Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák! - Astra H


forumadmin

Recommended Posts

egyszerüen megállapitható:

a 120 LE nek bal oldalon alul van az olajbetöltő nyilása, a 150 esnek meg jobb oldalon középen...

Z19DT: 120 lóerő

http://www.regal-shop.co.uk/acatalog/1.9dthastra.JPG

Z19DTH 150 ló

http://home.teleos-web.de/btraue-meyer/my.GTC/Motor.jpg

Köszi uhuhu mi már e- maileztün egymásal akkor már biztos hogy 150-es,motortérben nincs adat csak a motoron meg a fülke jobb ajto oszlopon az utal motor adatra. az DT ir. nekem ez jo igy naon.

Link to comment
Megosztás:

Akkor jól el van ronva mert ugy az nincs 150Le ugyhogy kevesebbet fizetsz a teljesítmény adónál :huh:

Igen én is rájöttem viszont örülök neki, de remélem késöbb sem lesz gond.Amugy örülök neki mert aránylag sok minden van benne és 6.8 as átlagal tudok eljárni vele pedig rendesen tolom neki. köszi a segitségeket majd még lesz 1-2 kérdésem .

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek CD 70 es rádiom van GPS-el már van hozzá magyarország térképem, magyar nyelvet is rálehet tölteni hozá?

Lehet- e cd szerezni hozzá és hol?

Elvileg létezik nyelvi cd és de akkor sem tud majd magyarul a drága :huh:. Ha CD70 ed van akkor középen a kijelző szines.

Link to comment
Megosztás:

Elvileg létezik nyelvi cd és de akkor sem tud majd magyarul a drága :huh:. Ha CD70 ed van akkor középen a kijelző szines.

Nem sajna pedig jo lenne a navit is csak ikonokkal jelzi bár ha kilehetne cserélni megtenném idövel mert 3 évig nem adhatom el ugysem. Pedig ilyen sokáig csak 1 auto székelt nálam.A 70-esen a hangot nem lehet kikapcsolni mert idegesitö olyan hangerövel szol ami érdekes hogy a telcsikihangosito csak olyan hangerövel szol mint a rádio beállitás de a navi, jo hangja van a csajnak csak én az aszonynak sem engedem hogy kiabáljon a menüben nem tudtam rátalálni hogy néma legyen a navi.Van egy ikon jelzi a hangfunkciot de nem engedi kikapcsolni.

Link to comment
Megosztás:

Nem sajna pedig jo lenne a navit is csak ikonokkal jelzi bár ha kilehetne cserélni megtenném idövel mert 3 évig nem adhatom el ugysem. Pedig ilyen sokáig csak 1 auto székelt nálam.A 70-esen a hangot nem lehet kikapcsolni mert idegesitö olyan hangerövel szol ami érdekes hogy a telcsikihangosito csak olyan hangerövel szol mint a rádio beállitás de a navi, jo hangja van a csajnak csak én az aszonynak sem engedem hogy kiabáljon a menüben nem tudtam rátalálni hogy néma legyen a navi.Van egy ikon jelzi a hangfunkciot de nem engedi kikapcsolni.

Hát nem tudom nekem nincs navi ugyhogy itt mar tovabb segíeni nem tudok. Miért nem adhatod el 3 évig? lizing van rajta? Az nem jelent problémat lehet vinni a lizinget mostmar tovább ha veszel uj autot akkor a masikat eladod abbol gyakorlatilag rendeződik a lizing a masikrameg megy az uj lizing stb ez nem jelent mostmar problémat. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tudom nekem nincs navi ugyhogy itt mar tovabb segíeni nem tudok. Miért nem adhatod el 3 évig? lizing van rajta? Az nem jelent problémat lehet vinni a lizinget mostmar tovább ha veszel uj autot akkor a masikat eladod abbol gyakorlatilag rendeződik a lizing a masikrameg megy az uj lizing stb ez nem jelent mostmar problémat. :huh:[/quot köszi ebben a témaban még kutatok más irányba.
Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

Nem tudja valaki véletlenűl mitől lehet hogy az autó mostanában nem írjak hogy csuszós út pedig ugyan olyan hideg van.Idáig ha levettem a gyujtást és vissza adtam egyből jelezte hogy csuszós az út.

köszi előre is

Alex

Megszokta a hideget? :lol: Bocsi :huh:

Nem tudom...lehet,hogy elromlott valami érzékelő?

Nekem pedig elveszett a kalaptartó tartó pöcök a jobb oldalon...mennyire egyszerű pótolni? Gondolom,alkatrészt kapok Opel márkaboltban...de feltenni egyszerű? Nem jó ez így,hogy a vége lóg a levegőben... Valakinek volt már ilyen tapasztalata?

Link to comment
Megosztás:

Na most meg megjavult!

Rendessen megjelenik a csúszós út.

A tegnapi onos essőben jól vizsgázott az ABS bár igen hülye hangja van mintha szét akarna esni a futómű

Alex

Hát igen a hangja az szokatlan de ettől mar csak akkor van érdekesebb hangja a az ESP dolgozik.

Link to comment
Megosztás:

Sajnos még abba se mert a gyár már mindent ki üt a komputerből nehogy fel lehessen raki.

Én szombaton vettem át az új astrámat ,digt klimás és abba se lehetett felprogramozni az ablak felhúzást.

Ráadásúl már a pilanatnyi fogyasztást sem írja ki a komputer.

Ez van sajna.

Söt a forgalmazó azttatat mondotta,hogy a jövöben a tempomatot is kiveszik a komputerből és csak gyári lehet utolagos nem.

megoldható,csak kell 1 szaki(autóvillamossági) és 1 filléres cucc..........1 időzítő vagy mifene..........mármint az ablakfelhúzás.......a BC-t is fellehet programoztatni...............a tempomat is megy utólag és röhej,de negyedébe kerül

Link to comment
Megosztás:

megoldható,csak kell 1 szaki(autóvillamossági) és 1 filléres cucc..........1 időzítő vagy mifene..........mármint az ablakfelhúzás.......a BC-t is fellehet programoztatni...............a tempomat is megy utólag és röhej,de negyedébe kerül

ok de ki tud egy ilyen szakit aki pl az ablak felhúzást megcsinálja.Mert pl az is idegesítő hogy az ablak lent van leveszem a gyujtást és már nem tudom felhúzni az ablakot.persze ez nem lenne gond ha a zárással felhuzza magától.

Szóval ha valaki tud egy ilye szakit az jelezze mert engem érdekelne.

Előre is köszi

Alex

Link to comment
Megosztás:

ok de ki tud egy ilyen szakit aki pl az ablak felhúzást megcsinálja.Mert pl az is idegesítő hogy az ablak lent van leveszem a gyujtást és már nem tudom felhúzni az ablakot.persze ez nem lenne gond ha a zárással felhuzza magától.

Szóval ha valaki tud egy ilye szakit az jelezze mert engem érdekelne.

Előre is köszi

Alex

autóvillamossági szerelőre gondoltam.............bementem 1 autóhifi stúdióba,elmondtam a villszer.srácnak mit szeretnék,és megcsinálta :huh:

Link to comment
Megosztás:

srácok, ha be is sikerül szerezni a kalaptartó pöcköt az egyik oldalon, hogyan szerelem vissza? megnéztem és nagyon nem evidens...5-10ezreket meg nem akarok ilyen apróságért kiadni...

valaki?

Kalaptartó pöcök na ennek utánna kell néznem mire is gondsz pontosan.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.