Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Vettem a múlt héten vakeráról autó festéket színkód alapján (290 Lila) tegnap megérkezett úgyhogy ma kora este 17:30 körül neki estem egy rozsdafoltnak a bal küszöb alsó díszléc hátsó utolsó előtti felfogató szeme körül.

Csiszol fest lakkoz - és este lett! Így holnapra várom az eredményt mert garázs híjján a csillagok fénye nem ad túl nagy fényt.

kb45 perc elteltével Elem lámpa fénye alatt talán semmi különbség az autó 15éves a festék 1 hetes

Igen érezhető, hogy csak egy olyan helyen próbálom elsőként ami alig-alig látszik - mellesleg ez az első festésem amit autóra rakok

Link to comment
Megosztás:

Vettem a múlt héten vakeráról autó festéket színkód alapján (290 Lila) tegnap megérkezett úgyhogy ma kora este 17:30 körül neki estem egy rozsdafoltnak a bal küszöb alsó díszléc hátsó utolsó előtti felfogató szeme körül.

Csiszol fest lakkoz - és este lett! Így holnapra várom az eredményt mert garázs híjján a csillagok fénye nem ad túl nagy fényt.

kb45 perc elteltével Elem lámpa fénye alatt talán semmi különbség az autó 15éves a festék 1 hetes

Igen érezhető, hogy csak egy olyan helyen próbálom elsőként ami alig-alig látszik - mellesleg ez az első festésem amit autóra rakok

Élvezd ki a látványt :D

A tél után jóval rondább lesz, mintha hozzá sem nyúltál volna, erről biztosíthatlak.

Link to comment
Megosztás:

Lidiben van most autóba való porszívó, elég jó cucc, kiárusításban 2,5e, gégecső, 3 féle fej, tépőzáras tartó amivel rögzül a csomagtérben a cucc és ez valóban szív is erősen és nem fúj ki port.

Valami helyi eksön lehetett, mert én bementem a városunkban lévő Lidl-be, és itt bizony még porszívó sincs, nem hogy akciós! :D

Link to comment
Megosztás:

Délelőtt pakolásztam a garázsban és találtam pár gumicsövet.

Tehát elvihetőek a következő kódszámmal rendelkező víz, levegő és olajcsövek.

90 499 716

90 411 676 -96-

90 500 407

P 4616 B249

B249

90 571 . . .

90 499 810

90 531 482

90 528 432

90 412 281

90 530 373

Fillérekért elvihető, nekem csak a helyet fogja. Átvét: Debrecen.

Üzenet ment a 90 411 676 96 csőre

szerk: időközben rájöttem, hogy rossz helyre ment.

Link to comment
Megosztás:

Kicsit pontosítva: 57-en voltunk...

Visit My Website

De legalább jót írtak. :D

És akkor a helyi "újság". :P

Hát nem tom mire emléxel (a helyi újság-ról van szó ,mig félre értenél ) égett 1 kamion az M8 ón ,hivtam a tűzoltókat vették is a lapot ,mentek és locsoltak ,minden OK,de a HELYI újság úgy hozta másnap hogy a gk.vez.hivta a locsolókat hol ott 2szer is vissza hivtak hogy hol ég pontosan a kamion . :D :P

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tom mire emléxel (a helyi újság-ról van szó ,mig félre értenél ) égett 1 kamion az M8 ón ,hivtam a tűzoltókat vették is a lapot ,mentek és locsoltak ,minden OK,de a HELYI újság úgy hozta másnap hogy a gk.vez.hivta a locsolókat hol ott 2szer is vissza hivtak hogy hol ég pontosan a kamion . :P :D

Ja, kb. 1-1,5 hónapja lehetett-pont elment asszony melóba, mikor hívott, hogy ég 1 kamion a 6-os lejáró előtt az M8-on, nincsenek kint tűzoltók. Mire felhívtam a híradóügyeletet, akkor már úton voltak, hallottam a telefonban, hogy rádióztak. Meg is kérdezték, hogy tudom-e, mit szállított, de mondom nem, mert asszony is csak messzebbről látta. Akkor ott eltöltöttek majdnem egy délelőttöt. :P

Amúgy az van, ha mobilról hívod a 105-öt ( vagy akármelyik segélyhívót), mindig a legközelebbi megyeszékhelyre fut be ahívás, míg vezetékesről a legközelebbire- ezért hívom ilyenkor a vezetékes számunkat. Volt már, hogy egy kamionos az M6-ról hívta a 105-öt, mert égtek a szalmabálák Baracs mellett, a hívás Kecskemétre futott be, én pedig a kecskeméti ügyeletről kaptam a pontos infót a tűzről. Valószínűleg a mobilhálózat a terheltség miatt Kecskemétet tartotta közelebbinek Szekszárd helyett.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom mit tud befogni, haverom az A Vekibe akarja berakni, s épp arra lennék kíváncsi, hogy jó-e. :D

B Vekibe gyárilag belerakták, újonnan egy 8 milliós autóba. Szerinted szar? Hogy lehet ekkora hülyeséget kérdezni, gondolkodj már!

De ehhez lehet, hogy speciális fűtőszál kialakítás (szál vastagság, azok távolsága) is társul, szóval korántsem biztos, hogy jól fog működni egy olyan autóban, amiben gyárilag nem így volt megoldva az antenna.

Link to comment
Megosztás:

Elég jó valóban de egy kb 70 centis külső antenna már jobb vételt biztosít ezt tapasztaltam, ami nekem ezzel már recseg azon még teljesen jó, kérdés kinek tetszik az autóján egy drótantenna nekem pl ez így nagyon tetszetős, hogy nincs külön hanem a hátsó szélvédőben állítólag a két függőleges szál az antenna.

Link to comment
Megosztás:

Na ilyenekre gondoltam, pl. a fűtőszál kialakítása. Vagy találkozott már valaki olyan problémával, hogy ha bekapcsolta a hátsó ablakfűtést, akkor rossz vagy egyáltalán nem volt vétel.

Ja: S egy hsz-ben se mondtam, hogy szar a gyári megoldás!

B Vekibe gyárilag belerakták, újonnan egy 8 milliós autóba. Szerinted szar? Hogy lehet ekkora hülyeséget kérdezni, gondolkodj már!

De ehhez lehet, hogy speciális fűtőszál kialakítás (szál vastagság, azok távolsága) is társul, szóval korántsem biztos, hogy jól fog működni egy olyan autóban, amiben gyárilag nem így volt megoldva az antenna.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.