Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Az enyémben is volt ilyen roló.... faccán szét is lett furkálva belül a csomiajtó burkolata. :lol: az első dolog volt ami repült a kocsiból. Haver mondta is: mééé szedted ki az tök jó amikor bevágsz valaki elé nem látja hogy ki volt. Há mondom barátom én olyankor inkább rálépek a gázra. :D :D

Amm meg majd ha lesz píz, lesz fólia. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Vááá a bajuszkapcsoló cseréjéhez tényleg le kell venni a kormányt? :lol: :D :lol:

:D

Nem kell, csak a kormányburkolatot. A bajuszkapcsoló két szélén vannak a rögzítőkarmok, azt összefelé nyomod (bekarikáztam pirossal), és a kormányoszloptól elfelé kihúzod...

38204402.jpg

Aztán csati le.

Link to comment
Megosztás:

áhhhá! köszönöm az infót akkor én rosszul láttam múltkor mikor szétszedtem a burkolatot :lol:

Köszönöm még1x!

Nem kell, csak a kormányburkolatot. A bajuszkapcsoló két szélén vannak a rögzítőkarmok, azt összefelé nyomod (bekarikáztam pirossal), és a kormányoszloptól elfelé kihúzod...

http://img1.tar.hu/crime78/size2/38204402.jpg

Aztán csati le.

Link to comment
Megosztás:

Igen, gyári. Hirtelen ez a kép van! (az a dzsuva a kesztyűtartóajtón már nincs ott, ez a kép első randink alkalmával készült :lol:)

Hát igen, a CD tár pont eltakarja azt a részt ahol a beömlő nyilásnak lennie kellene. Kb. 5 és 10 forintos közötti az átmérője, és egy mechanikus retesszel lehet nyitni-zárni. Mivel még van annyi hely, hogy egy kisebb üditős üveg elférjen, volna értelme a hűtésnek. Ha nem túl komplikált kiszedni a CD tárat, érdemes lenne megnézni, hátha van, csak el van zárva.

Link to comment
Megosztás:

Neméééér..... :lol:

Nézd, meló után megnézem, hogy az enyém hűthető-e, vagy sem. Ha igen, én szívesen felajánlom neked, hogy egy az egyben elcseréljük az autóinkat. Nos?

Az enyémben kikapcsolható a TC és csak alig gyengébb, ráadásul a kötelező is olcsóbb! Szintén ezüst, mint a tied. Alufelni is van.

Az más kérdés, hogy csak 210 000km-el van benne több.... :D Persze csak vicc volt.

Az legyen a legnagyobb gondod, hogy nem tudod hűteni a kesztyűtartót! Ha esetleg viszont 1-2 év múlva eladásra szánod magad, feltétlen szólj!

Link to comment
Megosztás:

:lol:

Oké, de kicsi az esélye, hosszú távra terveztem (5 év körül legalább).

Ejj... mondjuk, ha ennyire jó állapotban lenne az enyém is, akkor én is számolnék 5 évvel. Így nem hiszem...

No és megnéztem, az enyém se hűthető. :lol: Pontosabban van két kis luk a végében, de nem hiszem, hogy az töltené be a hűtés funkcióját. Nem is elzárhatóak, csak olyan, mintha a CD-tár kábelének az előkészítései lennének.

Úgyhogy nincs biznisz... :D

Link to comment
Megosztás:

Kesztyűtartóban a klímás hűtött levegőnek 2 lehetséges nyílása is van az egyik a jobb a másik a bal szélen van, gyárilag a jobb oldaliba van bevezetve amelyikben van ilyen de ha ott pl a cd tár van akkor tuti megoldható a bal oldalra is :lol: Egyébként egészen jól hűt. (érdekes volt, hogy az új insigniában nincs ilyen egyik verzióban sem még majd 13 millióért sem! pedig hát nah.... egy gumicső és egy műanyag darab ez max 50ft egy opel méretű gyárnak de mégis milyen jól mutat egy felszereltségi szint részeként... na de nem is könnyű olyan jó autót csinálni mint amilyen a b vectra!)

Link to comment
Megosztás:

Kesztyűtartóban a klímás hűtött levegőnek 2 lehetséges nyílása is van az egyik a jobb a másik a bal szélen van, gyárilag a jobb oldaliba van bevezetve amelyikben van ilyen de ha ott pl a cd tár van akkor tuti megoldható a bal oldalra is :lol: Egyébként egészen jól hűt. (érdekes volt, hogy az új insigniában nincs ilyen egyik verzióban sem még majd 13 millióért sem! pedig hát nah.... egy gumicső és egy műanyag darab ez max 50ft egy opel méretű gyárnak de mégis milyen jól mutat egy felszereltségi szint részeként... na de nem is könnyű olyan jó autót csinálni mint amilyen a b vectra!)

Na jah. Nekem a C-Vectra is egy csalódás, full gáz a beltér, főleg a műszerfal. Bár én egy korai szériásban ültem, a későbbiek lehet, hogy már jobbak, főleg a kifutó széria. Vagy nem?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.