapcsoló hibájához még nem volt szerencsém, úgyhogy nem tudom, a betét cseréje megoldás lehet? (csak mert olyat már láttam boltban és nem egy nagy összeg)

a választ előre isköszönöm

A gyújtáskapcsoló lesz a hibás, szóval ami az áramot kapcsolja, nem a zárbetét.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok. tudnátok nekem segíteni, hogy ez a hűtő pontosan mihez való? linkelem a képeket róla:

http://kepfeltoltes.hu/130929/DSCF7922_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/130929/DSCF7925_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/130929/DSCF7927_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/130929/DSCF7928_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Nekem egy '96-os Vekihez adták el, de az enyém nem ilyen. A ventillátort nem lehet felcsavarozni, nem stimmelnek a felfogatási pontok. Valamint ez szélesebb mint ami nekem van a kocsiban. És az oldala se így néz ki. Csak ugye postán rendeltem, magánszemélytől aki biztosra mondta, hogy az én kocsimba való. Valaki esetleg felismeri, hogy mibe lenne jó ez? Gondolom nem egyformák a hűtők a különböző Vectrákban. Az enyém 1996 1.6 16v benzines, klíma nélküli.

Szeretném eladni ezt a hűtőt, csak így nehéz, hogy azt sem tudom mibe jó. Előre is köszi a segítséget!

Link to comment
Megosztás:

sziasztok. tudnátok nekem segíteni, hogy ez a hűtő pontosan mihez való? linkelem a képeket róla:

http://kepfeltoltes.hu/130929/DSCF7922_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/130929/DSCF7925_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/130929/DSCF7927_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/130929/DSCF7928_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Nekem egy '96-os Vekihez adták el, de az enyém nem ilyen. A ventillátort nem lehet felcsavarozni, nem stimmelnek a felfogatási pontok. Valamint ez szélesebb mint ami nekem van a kocsiban. És az oldala se így néz ki. Csak ugye postán rendeltem, magánszemélytől aki biztosra mondta, hogy az én kocsimba való. Valaki esetleg felismeri, hogy mibe lenne jó ez? Gondolom nem egyformák a hűtők a különböző Vectrákban. Az enyém 1996 1.6 16v benzines, klíma nélküli.

Szeretném eladni ezt a hűtőt, csak így nehéz, hogy azt sem tudom mibe jó. Előre is köszi a segítséget!

Unixon keress rá a te típusod vízhűtőjére, ott találsz méreteket, amit össze tudsz hasonlítani ezzel a kapott vízhűtővel.

Egyébként az összes benzines motor hűtője ugyanaz Vectra B-nél, sőt még talán az X20DTL-é is.

Csak Isuzu motor, és az X20DTH motor hűtője tér el ezektől, mert ott kisebb a hűtő, az oldalán pedig ott van a turbólevegő visszahűtő.

Link to comment
Megosztás:

Unixon keress rá a te típusod vízhűtőjére, ott találsz méreteket, amit össze tudsz hasonlítani ezzel a kapott vízhűtővel.

Egyébként az összes benzines motor hűtője ugyanaz Vectra B-nél, sőt még talán az X20DTL-é is.

Csak Isuzu motor, és az X20DTH motor hűtője tér el ezektől, mert ott kisebb a hűtő, az oldalán pedig ott van a turbólevegő visszahűtő.

Köszi. Úgy nézem, hogy ami nekem kell az itt ( http://www.unixauto.hu/Unix_CikkekLista_Form.aspx?cTipAzon=P5166&cMegnNr=6452 ) az első, és amit vettem az pedig az utolsó.

Miért van ugyanahhoz a 1.6 benzin motorhoz 2 féle hűtő?

Link to comment
Megosztás:

A gyújtáskapcsoló lesz a hibás, szóval ami az áramot kapcsolja, nem a zárbetét.

köszi a választ. nem tudod véletlenül, lehet ezt javítani? ha nem, akkor milyen módon lehet cserélni? láttam eladó gyújtáskapcsolókat kulcsokkal, de egy egyszerű csere nemhiszem hogy megoldás lehet az indításgátló miatt

Link to comment
Megosztás:

Nem komplett gyújtáskapcsoló kell, csak a végén lévő elektromos rész, ami külön cserélhető a mechanikus kulcsos részről levehető. Pár ezer az új. Javítani nem lehet, mivel nem szedhető szét, de ha szét is szednéd olyan rugót nem találnál bele, ami eltört. ja és simán cserélhető, semmi köze nincs az immós részhez.

