Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Csak azt nem értem, hogy miért van mindenki ráizgulva erre a festék vastagságra, egy tízen x éves autónál. :)

Nagyon találó cikk, mindent elmond a jelenlegi használtautó vásárlás helyzetéről...

Legyen szép, egyforma a fényezés, nyúlványok épek legyenek, aztán kész.

Ha cserélve volt, vagy újra van fújva egy elem, akkor mi van? :)

Semmi. :D Én sem voltam ráizgulva a méregetésre, éppen ezért volt az, hogy nem mérettem körbe eddig sem. Viszont most, hogy jött, már érdekelt, és meglepődtem. Mindössze ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Ha cserélve volt, vagy újra van fújva egy elem, akkor mi van? :)

Semmi. Én se úgy vettem autót, hogy nekem gyári állapotú legyen 1x évesen. Csak nem szeretem, ha hülyének vagyok nézve. Mondja meg, hogy horpadt a sárvédő, ezért újra lett fújva és kész. Ne mondja azt, hogy sérülésmentes, ha nem.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Tudd nekem segíteni valaik??

Van egy Vectrám ami 2,5 V6.

Nos a baj az hgy 2 napja eltörött vagy repedt a kipufogo csonk.

Legalábbis a Opel Di-fer szerint biztos hogy eltört vagy repedt!

Nehezen tudom elhinni egyáltalán hogy eltört,

Továbbá a szintén a Di-fer-nél mondták hogy ki kell venni a motort ahoz hogy kicseréljék a kifufogo csonkot

Nem tudom elhinni egyiket se!

Van aki már igy járt mert a ez a csonk elég vastag ahoz hogy eltörjön vagy repedjen!

Üdv Gábor

Link to comment
Megosztás:

Teljesen mindegy, hogy milyen vastag, elreped, öntöttvas, elég nehéz, csak a motorhoz van rögzítve és folyton rázkódik, felmelegszik több száz fokra és kihűl. Javítani nem nagyon lehet, nem vállalják/nem tartós, de páran tudnak itt ajánlani embert aki meg tudja hegeszteni (van akinél kibír több évet - ez nem a szomszéd bácsi akinek van felszerelése és már összehegesztett 2 fémlapot életében, öntvényt nem egyszerű javítani). V6nál meg elég szűkös a hely, valóban lehetséges, hogy bontani kell rendesen, de nem tartom valószínünek, hogy ki kéne venni a motort hozzá. Vannak kipufogósok akik csinálnak neked hegesztett csonkot amit lehet javítani kb negyedannyiért mint az új volna/keresel bontóba, ha mégis új kell.

De neked is látnod kell, ha el van repedve, ez nem valami nagyon rejtett alkatrész.

Link to comment
Megosztás:

SZia Big Boss!

Köszi a gondolatokat!

Sajna meghallják hogy 2,5 V6 és elmenekülnek az emberek!

Oké oké a kezem se fér be a motortérbe de egyszerüen nem tudom elhinni hogy ki kéne venni a motort!

Na de ha esetlegesen ha tudsz egy olyan szerelőt aki bevállalja akkor szólj!

Itt a falúba (Etyek) sajna a helyi szerelő aki 30 éve szerel kocsikat se meri bevállalni még a vezérműszíjcserét se!

Megnézte gratulűlt milyen nagy barom vagyok hogy megvettem aztám mondta hogy vigyem a Di Fer hez!

Nos ennek örömére elvittem a Di-fer-hez és nagyon jó áron kicseréltettem a vezérmüszíjat.

Na de erre a repedésre sajnos azt monsdták hogy ki kell venni a motort.

Jegyzem meg folyamatosan szó szerint lehányták a kocsit hogy ezt nem szabadot volna megépíteni meg hogy ez nagy tévedés volt az Opel-től.

NA de nekem egy nagy benzines kellett!

A V6 hangja feléleszti az emberbe a szenvedélyt s itt jegyezném meg hogy mióta ez a kocsim van többnyire betartom a sebességhatárokat!

Pedig nagyon megy!

S tévedés hogy 12 litert fogyaszt!

Én elég sportosan vezetek de 10 liter fölé még soha nem ment!

Nos továbbra is keresek egy olyan szerelőt aki bevállalja hogy nem kell kivenni a motort s ki is cseréli!

A kipufogócsonk már megtaláltam csak el kell menni érte!

Link to comment
Megosztás:

SZia Big Boss!

Köszi a gondolatokat!

Sajna meghallják hogy 2,5 V6 és elmenekülnek az emberek!

