Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Pénteken viszem a kocsit fóliáztatni :D

Jól fog kinézni a fehér autón :) Milyen lesz?Mindenhol egyforma vagy hátul teljesen sötét?Esetleg mindenhol erősen le lesz sötétítve?

Sima egyszerű lesz vagy 3M-es biztonsági fólia hővédelemmel és egyéb finomságokkal?

Húúú mennyi kérdés.... B)

Link to comment
Megosztás:

Jól fog kinézni a fehér autón :D Milyen lesz?Mindenhol egyforma vagy hátul teljesen sötét?Esetleg mindenhol erősen le lesz sötétítve?

Sima egyszerű lesz vagy 3M-es biztonsági fólia hővédelemmel és egyéb finomságokkal?

Húúú mennyi kérdés.... B)

Skyfol HP lesz B oszlop mögé, nem a legsötétebb, hátsó szélvédőre pedig egy kicsivel gyengébb, hogy éjszaka valamivel jobban lehessen látni. Oldalablakokra pedig ugyancsak Skyfol, de IR 70.

Link to comment
Megosztás:

megkérdeztem ma az autósboltban, hogy mennyiért lehet kapni szintjelzős kiegyenlítőt, lévén az enyém azóta rossz mióta nálam van az autó.Akkor ilyen 16e.ft-os ára volt.a mai megkérdezés után már csak 5800ft-ról szólt a beszélgetés, így rendeltem is egyet.Ennyiért nagyon jó az ára. B)

Link to comment
Megosztás:

megkérdeztem ma az autósboltban, hogy mennyiért lehet kapni szintjelzős kiegyenlítőt, lévén az enyém azóta rossz mióta nálam van az autó.Akkor ilyen 16e.ft-os ára volt.a mai megkérdezés után már csak 5800ft-ról szólt a beszélgetés, így rendeltem is egyet.Ennyiért nagyon jó az ára. B)

Olyan rég írtál ide,azt hittem még az Opeltől is elpártoltál :D

Zafira projekt folyamatban?

Link to comment
Megosztás:

Felkerült a fólia (felső kettő az előtte kép):

beforeafter_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

B oszlop mögött Skyfol Shark HP15. Röviden róla: fémezett-színezett szerkezet, 17% fényáteresztés, 99% UV szűrés, 44% IR visszatartás, 56% napenergia visszatartás. No meg 7 év gari :D

Első ajtókon nem is látszik B)

Link to comment
Megosztás:

Felkerült a fólia (felső kettő az előtte kép):

B oszlop mögött Skyfol Shark HP15. Röviden róla: fémezett-színezett szerkezet, 17% fényáteresztés, 99% UV szűrés, 44% IR visszatartás, 56% napenergia visszatartás. No meg 7 év gari :)

Első ajtókon nem is látszik B)

Szééép! :( Nem semmi a 7 év garancia,na meg a B2-es lámpák sem :D

Link to comment
Megosztás:

Szééép! :D Nem semmi a 7 év garancia,na meg a B2-es lámpák sem B)

Köszi! :)

Holnap este bekerülnek végre a jó B2-es lámpák. Aztán meg majd este kiderül hogy a hátsó ablakon mennyire látok ki tolatáskor, illetve mennyire nem Ha nem nagyon, akkor este meg is rendelem a tolatóradart ebay-en.

Link to comment
Megosztás:

Azt tudja valaki, hogy az oldalindex és alatta a díszléc hogyan jön ki a helyéről? Frankón rohad körülöttük a kasztni, és amíg nem késő, kijavítanánk a kollegámmal, csak nem kéne izomból megoldani a dolgot. B)

Köszi előre is!

Az oldalindexnek az egyik felén alányúlsz egy laposfejű csavarhúzóval és kijön (vigyázz hogy a csatlakozó ne essen be a kasztniba, mert akkor lehet halászni). A díszléc pedig szintén hasonlóképpen jött le nekem.

Link to comment
Megosztás:

Köszi! :)

Holnap este bekerülnek végre a jó B2-es lámpák. Aztán meg majd este kiderül hogy a hátsó ablakon mennyire látok ki tolatáskor, illetve mennyire nem Ha nem nagyon, akkor este meg is rendelem a tolatóradart ebay-en.

Nos, nincs szerencsém ezekkel a B2-es lámpákkal :D . Bekerültek a "jó" B2-es lámpák. Csak berakásnál vettük észre, hogy nem ugyanolyan állítómotor való bele B) Az enyém majdnem téglalap alakú, ami belemenne, az oválisabb, sőt még a gömb a pöcök végén is kisebb az enyémen. Ilyenem van: link és ilyen kéne ha jól nézem: link

Mindemellett olajcsere is volt, került bele meguin adalék is. Benzinszűrőcsere is megvolt, meg a pollenszűrőt is kifújattam kicsit. Klímatisztító habot megmondom őszintén nem mertem belenyomni, inkább eladom, aztán veszek sprayt, az legalább a kárpitokat is fertőtleníti.

Link to comment
Megosztás:

Ajjaj... tervezted, hogy eladd vagy hirtelen meg kell szabadulni tőle? Esetleg jön egy B2 full extra? B)

Variáltam, hogy műszaki és még hajtom két évig, vagy inkább beleinvesztálok egy újabba. Aztán azért kicsit körülnézegettem kíváncsiságból, majd ma vettem egy c-s kombit. Rohadtul sajnálom, de kettőt nem akarok fenntartani.

Link to comment
Megosztás:

Variáltam, hogy műszaki és még hajtom két évig, vagy inkább beleinvesztálok egy újabba. Aztán azért kicsit körülnézegettem kíváncsiságból, majd ma vettem egy c-s kombit. Rohadtul sajnálom, de kettőt nem akarok fenntartani.

És milyen C-t sikerült választani/találni? Csak a nyálcsorgatás végett kérdem... B)

Link to comment
Megosztás:

Szép darab :D Gratula :) Egy Insignia Sports Tourer OPC-ért én is lecserélném a vectrám de az igazat megvallva inkább egy előző szériás full extrás fekete színű belül vajbőr és fabetétes 730D sport packet automata triptronic f1 váltós bmw kellene az opc insignia árának a feléért B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.