Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Jobb is hogy nem tiprod a sárba az indulásoddal Adam0515 gépét!Csak ezért mennék én is vonattal,hogy össze ne keverjék az enyémmel <_<

Az enyémnek több közös vonása van az ő gépével. Benzines, és fehér :angry:

Gondolkoztunk mi is hogy lemegyünk,hosszú hétvége,szabi,kirándulás stb

Ha kell szállás szólj, tudok segíteni :P

Link to comment
Megosztás:

Viszont! :P Olvastad amit régebben kérdeztem? Konkrétan hogy jössz-e a 4. Balatonfüredi Tuning Találkozóra? (április 23) :angry:

Lehet nem olvastam:(

Elvi akadálya nincs. Az autó el kell készüljön addigra és a műszaki is meg kell legyen. 04.17.-én megyek Tökölre elvileg. Ez a köv. héten lenne ami már húsvét hétvégéje <_< De megbeszélem itthon és lehet megyek. Kell előre szólni????

Üdv:

Link to comment
Megosztás:

Ha kell szállás szólj, tudok segíteni :P

Köszönöm,de mivel egy napos lesz a program és nem hiszem hogy túl nagy élet lesz utána a Balatonon,így szerintem jövünk is haza!

Egy igazságos versenyben nem szégyen alul maradni <_<

A rozsdásodási versenyt biztos én nyerném :angry: Jó lenne ha le tudnál jönni,megnézném már az autódat személyesen... :P

Link to comment
Megosztás:

Hello Nép! <_<

A vezetőoldali ülést mennyire lehet előretolni? Lehet annyira, mint az F Astránál? Csak mert Nejem az Astában is csak úgy érte el a pedálokat, hogy teljesen előretolta az ülést. Van ezzel valakinek tapasztalata? Köszöntem! :angry:

Csak porszívózásnál tolom teljesen előre és nem mondanám hogy akkor be is tudok ülni mert a térdemtől nem megy!

Én is 180 cm felett vagyok,de itt amekkora óriások vannak,nem hiszem hogy bárki is tapasztalta milyen teljesen előre húzva az ülés! :P

Április 23,Balatonfüred?

Link to comment
Megosztás:

Hello Nép! :angry:

A vezetőoldali ülést mennyire lehet előretolni? Lehet annyira, mint az F Astránál? Csak mert Nejem az Astában is csak úgy érte el a pedálokat, hogy teljesen előretolta az ülést. Van ezzel valakinek tapasztalata? Köszöntem! :P

Pedál magasító ? <_< Egyébként az én párom is 1 elég mély növésű ,de azért elég mélyen be tudja nyomni a pedálokat. :P

Link to comment
Megosztás:

<_< :angry: szerintem is ... :P Gondolom neked messze van a Balaton _seth_

Balaton majd nyáron, siófok :P Debrecen mellől nem éppen olcsó dolog. Idén még a vectrára megy a pénzem. (vezérlés csere, összes féktárcsa és betét csere, két sárvédő ív cseréje, még a hifire is kell vagy 20-at költenem, utána műszaki... szóval ha nem megyek vele sehova is egy vagyon...) Na de ha ezek megvannak remélhetőleg akkor egy darabig ismét nem kell költeni az autóra mert egyébként szerencsére nem az a gyakran meghibásodó fajta :P

Link to comment
Megosztás:

Csak porszívózásnál tolom teljesen előre és nem mondanám hogy akkor be is tudok ülni mert a térdemtől nem megy!

Én is 180 cm felett vagyok,de itt amekkora óriások vannak,nem hiszem hogy bárki is tapasztalta milyen teljesen előre húzva az ülés! :P

Április 23,Balatonfüred?

Áá, az autóvásár van betervezve, sajna nem fog menni. Remélem addigra meg is jön a masina... <_<

Pedál magasító? :angry: Egyébként az én párom is 1 elég mély növésű ,de azért elég mélyen be tudja nyomni a pedálokat. :P

Köcce! :P

Link to comment
Megosztás:

Nem ti kerestetek pár hete klíma hűtőt?Ha igen,akkor van egy darab 5000 magyar forintért!

Ma elhoztam az "új" rugókat!Kinézetre is jó állapotban vannak szerencsére,így ez is cserélve lesz a lengéscsillapítókkal,toronycsapágyakkal együtt!

Link to comment
Megosztás:

Ma elhoztam az "új" rugókat!Kinézetre is jó állapotban vannak szerencsére,így ez is cserélve lesz a lengéscsillapítókkal,toronycsapágyakkal együtt!

Nekem a jövő héten érkezik a FK-Gewindefahrwerke <_< :angry:

a kocsi alatt levő FK 60/40 ültetés eladó lesz ha valakit érdekel

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Segítségetekre lenne szükségem,most vettem a páromnak egy szép Vectra B-t szeretném a hibakódokat kivillogtatni,de nem találom a diagnosztikai csatlakozót,valaki tudja esetleg hol találom?

köszönöm a segítséget.

Kézifék és a váltó közötti panelt kell kipattintani, és ott van.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.