Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák! - Astra H


forumadmin

Recommended Posts

Most vettem egy 2 éves Kombi H Astrát 1,3 CDTI motorral. A következőket szeretném kérdezni :

- A kocsit külföldről hozták elvileg 44.000 Km van benne de ugye semmi nem biztos, elvinném szervizbe mit kéne mindenképpen megcsináltatni rajta ? (gondolom olajcsere, légszűrőcsere, pollenszűrőcsere, légkondi tisztítás van még valami ? (Diesel kocsim sosem volt :lol: ))

- Kijelzőn középen olaszul jelenek meg dolgok ezt lehet magyarra frissíteni ?

- Nincs valahol fellelhető magyar karbantartási, használati, műszaki kézikönyve valakinek letölthető formába ?

Köszi előre is még kicsit csacska vagyok.

sose volt benne 44.000 km. nézd csak: KATTTTTTTT

ELÉG CSAK AZ ELSŐ KÉT OLDALLT nézni, hisz a kereskedők sose a legdrágábbat hozzák be hanem a legolcsóbbat.

magyar nincs, angol, német van, de azt te is be tudod állitani a settings gomb megnyomásávAL.

Link to comment
Megosztás:

sose volt benne 44.000 km. nézd csak: KATTTTTTTT

ELÉG CSAK AZ ELSŐ KÉT OLDALLT nézni, hisz a kereskedők sose a legdrágábbat hozzák be hanem a legolcsóbbat.

magyar nincs, angol, német van, de azt te is be tudod állitani a settings gomb megnyomásávAL.

Hát nem tudom mennyi van benne, de legalább 2006/7 havi és aránylag olcsón vettem 2,350 e. Probáltam magyar kereskedéseket is, de idősebbek voltak

drágábbak és szerintem biztos nem 60.000 volt bennük mint árulták. Mentem vele eddig semmi bajt nem érzek, nem tudom hogyan lehetne egy kilóméterbecslést tenni mit kéne

szemre megvizsgálni ? A szervizre nem tudnál ajánlani valamit hogy mit nézessek cseréltesek egy bizonytalan kilómétert futott autónál ?

Kéne egy elektromos tükörhöz hátlap mert el van törve hol lehet ilyet venni ?

Link to comment
Megosztás:

2.350 ezer forint az 9.000 euró, amiben nincs benne a regadó, a szállitás, a forgalomba helyezés, és a kereskedő haszna...

nézd meg, hogy mit árulnak 7-9 ezerért...

amugy mit cseréjél? mindent. mivel vezérmüláncos, így azzal nincs gond, olaj, szürők, fék kukucs oszt hadszaladjon...

Link to comment
Megosztás:

2.350 ezer forint az 9.000 euró, amiben nincs benne a regadó, a szállitás, a forgalomba helyezés, és a kereskedő haszna...

nézd meg, hogy mit árulnak 7-9 ezerért...

amugy mit cseréjél? mindent. mivel vezérmüláncos, így azzal nincs gond, olaj, szürők, fék kukucs oszt hadszaladjon...

Én sem gondolom hogy 44 ezer van benne, de remélem 2 év alatt 150 ezernél sokkal többet nem lehet belerakni :lol: és esetleg azért volt olcsóbb mert összetörve nem volt a festékmérés szerint de van rajta 3-4 kisebb javítatlan horpadás, de már ugyis mindegy mert megvettem, aránylag jól megy rosszabra számítottam, és keveset fogyaszt, és jó nagy és jól néz ki.

Körülbelül átlagos használat esetén mennyit bir ki a motor mi a tapasztalat ? (1,6-os 8 szelepes G astrámba 260.000 Km van és még soha semmi baja nem volt).

Van gyakoribb hibája a motornak ami költségesen javítható pl. turbó, adagoló ?

Link to comment
Megosztás:

Én sem gondolom hogy 44 ezer van benne, de remélem 2 év alatt 150 ezernél sokkal többet nem lehet belerakni :lol: és esetleg azért volt olcsóbb mert összetörve nem volt a festékmérés szerint de van rajta 3-4 kisebb javítatlan horpadás, de már ugyis mindegy mert megvettem, aránylag jól megy rosszabra számítottam, és keveset fogyaszt, és jó nagy és jól néz ki.

