Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest Anonymous

Recommended Posts

radugtak gepre is de nem mutatott semmit , erdekes meet ha king a homerseglet 6 foktol hidegebb van akkor jelentkezik ez a hiba,ha melegebb van semmi gond az autoval

Én vmi vízhőfokjeladóra tippelnék,ami még nem teljesen szar rajta és így szívat.Egy van a mutatós egységnek,egy meg az ecu-nak.Vagy vmilyen kontakt hiba.

Link to comment
Megosztás:

radugtak gepre is de nem mutatott semmit , erdekes meet ha king a homerseglet 6 foktol hidegebb van akkor jelentkezik ez a hiba,ha melegebb van semmi gond az autoval

tuti hőmérséklet érzékelő! A motor jobb oldalán kék szögletes "stekker" két vezetékes, X20XEV motornál

Link to comment
Megosztás:

Igen az és nem csak képek alapján. Érdekes, hogy a hirdetésben 120e km van írva, amúgy meg 180e van benne. :) Nem is sok az az eltérés. Klímának is manuális van írva, közben meg digit klímás, és kormányról távirányítható a rádió is.

Versenyben van még egy Focus is, de fura kattogó hang jött néha a motortól, nem járt olan szépen, mint ez, meg nincs ilyen jó felszereltsége sem.

Ezen ne lepődj meg. Egy olcsó, hitvány nepper trükk. Persze annál bosszantóbb. Azért csinálják, hogy kitűnjön a többi közül, és elmenj, megnézd. Miután ott vagy és szép az autó, már rohadtul nem fog számítani neked az a 60 ezer km eltérés. Ha esetleg számon kéred, akkor megvonják a vállukat, hogy elírás.

Ugyanezt a trükköt csinálják az évjárattal is. +1 általános, a pofátlanabbja +2-t is megad a hirdetésben. A motor az mindenképpen legyen jó, bármilyen autót is veszel. Legalább első hallásra, próbára. Azt, hogy mennyi olajat eszik, esetleg más gondja van, az meg úgyis hosszabb távon derül csak ki. Ezzel nem tudsz mit csinálni.

Sziasztok!

Ma el lett intézve az autó elvileg szerdán, ha kész lesz a papírmunka akkor jön haza. Első dolog lesz az olaj és szűrőcsere. Ebből adódóan kérdezném, hogy Z16XE motorba milyen olajat ajánlotok?

Ismert olajgyártó cég 5W40 vagy 10W40 motorolaja, amelyikre pénzed van.

Link to comment
Megosztás:

Szaisztok!

Van egy 1.6 vectram 98-as és lenne vele egy kis baj segítség kellene. Nos az egyik henger nem megy csak 3om megy! Ha kitekerem a kormanyt teljesen akkor megjobban püfög. Gyertya jó cseréltem 3-om gyertya szép volt de a 4-ik mar fekete! Mire gondoljak mondjatok mar vmi tippeket. Holnap után megy szerelohoz...

Link to comment
Megosztás:

Szaisztok!

Van egy 1.6 vectram 98-as és lenne vele egy kis baj segítség kellene. Nos az egyik henger nem megy csak 3om megy! Ha kitekerem a kormanyt teljesen akkor megjobban püfög. Gyertya jó cseréltem 3-om gyertya szép volt de a 4-ik mar fekete! Mire gondoljak mondjatok mar vmi tippeket. Holnap után megy szerelohoz...

Nem értem ,ha m1 szerelőhöz akkor minek neked a tippek.Majd ő megnézi,h.mi baja.Sokminden lehet.Gyújtókábel,trafó,injektor stb stb..Ezt látni kellene..Azért puffog jobban mert a szervó jobban terheli.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az lenne a problémám,hogy egy 97'-es vectra b-vel küzdöm,de az istennek se jó!

