Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

II. Hungarian Blitz Weekend 2006


hemi

Recommended Posts

sziasztok

Életem első Blitz hétvégéje nagyon jól sikerült. Próbaltam minél hamarabb éekezni a helyszínre dehat a manta műszaki(vagyis próbálkozás) miatt kicsit késve érkeztünk, bár csütörtök délutánra ígyis odaértünk. Jó volt pár ismerős arcot látni. Minden rendezvényen vannak kellemetlen helyzetek, adódnak kis balhék de amihez közöm volt azt próbáltam kultúráltan rendbehozni és megoldani. Blitz-től is utoljára bocsánatot szeretnék kérni, remélem utoljára.A buli jól sikerült és egyik szemem sírt a másik nevetett a sok gyönyörű manta láttán. Jövőre az enyémnek is ott a helye a sátram mellett. Új arcokat is látam és így kicsit bővült az ismerettség. Örülök a sok képnek bár nehéz végignézni őket.

Mégegyszer gratulálok a szervezőknek én is és jövőre ott a helyünk újra. Addig meg ermélem találkozunk még.

sziasztok

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 519
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Csináltam egy gyors anyagi számadást.

Az idei BW egyenlege is negatív, kb a rendőri felvezetés összegével (40-50e Ft)!

Ez a tavalyihoz képest nagyon jó szerintem. Igaz, ehhez az összeghez el kellene adni az összes idei pólót, bögrét. Ezeket hamarosan árulni fogjuk valami webshop segítségével, méghozzá klubtagoknak önköltség+postaköltség áron.

Az APEH-től is megjött az SZJA 1%-os papírja, ami 265 000.- (az elszámolásban ez is benne van).

Hát most egy kicsit optimistább vagyok...

Link to comment
Megosztás:

- aki a jövőben azzal próbál piszkálni, hogy széria mantám van, azt valószínüleg megölöm

nemán Hajni az nemúgy volt....kérdezted h a Te mantád széria-e énmeg ránéztem és mondtam h szerintem igen...nem látszik rajta a sok okosítás,főleg egy nem mantásnak nem....a kérdés volt buta :P :P

Vagy Coupé, Gelko, Opeltomi, Boogi, Ricky, Miki, Orsi, és a Dedeó család. Biztos kimaradt valaki, mert rengetegen segítetek.

köszi Hemi te vagy az első kinek feltűnt h énis ott voltam :wub:

Ez a tavalyihoz képest nagyon jó szerintem. Igaz, ehhez az összeghez el kellene adni az összes idei pólót, bögrét.

lent nem volt alkalmam venni olyanokat szóval jó ötlet lenne B)

Link to comment
Megosztás:

... Mackósajtot egyből megjegyeztem (de ha azt mondja, hogy már találkoztunk ezelött, akkor mégsem :wub: )

- szerintem a dj is jó volt (azt csinálta, amit mondtunk neki)

Most más nem jut eszembe, de bazi jó volt az egész, igazi királyság :P

Idén soltvadkerten... B) :P

és a folytatással teljesen egyetértek... Jó bulik voltak!

... el kellene adni az összes idei pólót, bögrét. Ezeket hamarosan árulni fogjuk valami webshop segítségével, méghozzá klubtagoknak önköltség+postaköltség áron.

erre szerintem sokan lesznek kíváncsiak. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Üdv

A szervezőséghez intéznék egy kérést.

Ha lehetne felrakni a díjazottak listáját, vagy elküldeni nekem mailben - kiraknám a veteránopel lapra is.

Kössszike.

Valamit kaptam én is, csak nem toom mit.

A gangxta helyett jobban érdekelt a mozi, aztán mire vége lett, befejeződött a díjkiosztás is. :wub:

Ja egyébként nagyon klassz volt az, hogy volt mozizás, mert így akinek nem tetszett az egyik program az ment a másikra. A legjnagyobb poén az volt, mikor a mozigépész a film kezdete előtt egy írtó nagy zsák popcorn-t hozott oda (mint látható a képeimen is).

Szóval nekem pozitívabb élményeket nyújtott mint tavaly (egy-két campniges engedély nélküli gumifüstölő kivételével). Ez azt jelenti, hogy 1 év múlva még jobb lesz.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.