Link to comment
Megosztás:

Nem komplett gyújtáskapcsoló kell, csak a végén lévő elektromos rész, ami külön cserélhető a mechanikus kulcsos részről levehető. Pár ezer az új. Javítani nem lehet, mivel nem szedhető szét, de ha szét is szednéd olyan rugót nem találnál bele, ami eltört. ja és simán cserélhető, semmi köze nincs az immós részhez.

köszi a segítséget! ez lehet az az alkatrész, amiről beszélsz?

http://www.autosboltgesztely.hu/images/products/large/1312528883-febi2749.jpg

Link to comment
Megosztás:

Gondoltam rá én is. De sosem volt még klímás autónk, így nem láttam még klímát sem közelről :) Szóval akinek klímás vekije van, az megnézné, hogy ilyesmi hűtője van-e?

Igazából attól, hogy klímás vagy klímátlan, a felfogatási pontoknak egyezniük kell. Kétlem, hogy kétféle bölcsővel, illetve zárhíddal jöttek volna ki ezek az autók. Ugyanott van a két furat alul a bölcsőben, amibe az alsó hűtőtartó bak illeszkedik bele.

Nekem van egy klímás és egy klímátlan kocsim is (1,7 TD Isuzu motoros mindkettő), a hűtők csak annyiban külöböznek, hogy a klímásban van plusz vízcső csatlakozás egy elektromos szivattyúnak, plusz egy hőgombának hely. A felfogatás, vízcsövek csatlakozása a motorhoz ugyanaz. Simán felrakható egyik a másik helyett, ha a klímátlan hűtő kerül fel, akkor értelem szerűen a szivattyú és a hőgomba nem lenne beépítve.

Nézd meg jobban, hogy nálad is hasonló-e a helyzet.

Link to comment
Megosztás:

Igazából attól, hogy klímás vagy klímátlan, a felfogatási pontoknak egyezniük kell. Kétlem, hogy kétféle bölcsővel, illetve zárhíddal jöttek volna ki ezek az autók. Ugyanott van a két furat alul a bölcsőben, amibe az alsó hűtőtartó bak illeszkedik bele.

Nekem van egy klímás és egy klímátlan kocsim is (1,7 TD Isuzu motoros mindkettő), a hűtők csak annyiban külöböznek, hogy a klímásban van plusz vízcső csatlakozás egy elektromos szivattyúnak, plusz egy hőgombának hely. A felfogatás, vízcsövek csatlakozása a motorhoz ugyanaz. Simán felrakható egyik a másik helyett, ha a klímátlan hűtő kerül fel, akkor értelem szerűen a szivattyú és a hőgomba nem lenne beépítve.

Nézd meg jobban, hogy nálad is hasonló-e a helyzet.

A leírásából ítélve pont a ventilátor tartó nincs neki ott, aohl kellene, tehát a ventilátort nem tudja felfogatni. És ez a különbség a hűtőn lehet attól is, hogy neki klíma nélküli és ott máshogy van a ventilátor, illetve kevesebb ventilátor van a hűtőn.

Link to comment
Megosztás:

Igazából attól, hogy klímás vagy klímátlan, a felfogatási pontoknak egyezniük kell. Kétlem, hogy kétféle bölcsővel, illetve zárhíddal jöttek volna ki ezek az autók. Ugyanott van a két furat alul a bölcsőben, amibe az alsó hűtőtartó bak illeszkedik bele.

Nekem van egy klímás és egy klímátlan kocsim is (1,7 TD Isuzu motoros mindkettő), a hűtők csak annyiban külöböznek, hogy a klímásban van plusz vízcső csatlakozás egy elektromos szivattyúnak, plusz egy hőgombának hely. A felfogatás, vízcsövek csatlakozása a motorhoz ugyanaz. Simán felrakható egyik a másik helyett, ha a klímátlan hűtő kerül fel, akkor értelem szerűen a szivattyú és a hőgomba nem lenne beépítve.

