Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Én egy kicsit rövidítettem: gyári égő+B1 lámpa, majd angel+xenon. Mellbe is ütött a különbség. Amúgy igaza van Adam0515-nek. Én meggondolnám, hogy 2-3-4 ezreket kiadtok égőkre, mikor 13500 pénzért már lehet kapni xenon szettet és annak momentán tényleg nincs vetélytársa. :D

Ja és hol a csudába veszel te xennont 13500 pénzért ,mert ez nem H4-es ,vagy .........? :)

Link to comment
Megosztás:

EZ csak 1/2 xennon,mi lesz a H1 :) .Hogy fog szegény veci kinézni ?

Mióta megvan, be sem kapcsoltam a refit. Bár 95százalékban pályán megyek :D

Amúgy refiben ez van:http://www.metroman.hu/index.php?oldala=menu.php&oldal=termek_reszlet.php&utvonal=;;62;;46;;0;&mp=mp.php&szulo=62&nyit=62&tazon=2765

Nevesincs, de ahhoz képest nagyon jó és szép kéken tükröződika froncsoron.

Link to comment
Megosztás:

Én a practiban vettem most T5 és T10 ből szórtfényűt, asszem 600 pénz volt/2 db. Most az van a műszerfalban és jól megvilágítja, bár a piros mezők és számok nem nagyon látszódnak. Viszont nem kellett forrasztgatni, csak betekerni a régiek helyére.

Link to comment
Megosztás:

Hali mindenkinek!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Mióta nálam van az autó bizonyos fordulaton rezonál a tető és elkezdett egyre hangosabban és sűrűbben. Ez számomra egyre idegesítő. Szeretném megcsinálni de nem tudom hogy mekkora meló leszedni a tetőkárpitot. Ha valaki megtudná mondani hogy hogyan és mennyi idő azt leszedni akkor megköszönném.

Üdv minden Vekisnek! :)

A tetőrezgés oka:

Nekem az volt a téma hogy B oszlopok közötti keresztmerevitö elvált a tetötöl, valami tömitö pasztának volt ott gyárilág csak elporlasztotta az idő és ezért a fém a fémmel érintkezve berezonál. Megoldás: lehet hogy sufni tuningnak tünik de 1xü meg gyors tiszta..... biciklibelsőt vagy valami gumit bevágsz közé, azóta nekem jó semmi hangja. Elötte remeget ajtó csapásra edény hangja volt.

A tetőkárpit leszedése:

Napellenzőkel (2 csavar oldalanként)és a kapaszkodókkal(2csavi /majrévas) kezd, aztán jöhet az A,B,C oszloptakaró(fém bolhákkal van rögzítve uh. kipattinthatók) müa. burkolat. Végül a középső belső világítás és tetőablak vezérlő ha van. (Búra ki, drót le alatta 2 csavar) Plusz nekem a sedánnál még a hátsó ablaknál volt vagy 4 műanyag bolha ami a tetőkárpitot rögzíti a tetőhöz( ezeket is óvatosan(!!!!) kipattintod).

Én személy szerint nem akartam a biztonsági öveket leszedni, ezért a B és C oszlopot nem szedtem le teljesen csak annyira, hogy ki tudjam fordítani a tetőkárpitot.

Remélem ezzel segítettem, ha valami nem lett volna tiszta kérdez bátran! :D

Link to comment
Megosztás:

Ma este mentem ki a garázsba hogy finomítsak a lámpa beállításon és nem túl szép látvány fogadott miután kinyitottam az ajtót!

Minden össze-vissza dobálva,széttörve stb!Felszakították a palát,lerúgták a tető szigetelést és vittek amit tudtak!

Elvitték a szerszámaimat,az összes gépemet,porszívót,hosszabítókat,krovakészleteket stb... :D

Szerencse a szerencsétlenségben hogy az autó nem állt bent,így nem azon ugráltak és nem arra ment az összes törmelék,vagy verték be az üveget rajta!

Felnijeim túl nehezek lehettek vagy biciklivel voltak,mert csak szét voltak dobálva!

Eddig megtűrtem a szutyok vasazó cigányokat,hogy ott mászkáltak és nézelődtek,de ezek után az összes meg fogja bánni,amelyik arra téved!

Elég nagy az aknám....mondjuk bántani nem lehet szegínyeket,mert annyit adnak érte mint ha egy embert vernél meg,de bicikli és pénz nélkül mennek tovább az biztos... :)

Bocs az OFF-ért,csak kurvára idegesít hogy amit az ember évek alatt összespórolt szerszámokra,gépekre,egy ilyen elviszi!

Ha valaki ilyen helyen tartja a cuccait,szögesdrótozza be,vezessen bele áramot,tanítson be kutyát,vagy az összes arra járó ingyenélő vasazót verje agyon...

Link to comment
Megosztás:

Ma este mentem ki a garázsba hogy finomítsak a lámpa beállításon és nem túl szép látvány fogadott miután kinyitottam az ajtót!

Minden össze-vissza dobálva,széttörve stb!Felszakították a palát,lerúgták a tető szigetelést és vittek amit tudtak!