A tünet az,hogy 3000 alatt nagyon nem megy,nincs erő sem! Felette megy mint állat! :)

Minden jó,nincs hiba sem op-com szerint! Kezdem föladni! HELP!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az lenne a problémám,hogy egy 97'-es vectra b-vel küzdöm,de az istennek se jó!

A tünet az,hogy 3000 alatt nagyon nem megy,nincs erő sem! Felette megy mint állat! :)

Minden jó,nincs hiba sem op-com szerint! Kezdem föladni! HELP!

Mit és hogy néztetek rajta idáig?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az lenne a problémám,hogy egy 97'-es vectra b-vel küzdöm,de az istennek se jó!

A tünet az,hogy 3000 alatt nagyon nem megy,nincs erő sem! Felette megy mint állat! :)

Minden jó,nincs hiba sem op-com szerint! Kezdem föladni! HELP!

Ja,elnézést............ X16XEL

Link to comment
Megosztás:

Hibakód nincs és nem megy,akkor 99.99% hogy mechanikai bajok vannak.

Olajfogyasztás,füstölés? Alapjáraton bepufogó hang?

Esetleg széthullott katalizátor egyéb dugulás a kipufogóban?

Tudnak mérni nyomáshullámot a kipufogóban jobb diagnosztikai helyeken,azzal kiszűrhetőek szelep zárási,nem zárási problémák.De általában füllel is lehet hallani alapjáraton a pufogást.

Link to comment
Megosztás:

Hibakód nincs és nem megy,akkor 99.99% hogy mechanikai bajok vannak.

Olajfogyasztás,füstölés? Alapjáraton bepufogó hang?

Esetleg széthullott katalizátor egyéb dugulás a kipufogóban?

Tudnak mérni nyomáshullámot a kipufogóban jobb diagnosztikai helyeken,azzal kiszűrhetőek szelep zárási,nem zárási problémák.De általában füllel is lehet hallani alapjáraton a pufogást.

Link to comment
Megosztás:

Sajna ezeken is túl vagyunk,nincs benne már kat,ezzel kezdtük!

Minden jó,de mégsem jó! :)

Egyéb 5let esetleg?

Nyomáshullám mérés is volt? Szép az alapjárat?

Nekem meg ugyanilyen okkult hibám volt (már ördögűzőt készültem hívni hozzá :D ) x16sz motorral csak az meg 4000felett nem ment.

Ott valamelyik szívószelep hidrotőkéje volt rossz. De azért kölcsönalakatrészekkel kicseréltem mindent aminek szikrához és benzinhez köze van. :goofy:

Légtömegmérőd milyen? x12xe-n egyszer próbálkoztam lehúzott légtömegmérővel,ott pont,hogy alul nem ment ha le volt húzva.

Link to comment
Megosztás:

Az X16XEL-ben nincs légtömegmérő. Szelepeket és a hidrotőkéket nézd meg szerintem, próbáld meg kimosni a hidrotőkéket és szerintem a szelepfészkeket is ki kellene takarítani. Az lenne az igazi ha az egész hengerfej szét lenne szedve és kicserélni a szelepeket, szelepszárszimeringeket és a hidrotőkéket. Van egy Pro-tec nevezetű üzemanyag rendszertisztítő és hidrotőke tisztító, szerintem egy próbát megér. Az üzemanyag rendszer tisztítóval ha eredményt akarsz elérni akkor kb. 15liter benzinhez öntsd hozzá és menj az autóval kb. 40Km-t 3.-ban 90-100-al. Nekem sokat segített, az enyém is erőtlen volt és 1500-2000 között rángatott erősen. Az erőtlenség az elmúlt a rángatás az egy picit megmaradt de már így is sokkal jobb lett. Majd kap még egy kezelést és hátha elmúlik teljesen. :D

Link to comment
Megosztás:

Az X16XEL-ben nincs légtömegmérő. Szelepeket és a hidrotőkéket nézd meg szerintem, próbáld meg kimosni a hidrotőkéket és szerintem a szelepfészkeket is ki kellene takarítani. Az lenne az igazi ha az egész hengerfej szét lenne szedve és kicserélni a szelepeket, szelepszárszimeringeket és a hidrotőkéket. Van egy Pro-tec nevezetű üzemanyag rendszertisztítő és hidrotőke tisztító, szerintem egy próbát megér. Az üzemanyag rendszer tisztítóval ha eredményt akarsz elérni akkor kb. 15liter benzinhez öntsd hozzá és menj az autóval kb. 40Km-t 3.-ban 90-100-al. Nekem sokat segített, az enyém is erőtlen volt és 1500-2000 között rángatott erősen. Az erőtlenség az elmúlt a rángatás az egy picit megmaradt de már így is sokkal jobb lett. Majd kap még egy kezelést és hátha elmúlik teljesen. :D

Minek cseréltetnéd a szelepeket? :icon1: Hengerfej ha le van szedve, akkor kb 20000ft-ból Felújítják. Síkolják, szimmeringeket cserélik, szelepfészkeket köszörülik, Szelepeket köszörülik, és ha (kell) cserélik. Ami nem jellemző vagy ha igen, a kipufogó szelepet kell gyakrabban cserélni. Ha meg már lent van, akkor hidrotőkéket vagy kitisztítani vagy ha kell cserélni lehet.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Nekem van egy 2001-es opel vectra b 2.0 dti-s autóm. Az a helyzet hogy mostanában kivillan a motorlámpa és az alapjárat ingadozó és a fordulatszámmérő is 0-át mutat holott megy az autó,továbbá menet közben nem akar húzni meg kipörögni se , de ha nyomok egy nagyobb gázfröccsöt üresben akkor viszont elmúlik a probléma. Mire számíthatok ? drága lesz ? válaszokat előre is köszi :))) (Az autóba 204 ezer km van)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok lenne egy problémám a Vecivel amit nem rég vettem..Ez egy 96-os 1.8i CD Sport X18XE motor coddal...Sajnos a vásárlást követő 2.ik napon leugrott a vizpumpa kereke amit eddig még nem láttam és ennek köszönhetően agyon verte az összes szelepet a motor.. :(...Hengerfej felújítás megtörtént. Na de a probléma még csak ezután jelentkezett első indittás Sárga hiba jelző lámpa folyamatosan világítt motor alapjárat ingadozik gáz adásnál rángat .....hiba kiolvasás..Légtömeg mérő hibát jelez,,,ez kicserélve a motor még mindig rángat..más kibát azóta nem jelez a gép a fogyasztás közben a compi szerint 10.4L /100 KM ez egy kicsit szerintem sok..

Emmelett elég erős benzin szaga lett a motornak még meleg állapotban is...nem tudom mi lehet ennek az oka...valakinek esetleg valami ötlete a dologgal kapcsolatban?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mult het szombaton kaptam vissza a kocsit! Egy szelep cserelve volt meg rendbe raktak a hengerfejet azt mondta a csavo hogy igy mar 100% jo a hengerfej! Erre reggel hieginditaskor ugy fustol (nem fekete hanem inkabb olyan mikor egetunk olyan feher) hogy az nem igaz, igaz utana mar nem padlozaskor sem! Víz nem fogy, olaj sem! x16xel

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek! :) Mostanában előfordulgat, hogy alacsony fordulaton nem akar húzni az autó, eléggé dühítő főleg azért mert nem tudom mi lehet a baj. Így kapásból én gyertyákra, kábelekre gondolok, de elvileg gyertyák nem rég lettek cserélve. (Egy hónapja vettem a kocsit!) Meg még azt is furcsának találom hogy az x20xe-ben miért van x18xe légtömegmérője? (Tuti, h bontott mert filccel van ráírva, hogy X18XE) Nagyon örülnék ha tudnátok segíteni, minden tippet örömmel fogadok ;) :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.