Nézd meg jobban, hogy nálad is hasonló-e a helyzet.

Én is pont ma vettem az Unixnál egy hűtőt! Egy centivel szélesebbek a felfogatási pontok, vagyis fél-fél centivel kintebb vannak, sehogy nem lehet berakni! Holnap viszem vissza!

Link to comment
Megosztás:

A leírásából ítélve pont a ventilátor tartó nincs neki ott, aohl kellene, tehát a ventilátort nem tudja felfogatni. És ez a különbség a hűtőn lehet attól is, hogy neki klíma nélküli és ott máshogy van a ventilátor, illetve kevesebb ventilátor van a hűtőn.

Itt a különbség a klímás meg a klíma nélküli hűtők között.

H_t_k_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

A leírásából ítélve pont a ventilátor tartó nincs neki ott, aohl kellene, tehát a ventilátort nem tudja felfogatni. És ez a különbség a hűtőn lehet attól is, hogy neki klíma nélküli és ott máshogy van a ventilátor, illetve kevesebb ventilátor van a hűtőn.

Igen, pontosan. Mivel az új hűtő szélesebb, mint ami a kocsiban van a ventilátor keretének a felfogatási pontjai nem stimmelnek. Valamint a régi hűtőm oldalán nincs olyasmi mint az újnak. (A képeken látszik egyik oldalt két fém, rajta zöld gumi; a másik oldalon két fekete műanyag középtájon. Ezek mire valók?)

http://kepfeltoltes.hu/130929/DSCF7927_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/130929/DSCF7928_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Én is pont ma vettem az Unixnál egy hűtőt! Egy centivel szélesebbek a felfogatási pontok, vagyis fél-fél centivel kintebb vannak, sehogy nem lehet berakni! Holnap viszem vissza!

Milyen az autód pontosan, és melyik hűtőt vetted?

Itt a különbség a klímás meg a klíma nélküli hűtők között.

H_t_k_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Köszi! Akkor úgy néz ki, klímás kocsihoz valót adtak nekem.

--

Más kérdés: A műszerfalon a visszajelzőkben olyan izzó van mint a világítás kapcsolójában? http://www.woodauto.com/controls/comp/showImage.aspx?waRef=PCB286TM1&s=250 Mennyire nehéz kiszedni a műszeregységet, hogy hozzájuk férjek?

Ha jól tudom a szivargyújtónál is van világítás. Oda milyen izzó való?

Link to comment
Megosztás:

Milyen az autód pontosan, és melyik hűtőt vetted?

Szia! 98'-as B1-es! Ahogy néztem te tényleg klímás hűtőt kaptál. Amit én vettem http://www.unixauto.hu/Unix_CikkekLista_Form.aspx

az Unix saját márkás hűtője. Nos addig nézegettük, hogy rájöttünk valszeg mérethibás az Unixos hűtő (a légkondis változatán láttuk, mert azt is mellé raktuk és az passzolt volna)! :) Szóval ha hűtőt akarsz venni, akkor mindenképp vidd el a régi hűtőt, ami a kocsidban volt és rakjátok egymás mellé az újjal, hogy minden paszentos legyen!

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek! Szegény Vecim oda van karosszériásnál és kaptunk egy vadi új szinte null kilométeres (40km) Polot...Hihetetlen mennyire hiányzik:) Ez egy rakás fos...Kicsi 1,2 , három hengeres festő kompresszor!!Undorító behatárolhatatlan váltó, gyenge motor, kormánykerék olyan mintha nem lenne még kész...:) teli kényelmi funkciókkal, épp hogy nem a seggemet nyalja, de vezetni élménytelen, és nagyon gyenge..Mit tudtak 10-15 éve az Opelnél?? Lehet elfogult vagyok, de sokkal jobb a B Vectra...Ezt azért álmomban sem gondoltam....