Oké oké a kezem se fér be a motortérbe de egyszerüen nem tudom elhinni hogy ki kéne venni a motort!

Na de ha esetlegesen ha tudsz egy olyan szerelőt aki bevállalja akkor szólj!

Itt a falúba (Etyek) sajna a helyi szerelő aki 30 éve szerel kocsikat se meri bevállalni még a vezérműszíjcserét se!

Megnézte gratulűlt milyen nagy barom vagyok hogy megvettem aztám mondta hogy vigyem a Di Fer hez!

Nos ennek örömére elvittem a Di-fer-hez és nagyon jó áron kicseréltettem a vezérmüszíjat.

Na de erre a repedésre sajnos azt monsdták hogy ki kell venni a motort.

Jegyzem meg folyamatosan szó szerint lehányták a kocsit hogy ezt nem szabadot volna megépíteni meg hogy ez nagy tévedés volt az Opel-től.

NA de nekem egy nagy benzines kellett!

A V6 hangja feléleszti az emberbe a szenvedélyt s itt jegyezném meg hogy mióta ez a kocsim van többnyire betartom a sebességhatárokat!

Pedig nagyon megy!

S tévedés hogy 12 litert fogyaszt!

Én elég sportosan vezetek de 10 liter fölé még soha nem ment!

Nos továbbra is keresek egy olyan szerelőt aki bevállalja hogy nem kell kivenni a motort s ki is cseréli!

A kipufogócsonk már megtaláltam csak el kell menni érte!

Most őszintén, ha a kezed se fér be a motortérbe, akkor mit vársz, hogy a szerelő atroszkópos műtéttel megszereli neked? :)

Én nem tartom kizártnak, hogy ehhez ki kell venni. a motort. Lehet, hogy nem teljesen kell kivenni, hanem csak ki kell billenteni. Ha jól tudom, a generátor cseréhez is ki kell billenteni. De van itt néhány V6-os, majd megmondják.

A V6 nem egy könnyen szerelhető motor, én már csak ezért sem vettem volna. Minden szar drágább hozzá. Ha nagy benzines kell, akkor X20XEV, ami egy jól eltalált motor, és még szerelni is könnyű. A sebességhatárok betartásához ez is bőven elég.

Amúgy ha lehet ne írj kivastagított betűkkel, mert hamar fel fognak cseszni emiatt a moderátorok - jogosan. El tudjuk olvasni vékonyakkal is...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Tudd nekem segíteni valaik??

Van egy Vectrám ami 2,5 V6.

Nos a baj az hgy 2 napja eltörött vagy repedt a kipufogo csonk.

Legalábbis a Opel Di-fer szerint biztos hogy eltört vagy repedt!

Nehezen tudom elhinni egyáltalán hogy eltört,

Továbbá a szintén a Di-fer-nél mondták hogy ki kell venni a motort ahoz hogy kicseréljék a kifufogo csonkot

Nem tudom elhinni egyiket se!

Van aki már igy járt mert a ez a csonk elég vastag ahoz hogy eltörjön vagy repedjen!

Üdv Gábor

Hy üdv itt :icon1: :hiya:

Biztos faja kis gép úgy tűnik az írásodból :hug: nagyon megszeretted.

X25XE vagy esetleg egy i500-as X25XEI-d van?

Nem ismerem a motort pontosan de pár képet nézve a neten-szeritem ki lehet cserélni azt motor kivétel nélkül csak akarni kell! :evilgrin:

Ja és igen lehetséges hogy el van repedve ahogy Big Boss is írta van hő bőven meg rezonál is.

Mi a jelenség kifúj pröfög vagy lángol? :D :D

pl az enyém is kivan repedvede nem kormos így megy 1 éve és marad is egy ideig.

Javíttatni nem éri meg nekem 10-12Ezerért csinálták volna meg (garancia nélkül) annyiért szinte lehet venni bontottat 15-20Ezer.

