Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák! - Astra H


forumadmin

Recommended Posts

Sziasztok!

A napokban, valamivel 9000km után megjelent az INSP felirat. Az autó még nincs egy éves és 5400-nál volt egy olajcsere. A kérdésem az lenne, hogy el kell vinnem most szervizbe, vagy megvárhatom vele az éves szerviz idejét anélkül, hogy elveszne a gari?

Link to comment
Megosztás:

Nekem is már elég rég óta kiírja az INSP 0 feliratot - 0km -re!

Már próbáltam valahogy eltüntetni de nem sikerült! Nem nagy baj hogy állandoan megjelenik? vagy nem fog egy ido után leállni az egész auto pl. leblokkol mindent?? mert már hallottam ilyenről is!

vagy hogy tüntessem el????

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Astra 1.7cdti-ről volna szó.

A problémám a következő:ha be akarom indítani néha az ég világon semmit nem csinál ha elfordítom a kulcsot.valamikor pedig beindul 1 pillanatra majd leáll.kb 10 indításból 1*szarakszik.menet közben semmi gond.

Nemrég vettem az autót használtan.Az normális ,hogy az alapjárat majdnem 1000?menet közben ha megtartom a gázt teszemfel 2000fordulaton(de teljesen mindegy mennyin)a fordulatszámmérő kicsit ingadozik.Ez normáli dolog az astránál?Az előző verdámnál a fordulatszámmérő úgy állt mind a szög.

válaszotokat előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Astra 1.7cdti-ről volna szó.

A problémám a következő:ha be akarom indítani néha az ég világon semmit nem csinál ha elfordítom a kulcsot.valamikor pedig beindul 1 pillanatra majd leáll.kb 10 indításból 1*szarakszik.menet közben semmi gond.

Nemrég vettem az autót használtan.Az normális ,hogy az alapjárat majdnem 1000?menet közben ha megtartom a gázt teszemfel 2000fordulaton(de teljesen mindegy mennyin)a fordulatszámmérő kicsit ingadozik.Ez normáli dolog az astránál?Az előző verdámnál a fordulatszámmérő úgy állt mind a szög.

válaszotokat előre is köszönöm.

Amikor indítózni akarsz semmi?Se kép se hang?

Nem lehet,hogy az immos kulcs szívat?

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Astra 1.7cdti-ről volna szó.

A problémám a következő:ha be akarom indítani néha az ég világon semmit nem csinál ha elfordítom a kulcsot.valamikor pedig beindul 1 pillanatra majd leáll.kb 10 indításból 1*szarakszik.menet közben semmi gond.

Nemrég vettem az autót használtan.Az normális ,hogy az alapjárat majdnem 1000?menet közben ha megtartom a gázt teszemfel 2000fordulaton(de teljesen mindegy mennyin)a fordulatszámmérő kicsit ingadozik.Ez normáli dolog az astránál?Az előző verdámnál a fordulatszámmérő úgy állt mind a szög.

válaszotokat előre is köszönöm.

cserélj elemet a távirányitóban.

olyankor tud ilyet csinálni ha az immo nem veszi a táviránmyitó jelét...

Link to comment
Megosztás:

Köszi a választ,kipróbálom az elemcserét.

A fordulatszámmutató ingadozásra tipp?

Ford szám miatt nekem gariba cserélték a müszerfal egységemet azóta jó :D

Az hogy nem indul elvileg softwer frissítéssel megoldodott nálma de ha ugy se akor szoktam CIM modult cserélni.

Link to comment
Megosztás:

Dini ha szoftverfrissítéssel nem lessz jó akkor postán küldjél nekem cim modult :D .

Az autóm nem garis már .(milliókat nem akarok szakszervízben otthagyni)

Az hogy nem indul az a szervízes tech2 programozás óta van(kellett nekem a fogyasztás kiírás...)

Értem én hogy nem garis! Akkor nem tudom! Akkor marad az elmecsere, végülis nekem is azt csinaltak elösször. :D de nem jött be nekik

Link to comment
Megosztás:

OK.

szóval: az Astra H tip. autókban már nem mágneses immo van, hanem rádiofrekvenciás. azaz ha elem gyengül, akkor az immo nehezen veszi a jelet, mert a rádiojel gyenge....

ilyen még a Vectra C is...

akkor ne cseréljetek elemet.. végül is az egy ezer forintos próba.

:D

Link to comment
Megosztás:

OK.

szóval: az Astra H tip. autókban már nem mágneses immo van, hanem rádiofrekvenciás. azaz ha elem gyengül, akkor az immo nehezen veszi a jelet, mert a rádiojel gyenge....

ilyen még a Vectra C is...

akkor ne cseréljetek elemet.. végül is az egy ezer forintos próba.

:D

Ugye milyen jó győzködni és mégsem próbálja meg? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.