Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

II. Hungarian Blitz Weekend 2006


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 519
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Nem venném a szívemre, ha bajod esne! :wub:

Visszatérve a fórum témájához, jó volt a találkozó, jókat beszélgettünk, láttunk szép autókat :P

A versenykörért pedig külön köszönet! :P

Nem a sör fog megölni, nyugi :D

Szívesen, máskor is. :lol: A hugod izgalmasabb kört kapott, de már bizti mesélte. B)

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Jó volt a tali, megyünk jövőre is. Mindenkinek kösz mindent.

Mi vettünk két pólót is, így van tavalyi is, mostmár nem kell offosklubbos pólóban járnom Opeltalira.

Nem tudja véletlen valaki (Tomi vagy Mackó vagy bárki) hogy párom hanyadik helyen végzett a HFdobálásban?

Csak mert azóta is izomláza van... :wub:

Link to comment
Megosztás:

Én is szeretném megköszönni a szervezők munkáját, jó volt a hétvége nagyon, bár én csak szombat délben értem oda (szombat reggel készült el a kocsim), jövőre próbálok előbb menni. Szerencsére az időjárás is megkegyelmezett a rendezvénynek.

Megismertem sok klubtársat személyesen, akiket eddig csak innen a fórumról ismerhettem.

Külön köszönöm a kecskeméti régió tagjainak, hogy befogadtak (csak miután leparkoltam az autóval, és körülnéztem, akkor tűnt fel, hogy tulképpen közéjük parkoltam, de látszólag senki sem neheztelt) :wub:

Köszönöm továbbá Mélykék cartársnak, hogy segített nekem a klubtagsággal járó tárgyi eszközök (matricák, rendszámkeret) összegyűjtésében egy új klubtag számára, aki ma megkapta a klubkártyáját is :P

Mindent összevetve szerintem jól sikerült a hétvége, jövőre próbálok előbb menni, ha tudok.

Link to comment
Megosztás:

Mélykék kolléga összesített. :wub:

Őt kell kérdezni. :P

Dettit és Norbi volt olyan kedves, hogy együtt megcsinálták az összesítést.

A papírokat ha előásom, akkor meg tudom nézni, hogy Edit pozicióban ért el a versengésben.

Én ezt mért nem tom megnézni??? Azt írja, hogy nem regisztrált oldal...és már azóta próbálom, hogy beírta maci... :P

Pedig sikerált letölteni korábban, de most nem műxik.

Link to comment
Megosztás:

Külön köszönöm a kecskeméti régió tagjainak, hogy befogadtak (csak miután leparkoltam az autóval, és körülnéztem, akkor tűnt fel, hogy tulképpen közéjük parkoltam, de látszólag senki sem neheztelt) :P

Mindenki oda parkolt ahova akart, ezért aztán nem is lehet neheztelni senkire sem. :P :wub:

Én faházban aludtam, de a kocsim otthagytam a fiúk felügyelete alatt. Persze emiatt többször kellett sokat gyalogolnom, de belefért.

Ja és elfelejtettem az új kártyámat elkérni, na majd alkalomadtán, vagy posta.

Link to comment
Megosztás:

Én ezt mért nem tom megnézni??? Azt írja, hogy nem regisztrált oldal...és már azóta próbálom, hogy beírta maci... :P

Anti!Nem tom mi történt... lehet a sok letöltés nem teccett nekik... felrakás után 1 órával már sokan leszedték... 500 mega felett volt az adatforgalma. :wub:

Ez a baj az ingyen tárhelyekkel... :P

Link to comment
Megosztás:

Renben. És köszönöm! Bár már a kep.tar is lekonvertálhatna... akkor még az eredeti méreteűek is gyorsan hozzáférhetőek lennének. :P

Lehet már tudni, hogy melyik napon kb. hány ember volt kint? (engem egy páran már kérdeztek erről, de én csak saccolni tudok)

ui: pár nappal korábban kollégám nyaralt szemesen, de nem látott-hallott semmit se a programokról... :wub:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.