Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Futómű, gumik, felnik


hemi

Recommended Posts

Hello Seth!

Ezeknek a felniknek mi a márkája, típusa? Egy ilyenre, vagy valami hasonlóra szeretném majd egyszer cserélni a nyárin N29 típusúakat. B)

Passz, gyári GM felni, talán 99-es Elegance B2 vectrákon volt csak ilyen. Vaterán néha feltűnik 1 garnitúra belőle.

erre csapj le! 36e a 4db gumival.... ennyiért ajándék főleg, hogy 50-60e körül szoktak ezek menni

Link to comment
Megosztás:

Sztem németből jött, unión beül meg nincs vámosz. B)

Igaz.... még unión belülről nem rendeltem :D

Akkor minden ok :) Le a magyar boltokkal és éljen az ebay.de :( Annyiból lesz állítható futomű+komplett fék felújítás mint amennyibe csak a fék került volna itthon, ez azért nem mind :) De lehet még rendelek egy új klíma kompresszort is mert az is csak 50e :)

Link to comment
Megosztás:

Olyan 3mm-nél van a kopásjelző,erre 2-3 mm-t írnak,ami a jobb helyeken lehet 3mm!Az szerintem már kuka!

A képen vajon a "karcos" felni van??

Meg kell nézni, a gumi grátisz hozzá, van de az árán szerintem nem változtat ellenben vaterán rengeteg 5mm körüli gumi garnitura van 20e körüli áron tehát megoldható olcsón a dolog. És mind írtam még gumi nélkül is jó ár, legutóbb 60eért ment el egy ilyen szett felni a vaterán 4mm-es gumikkal és mindegyiken van 1-2 karc...

Link to comment
Megosztás:

Igaz.... még unión belülről nem rendeltem :D

Akkor minden ok :) Le a magyar boltokkal és éljen az ebay.de :( Annyiból lesz állítható futomű+komplett fék felújítás mint amennyibe csak a fék került volna itthon, ez azért nem mind :) De lehet még rendelek egy új klíma kompresszort is mert az is csak 50e :)

Azért itthon is megoldható sok minden, csak jó helyen kell keresni. B)

Meg kell nézni, a gumi grátisz hozzá, van de az árán szerintem nem változtat ellenben vaterán rengeteg 5mm körüli gumi garnitura van 20e körüli áron tehát megoldható olcsón a dolog. És mind írtam még gumi nélkül is jó ár, legutóbb 60eért ment el egy ilyen szett felni a vaterán 4mm-es gumikkal és mindegyiken van 1-2 karc...

Akkor én jó áron vettem. :) Mondjuk a karcok nem érdekelnek, hisz téli felninek van.

Link to comment
Megosztás:

Meg kell nézni, a gumi grátisz hozzá, van de az árán szerintem nem változtat ellenben vaterán rengeteg 5mm körüli gumi garnitura van 20e körüli áron tehát megoldható olcsón a dolog. És mind írtam még gumi nélkül is jó ár, legutóbb 60eért ment el egy ilyen szett felni a vaterán 4mm-es gumikkal és mindegyiken van 1-2 karc...

A felni jó árban van,már ha "csak" karcos,de arra gondoltam hogy egy 2-3mm-es gumi ne legyen már árképző,bármilyen márka is,azzal

csak munkád van,hogy leszedeted,másikat veszel,centíroztatod!

A fékeket meg jól nézd meg honnan és kitől veszed az ebay-en! B)

Link to comment
Megosztás:

A felni jó árban van,már ha "csak" karcos,de arra gondoltam hogy egy 2-3mm-es gumi ne legyen már árképző,bármilyen márka is,azzal

csak munkád van,hogy leszedeted,másikat veszel,centíroztatod!

A fékeket meg jól nézd meg honnan és kitől veszed az ebay-en! :D

Keresgélek még éppen B)

Link to comment
Megosztás:

Ne fogd vissza magad,merre keressük?Mind örülnénk egy olcsó áras boltnak... B)

Bizony, jó lenne ha valahol hasonló árakkal találkoznánk határon belül :D

Nyitott szemmel kell járni. :( Ha meg találok vmi tuti vételt, akkor biztosak lehettek benne, hogy nem az lesz az első, hogy szétkürtölöm. :)

Link to comment
Megosztás:

Nyitott szemmel kell járni. :( Ha meg találok vmi tuti vételt, akkor biztosak lehettek benne, hogy nem az lesz az első, hogy szétkürtölöm. :)

Húúú de gonosz :) Boltra,webáruházra gondoltam,hogy tudsz e jó és olcsó helyet,de egyre titokzatosabb vagy!Tiéd a Unix,ne tagadd! :D

A háznál bontott Vectrák helyét én sem árulom el B)

Link to comment
Megosztás:

Egy bolt sose ad akkora kedvezményt, hogy megérje tömegesen vásárolni onnan. (kivétel ha szerencséd van :))

Ha meg jól forgatod a kártyákat, akkor minden megoldható. :(

Azért azt a boltot megnézném ahol az az FK futómű 50e és 30e az a fékszett B) Ahhoz inkább a pisztolyt kell jól forgatni nem a kártyát :D

Link to comment
Megosztás:

A 256/260as fékszettet simán ki lehet hozni 30ból, ha van kedvezményed vmelyik nagybóóótnál, az nem nagy történet. B)

Nekem 288/286-os kell, összesen 4 féktárcsa, 8 fékbetét, 4 fékpofa, ehhez már jó kedvezmény kell, hogy 30ból kihozzam és sajnos csak 10%-om van unixba.

Link to comment
Megosztás:

Nekem 288/286-os kell, összesen 4 féktárcsa, 8 fékbetét, 4 fékpofa, ehhez már jó kedvezmény kell, hogy 30ból kihozzam és sajnos csak 10%-om van unixba.

De most Adam fékjeiről beszélünk, legalábbis azt írtad az a futómű és az a fék. B) Csergőben mondjuk klubtagsággal kapnál kapásból 20at.. :D

Link to comment
Megosztás:

De most Adam fékjeiről beszélünk, legalábbis azt írtad az a futómű és az a fék. B) Csergőben mondjuk klubtagsággal kapnál kapásból 20at.. :D

Őőő..... engem jelenleg a saját fékjeim kopása aggaszt :) A futómű az univerzális fékből viszont nekem nagy van az autón :(

Igen, csak csergő nincs felénk....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.