Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

II. Hungarian Blitz Weekend 2006


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 519
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Köszönöm Blitz családjának a fáradhatatlan segítséget. Túlzás nélkül mondom, hogy szerintem Nélkülük nem lett volna tali (ezen egyébként el lehet gondolkozni is...).

Ezzel részben értek egyet. A Dedeó család nagyon sokat tett azért hogy a találkozó gördülékenyen menjen, és ha ők nincsennek, a beléptetési rendszer összeomlik...

A tali nem jött volna létre, ha nincs a Hemi, a Blitz és jómagam. Ez tény, és ettől még a Dedeó család érdeme nem kisebb, sőt.

Kicsit rosszul esett, hogy a találkozón senki nem volt kiváncsi a találkozó megnyitójára, a polgármester beszédére, meg a mondókámra a klubbal kapcsolatban. Aztán rájöttem, hogy a találkozón rengeteg érdekes látnivaló volt, ami elvonta a figyelmet a megnyitóról. Végülis túltettem magam rajta, szerintem én is hasonlóan viselkedtem volna, úgyhogy napokon belül le fogom írni mindazt, amit el akartam mondani.

Ezek nagyvonlakban:

- aktív tagjaink 2005-2006 évi munkájának elismerése, megköszönése

- szponzorok kihirdetése, és a támogatásuk megköszönése

- hogyan tovább a MOTE-val

- a II BW kiértékelése

Sajnos csak most kerültem netközelbe, és szerintem perceken belül bedőlök az ágyba, ugyanis a találkozó számomra szerdán reggel kezdődött, amikor elmentem az utánfutóért, amire Monoron felraktuk a sörpadokat, miközben a Blitzék a teherautóra pakolták a sátrat. Ezek után a találkozó ma délután 17:30 kor ért véget, amikorra is sikerült visszavinni a sörépadokat, a Gyulánál lepakolni a sátrat, és a sátorállítókkal elszámolni... Ugyanis a kamionstop miatt, csak ma tutdtuk visszahozni a sátrat. :wub:

Egyszóval ki vagyok mint a kutya... legalább csütörtök este jót buliztam :P :P B) és úgy néz ki, az Omegában is csak egy fordulatszám jeladó okozta a galibát (csak el ne kiabáljam... holnap remélhetőleg kiderül az igazság).

Köszönök mindenkinek mindent (napokon belül sokkal bővebben), remélem mindenki jól érezte magát, és nem bánta meg hogy eljött.

Link to comment
Megosztás:

mintha azt olvastam volna, hogy fordszámjeladó a bibis egyenlőre és reméljük így is marad. Az elektronikában az a jó, hogy ha pici hibát észlel, inkább vészprogram, vagy semmi és így megmenekülhet az autó. És az a rossz mikor apróság miatt csinálja ezt :wub:

Ezer köszönet a szervezőknek, a megnyitóról, jól lemaradtam de biztos aludtam még :P Nagyon jó volt a tali, sok érdekes látnivalóval csak olyan hosszúra nyúltak az esték... :P

A káptáron meddig szoktak konvertálni?

Link to comment
Megosztás:

Hát gyerekek ez tényleg istenkirály volt! :lol: Mégjobban sajnálom, hogy tavaly nem voltam... :wub: Igaz, hogy kocsival jártunk még kávézni is, mert akkora volt a kemping, de az tény, hogy én még ilyen kultúrált helyen nem voltam autós talin! (bár ezt az első bálozók nevben mondom, akik tavaly nem voltak Blitzen :P )

Nagyon jól éreztük magunkat, köszönet mindenkinek - résztvevőknek és szervezőknek egyaránt :P

- Új isten is született: Sexy (narancssárga kupé manta) - aki kb. egy perces melóval megoldotta többéves elektronikai problémámat, és egy bakelit szigeteléssel az autó szétszedése nélkül optimálisra csökkentette az áramfelhasználásomat.

- élmény volt továbbá ordibálni a mikrofonba a többiekkel - gondolom jövőre ilyen lehetőség nem lesz :P

- jó volt, hogy a fröccs csak 70 forint volt!

- aki a jövőben azzal próbál piszkálni, hogy széria mantám van, azt valószínüleg megölöm

- azt hiszem, hogy végre sikerült megjegyeznem Gepardot :P akit szeretek nagyon, de minden talin bemutatkozom neki. Biztos az élmény miatt... Mondjuk Greggel is így vagyok, de asszem őt is memorizáltam végre. Mackósajtot egyből megjegyeztem (de ha azt mondja, hogy már találkoztunk ezelött, akkor mégsem B) )

- szerintem a dj is jó volt (azt csinálta, amit mondtunk neki)

Most más nem jut eszembe, de bazi jó volt az egész, igazi királyság :D

Link to comment
Megosztás:

Remélem mindenki jól érezte magaát és érdemes volt az elmúl 1 hónap teljes szabaidejét erre szánnom. EZ nekünk csak a második volt és ha szeretnénk harmadikat maradjon ilyen "béna a szervezés", mert így sokat lehet sporolni :wub: (pl jegyárban) . Sok tanulság levonása következik majd, pl Blitz lesz a vezír a helyszínen, mert Dark és Én szeretünk bulizni is, ennek származott hátránya is. A rendőrőknek jól eset a kávé és nem vették észre (dumálgatam velük közben), hogy közel 120 autó ment felvonulni:)).

Szeretem volna sok Oklevelet átadni (pár klubtagnak jeleztem is efajta meglepetést, ami elmaradt sajna). A megnyitó (nem figyelt senki, Addamskyra.) és az eredményhirdetés pár szegmens miatt nem lett időben elkezdve. (pl közönségdíj és szegény Tom szlalom versenye).

Sajnos a BÜFÉ árakba nem volt sok beleszólásunk.... A helypézt is kemping kapta.

Reméljük jővőre is tudjuk tartani az árakat, és a mosáson kivül semmi nem lesz külön fizetős, tehát a napijegy tartalmazni fogja a részvételt.

Nagyon sokan segítetek és már egy ember kiesés is gond lett volna. Pl Telo és Addamsky akik jót autókáztak Balatonszemes-Budapest-Balatonyszemes távon. Vagy szegény Tom aki fát és forgalmit sem kimélve végezte a feladatot. Vagy Coupé, Gelko, Opeltomi, Boogi, Ricky, Miki, Orsi, és a Dedeó család. Biztos kimaradt valaki, mert rengetegen segítetek.

Üdv.hemi.

UI: Képeket nem tudtam készíteni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.