Elvitték a szerszámaimat,az összes gépemet,porszívót,hosszabítókat,krovakészleteket stb... :)

Én komolyan el sem hiszem, hogy ilyen van... Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem hiszek neked, de ez elképesztő. Most mondjam azt, hogy olykor be sincs zárva a kocsim, és az utcán parkolok... Mennyire más világ.

Link to comment
Megosztás:

Ma este mentem ki a garázsba hogy finomítsak a lámpa beállításon és nem túl szép látvány fogadott miután kinyitottam az ajtót!

Minden össze-vissza dobálva,széttörve stb!Felszakították a palát,lerúgták a tető szigetelést és vittek amit tudtak!

Elvitték a szerszámaimat,az összes gépemet,porszívót,hosszabítókat,krovakészleteket stb... :D

Szerencse a szerencsétlenségben hogy az autó nem állt bent,így nem azon ugráltak és nem arra ment az összes törmelék,vagy verték be az üveget rajta!

Felnijeim túl nehezek lehettek vagy biciklivel voltak,mert csak szét voltak dobálva!

Eddig megtűrtem a szutyok vasazó cigányokat,hogy ott mászkáltak és nézelődtek,de ezek után az összes meg fogja bánni,amelyik arra téved!

Elég nagy az aknám....mondjuk bántani nem lehet szegínyeket,mert annyit adnak érte mint ha egy embert vernél meg,de bicikli és pénz nélkül mennek tovább az biztos... :)

Bocs az OFF-ért,csak kurvára idegesít hogy amit az ember évek alatt összespórolt szerszámokra,gépekre,egy ilyen elviszi!

Ha valaki ilyen helyen tartja a cuccait,szögesdrótozza be,vezessen bele áramot,tanítson be kutyát,vagy az összes arra járó ingyenélő vasazót verje agyon...

Ugyan így jártam én is, csak én még ott értem őket, amit a szemem bánt majdnem, mert a rohadék majdnem kiszúrta egy csavarhúzóval. De aztán győzedelmeskedett a baseball ütő, majd az asszony a gázpisztolyal. A rendőrök meg annyit mondtak, hogy ők is így csinálták volna. Azóta van 2 kutya+riasztó. :D

Link to comment
Megosztás:

Ma este mentem ki a garázsba hogy finomítsak a lámpa beállításon és nem túl szép látvány fogadott miután kinyitottam az ajtót!

Minden össze-vissza dobálva,széttörve stb!Felszakították a palát,lerúgták a tető szigetelést és vittek amit tudtak!

Elvitték a szerszámaimat,az összes gépemet,porszívót,hosszabítókat,krovakészleteket stb... :D

Szerencse a szerencsétlenségben hogy az autó nem állt bent,így nem azon ugráltak és nem arra ment az összes törmelék,vagy verték be az üveget rajta!

Felnijeim túl nehezek lehettek vagy biciklivel voltak,mert csak szét voltak dobálva!

Eddig megtűrtem a szutyok vasazó cigányokat,hogy ott mászkáltak és nézelődtek,de ezek után az összes meg fogja bánni,amelyik arra téved!

Elég nagy az aknám....mondjuk bántani nem lehet szegínyeket,mert annyit adnak érte mint ha egy embert vernél meg,de bicikli és pénz nélkül mennek tovább az biztos... :D

Bocs az OFF-ért,csak kurvára idegesít hogy amit az ember évek alatt összespórolt szerszámokra,gépekre,egy ilyen elviszi!

Ha valaki ilyen helyen tartja a cuccait,szögesdrótozza be,vezessen bele áramot,tanítson be kutyát,vagy az összes arra járó ingyenélő vasazót verje agyon...

Együttérzés ,nehéz lesz fel dolgozni ,hozzánk is be "jöttek"tavaly ,meg vannak a felvételek de nem tudtunk azonosítani senkit.3 perc (2.31-kor be és 2.34-kor ki ) alatt 1.500.000 ft értékben vittek el kertészeti eszközöket +1 db 120kg lap vibrátort amit a kerítésen adtak át .Azóta ki van írva a kapura hogy :vigyázz mert ráz a kerítés ,és ez igy is van! :);És az A vectra-ban benne voltak a kulcsok ,még jó hogy el nem vitték az udvarról . http://www.villanypasztor.hu/secu.htm

Link to comment
Megosztás:

Ugyan így jártam én is, csak én még ott értem őket, amit a szemem bánt majdnem, mert a rohadék majdnem kiszúrta egy csavarhúzóval. De aztán győzedelmeskedett a baseball ütő, majd az asszony a gázpisztolyal. A rendőrök meg annyit mondtak, hogy ők is így csinálták volna. Azóta van 2 kutya+riasztó. :D

Én miért nem tudok soha senkit rajtakapni???Az asszonynak is olyankor szólnak be az "ügyes" sofőrök,amikor egyedül van!

Kimaradok minden jóból! :D Annak azért örülök hogy adtál nekik a pároddal...

Kaptam egy jó ötletet amire eddig nem is gondoltam,pedig nagyon logikus!Garázsban ne zárd be a kocsid!Ha bejutottak elvisznek belőle amit akarnak,de

így legalább az üveget meghagyják!(Kivétel persze ha riasztós)

Hanguci,az árammal csak csípősen,mert mint írtam,pont mint egy emberért,annyit kaphatsz érte! :)

Crime78,inkább ne gyere haza,nem fog tetszeni... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.