Körülbelül átlagos használat esetén mennyit bir ki a motor mi a tapasztalat ? (1,6-os 8 szelepes G astrámba 260.000 Km van és még soha semmi baja nem volt).

Van gyakoribb hibája a motornak ami költségesen javítható pl. turbó, adagoló ?

Igazabol ugymond gyakori hibarol én nem tudok, de az biztos hogy ami van vagy lesz neki az költséges, nekem 1.7 Cdti van 135.000km el gond nélkül. ja és meg nincs 3 éves. Hat igazabol ha latnam az autot lehet meg tudnam tippelni mennyi van kb ra benne de tippem szeirint surolhatja a 130.000 ezer körüli értéket.

Link to comment
Megosztás:

rendszer telepítés!szarul jött ki an gyárbol,és a dabasi szervízben is rosszul csinálták meg!a váci :lol: :D uti opel schiler ott tudták megcsinálni!!!!! :lol:

no, amit azért tudnod kell: a vezérlőegység programozást nem lehet rosszul csinálni. 2 gombnyomás, és minden autómatikusan megy, nincs beállitási lehetőség... és elprogramozni se lehet.

szóval vagy nem programoztak dabason, vagy nem ez volt a baja. de programhibáról már hallottam, dadogást, sokatfogyasztást okoz egy programhiba. de csak klimamüködés problémát illetve klimával müködésproblémáról nem igazán...

na mindegy, lényeg hogy jó lett :lol:

Link to comment
Megosztás:

no, amit azért tudnod kell: a vezérlőegység programozást nem lehet rosszul csinálni. 2 gombnyomás, és minden autómatikusan megy, nincs beállitási lehetőség... és elprogramozni se lehet.

szóval vagy nem programoztak dabason, vagy nem ez volt a baja. de programhibáról már hallottam, dadogást, sokatfogyasztást okoz egy programhiba. de csak klimamüködés problémát illetve klimával müködésproblémáról nem igazán...

na mindegy, lényeg hogy jó lett :lol:

Mindeggy de bnekem ezt mondták!! Állítólag volt köze hozzá, meg a teljesítményt is visszafogta! Dabason alapból rosz vol a rendszer amit feltettek!!

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

A kormányszervóval tapasztalok furcsaságokat pár napja... A reggeli (vagy hosszabb állás utáni) indítást követően ha megmozdítom a kormányt akkor "szörcsögő" hangot lehet hallani, mint pl hidraulikus berendezéseknél mikor hallod, hogy "áramlik" az olaj. Ez még a kisebbik gond lenne,de akadozik is a szervó rásegítés. A szörcsögés egy idő után abbamarad,de az akadozás nem :lol:

A kormány szervó olaj szintet le tudom ellenőrizni, vagy teljesen zárt rendszer?

Találkozott már valaki ilyennel, esetleg típus hiba?

Link to comment
Megosztás:

általában a kormánymü folyik, de nem csöpö9g ki, mert van ott egy porvédő gumiharang, és az felfogja az olajat...

készülj egy kormánymü felujitásra.

ugye odavaló zöld szinü szervoolajat töltöttél bele??? mert ha pirosat akkor készülhetsz egy szervopumpa cserére is...

Link to comment
Megosztás:

általában a kormánymü folyik, de nem csöpö9g ki, mert van ott egy porvédő gumiharang, és az felfogja az olajat...

készülj egy kormánymü felujitásra.

ugye odavaló zöld szinü szervoolajat töltöttél bele??? mert ha pirosat akkor készülhetsz egy szervopumpa cserére is...

igen zöld olaj ment bele...

hány km-nél szokott a kormánymű elhasználódni? vagy ez csak az én balszerencsém, hogy 60.ezer km-nél ez jelentkezik?

Link to comment
Megosztás:

igen zöld olaj ment bele...

hány km-nél szokott a kormánymű elhasználódni? vagy ez csak az én balszerencsém, hogy 60.ezer km-nél ez jelentkezik?

Hát gondolom a garnaciális időd mar letelt <_< én azért megprobálkoznék egy opel felkereséssel és ütném az asztalt rendesen, mivel ez olyan hiva ami lehet mar fél éve folyaatban van csakhat volt még olaj)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.