Nekem anno fater érdeklődött Miskolcon, hogy mi lenne a megoldás és valaki ajánlott egy mókust aki kb annyiért gyárt egy újat minta alapján faxa polírozottat -mert ugye a bontott is elrepedhet vmikor :huh:

és tényleg csak 10-et eszik? az király :D

Link to comment
Megosztás:

öntvény hegesztésről...

tizenéve hegesztek... különböző anyagokat...

az öntvényhegesztés az egy gusztustalan dolog ,hiába az előmelegítés , a specko hegesztő anyag... ,sokszor van hogy nem sikerül..

a fő probléma vele hogy sok anyag egyszerűen kiég a csonkból...

utoljára egy fastra leömlőt javítottam.. még jó.. csak kérdés hogy meddig :)

Link to comment
Megosztás:

igen , most probálom hogy hogyan lehet win 7 re felrakni. a program feltelepül csak az eszközkezelöben az interfészt nem tudom még hogy kell feltelepiteni

Eszközkezelőben megkeresed az interfészt (nem emlékszem már, milyen néven látszik), majd illesztőprogram frissítése, megmutatod neki a driver-t tartalmazó mappát (emailben, vagy lemezen kaptad a vásárlás után), majd kivárod, még telepíti. Ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Ha csak ennyi lenne akkor nem kérdeztem volna. ;) ;)

xp telepitve van nekem is egy másik gépen.

A gondom az hogy letöltöm kikeresem a drivert a menüböl megmutatom neki oszt semmi .

Akkor ott valami probléma van. Gondolom, rendelkezel rendszergazdai jogosultságokkal. Esetleg még az UAC keverhet, kikapcsolnám egy időre.

Link to comment
Megosztás:

Az előttem szóló már megválaszolta. Ami még zavart jelenthet az erőben, ha esetleg 64 bites Windows 7 van a gépedre telepítve. Driverek terén ez sok esetben jelentett már problémát. Nálam 32 bites Windows 7 Starter van a netbookra installálva, de gond nélkül használom vele az interfészt.

Link to comment
Megosztás:

Az előttem szóló már megválaszolta. Ami még zavart jelenthet az erőben, ha esetleg 64 bites Windows 7 van a gépedre telepítve. Driverek terén ez sok esetben jelentett már problémát. Nálam 32 bites Windows 7 Starter van a netbookra installálva, de gond nélkül használom vele az interfészt.

Ez lehet a probléma nekem a win 7 home prémium van rajta 64 bites. én is gondoltam már rá,ráadásul az angol nyelvü tehát még a felét sem értem annak amit kiír,a jövőhéten áttelepíti egy guru aki ért hozzá,de akkor már rárakatom mindkét op rendszert az xp-t meg a win 7 et is

Azért köszönöm a segítséget

Link to comment
Megosztás:

Ez lehet a probléma nekem a win 7 home prémium van rajta 64 bites. én is gondoltam már rá,ráadásul az angol nyelvü tehát még a felét sem értem annak amit kiír,a jövőhéten áttelepíti egy guru aki ért hozzá,de akkor már rárakatom mindkét op rendszert az xp-t meg a win 7 et is

Azért köszönöm a segítséget

Van egy Virtual Pc opció a Win7-ben, melyben egy teljesértékű Win XP-t tudsz elindítani.

Bővebben:

http://logout.hu/bejegyzes/freeman2/windows_xp_mod_hasznalata_windows_7_alatt_2/hsz_1-50.html

Link to comment
Megosztás:

Van egy Virtual Pc opció a Win7-ben, melyben egy teljesértékű Win XP-t tudsz elindítani.

Bővebben:

http://logout.hu/bej...2/hsz_1-50.html

Igen, elsőre ez ugrott be nekem is, de úgy rémlik, a "Home" változat ezt a szolgáltatást nem tudja! "Ultimate"-ben biztosan benne van. További probléma lehet, hogy a VirtualPC módhoz a processzornak is támogatnia kell a hardveres virtualizációt. Ha ezek a feltételek nem állnak fenn, még mindig telepítheted az XP-t külön partícióra, ez esetben sem úszod meg viszont a Win 7 újratelepítését, mert elsőként az XP-t kell telepítened, majd ezt követően jöhet a szűz Win 7, hogy a rendszerbetöltő is működni tudjon. Harmadik opció egy klasszikus VirtualPC telepítése a Seven alá, ez esetben azonban nem tudom, mennyire fog menni az interfész, tekintve, hogy nem egyszerű úgy bekonfigolni egy virtuális rendszert, hogy minden periféria hibátlanul menjen.

Ha nem ragaszkodsz a "Home" verzióhoz - mert teszem azt, nem a géppel együtt kaptad - a legjobb ötlet egy "Ultimate" variáns beszerzése lenne, mégpedig 32 bites változatban. Ennek hátránya, hogy ha 4 GB-nál több memória van a gépedben - ide értve a grafikus gyorsítóhoz kapcsolódó memóriát is - a 32 bites rendszer nem fogja kezelni teljes méretében. Magyarán, ha ez a tényező is játszik, marad az eltérő partíciókra telepített Win XP / Win 7 kombináció.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.