Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

II. Hungarian Blitz Weekend 2006


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 519
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Tegnap leugrottam én is a Blitz-re, sajnos csak kevés idei tudtam lent lenni, de nagyon jól éreztem magam! Ezen kívül végre megismertem sok olyan ember személyesen is, akikkel itt a fórumon már régóta beszélgetünk! :wub:

megjöttem én is....

jó kis buli volt a társaságnak köszönhetően,köszönet a szervezőknek rendezőknek....sajnos sok emberrel nem tudtam sokat beszélni mert mindig volt mit tenni...

képek majd jönnek (kb csak 140 :P )

Link to comment
Megosztás:

Mi is megérkeztünk.

Nagyon tetszett az egész hétvége, szerencsére péntektöl már sokkal jobb idö volt, mint csütörtökön.

Szeretnék a szervezöknek és rendezöknek köszönetet mondani, az egész hétvége lebonyolításáért.

jah és Demo Corsája nagyon nagyon megy :wub:

Link to comment
Megosztás:

Na sikerült hazavergődni végre és sikerült kipakolni is a kocsit!Pöttyet másnapos vagyok még!Kicsit sok lett a pariipíípööl tegnap este! :wub: Majdnem sikerült format C:-re inni magam!

Óriási köszönet a szervezőknek az egész rendezvényért,nagyon jó volt,jövőre ugyanitt!

Jó volt dumálni a sok klubbos ismivel,jót buliztunk,ittunk ettünk és jó volt a balatonban is megmártózni!

Képeket tolom én is felfelé,155Mb,amint fentvan linkelem!

Link to comment
Megosztás:

Szeretnénk mi is köszönetet mondani a szervezőknek, és a segítőknek.

Igaz, csak szombat-vasárnapra tudtunk elmenni, de azt nagyon élveztük.

Asszonyban nagy élémnyt hagyott az a fotó, amikor Ganxsta arcán puszálta :P

Hajnali 3-ig élveztük a bulit, akkor kezdett közeledni a format c: ( ahogy J0hnny mondaná ) :wub:

Sógorom is meglátta mi a jó a klubéletben :P

Jövőre remélem találkozunk ugyanitt.

Készült pár 100 kép, majd linkelem, ha feltoltam.

Link to comment
Megosztás:

No ez tényleg nagyon jó volt! Köszönet a szervezőknek, és azoknak, akik eljöttek! Ennyit én még életben nem táncoltam disco zenére, és a karaoke sem tartozik a kedvenceim közé, de nem bánom, hogy ott üvöltöttem (remélem ti se :wub:)

És de jó annak, aki nem nyomott Entert az a:\>format c: -re! nekem sajna összejött tegnap... Úgyhogy elnézést, ha valakinek már az idegeire mentem.

Link to comment
Megosztás:

No ez tényleg nagyon jó volt! Köszönet a szervezőknek, és azoknak, akik eljöttek! Ennyit én még életben nem táncoltam disco zenére, és a karaoke sem tartozik a kedvenceim közé, de nem bánom, hogy ott üvöltöttem (remélem ti se :P)

És de jó annak, aki nem nyomott Entert az a:\>format c: -re! nekem sajna összejött tegnap... Úgyhogy elnézést, ha valakinek már az idegeire mentem.

format c:-t láttam! Még a manta ajtó is nyitva maradt, de a veszkócsizmát még idejében kiraktad, de hogy dobodt e valaki valami sárgát is bele? :wub:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.