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Gyerekek! Szegény Vecim oda van karosszériásnál és kaptunk egy vadi új szinte null kilométeres (40km) Polot...Hihetetlen mennyire hiányzik:) Ez egy rakás fos...Kicsi 1,2 , három hengeres festő kompresszor!!Undorító behatárolhatatlan váltó, gyenge motor, kormánykerék olyan mintha nem lenne még kész... :) teli kényelmi funkciókkal, épp hogy nem a seggemet nyalja, de vezetni élménytelen, és nagyon gyenge..Mit tudtak 10-15 éve az Opelnél?? Lehet elfogult vagyok, de sokkal jobb a B Vectra...Ezt azért álmomban sem gondoltam....

Hiába a 15 év különbség, nem egy kategória a két autó, amiket összehasonlítasz. Ülj át egy 2000-es évek előtti B5-ös Passatba, ahhoz hasonlítsd a Vekit :)

Vagy egy 15 éves 1 literes Corsába, valami hasonlót különbséget fogsz érezni, mint most a Polo-nál.

Viszont sok kellemes dolog volt a B Vekiben olyan, ami manapság egy hasonló méretű autóban (pl Astra H, Octavia) nincs, vagy feláras extra. Szándékosan nem a C Vekivel hasonlítom, mert az már feljebb lépett egy kategóriával.

A váltóval kapcsolatban meglepő, amit írsz, mert a VW-kben híresen jó a váltó kapcsolási érzete, Szépen bekattan a fokozatokba.

Link to comment
Megosztás:

Természetesen tisztában vagyok a külömbségekkel, de mégis csak hihetetlen hogy jobban lehet szeretni egy 10-15 éves autót! Nekem a Vectra sokkal komfortosabb és a váltó nekem valóban pontatlanabb a Poloban...Olyan minden mintha valóban igaz lenne az állítás, itt is:-az anyag ki van spórolva ...Lehet modern, lehet új, de az anyag használat nekem nem tetszik! Reméljük az angol szerelők értik a dolgukat és jó autót kapunk vissza.., Ámen!!!

Link to comment
Megosztás:

A mai autókra ez mind igaz, csak annyi van belerakva, amit megfizet a vevő. Mindenhol olcsó szar bóvli anyagok vannak választva. Ezért vannak kemény kopogós anyagból a műszerfalak, meg szintén fröccsöntött műanyagból az ajtókárpitok, ahelyett, hogy plüsssből lennének.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sziasztok! Már egy ideje a Vectrám('96, 2.0, x20xev) amikor padlózva van akkor hátul olyan mintha berezonálna az alváz. Mivel nem vagyok egy mindenhol ahol csak lehet tövig nyomom a gázt típusú ezért nem fordítottam különösebb figyelmet rá. De most hétvégén egy kicsit meghúzattam és akkor most megint felkeltette a figyelmemet. Ami a furcsa, hogy csak egy bizonyos fodulatig rezonál utána elmúlik. Ti nem találkoztatok még ilyennel? ( Pénteken felemeljük és alánézünk de nem rég volt felemelve és akkor nem láttunk semmi rendelleneset( bár nem ezért lett felemelve.)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Már egy ideje a Vectrám('96, 2.0, x20xev) amikor padlózva van akkor hátul olyan mintha berezonálna az alváz. Mivel nem vagyok egy mindenhol ahol csak lehet tövig nyomom a gázt típusú ezért nem fordítottam különösebb figyelmet rá. De most hétvégén egy kicsit meghúzattam és akkor most megint felkeltette a figyelmemet. Ami a furcsa, hogy csak egy bizonyos fodulatig rezonál utána elmúlik. Ti nem találkoztatok még ilyennel? ( Pénteken felemeljük és alánézünk de nem rég volt felemelve és akkor nem láttunk semmi rendelleneset( bár nem ezért lett felemelve.)

Szerintem valami a kipuffogó rendszerben rezonál be. Ami lehet valamelyik hővédő lemez de lehet a katalizátor is. Ha előbbi, akkor az látszódni fog, hogy valamelyik csavar elengedte, ami az alvázhoz rögzíti. Ha nem láttok semmi rendelleneset, akkor valószínű a katalizátor belseje ment szét, azzal nem is fogsz tudni mit kezdeni, csak csere.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.