Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

II. Hungarian Blitz Weekend 2006


hemi

Recommended Posts

Szlovén Opel Portal

Aki jelentkezik a találkozóra az kap válasz emailt, ami sok hasznos információt fog tartalmazni.

Pl:

- mennyibe is kerül a találkozó (a jelentkező által megadott információk alapján)

- hová és miképpen kell befizetni a részvételt.

@tgabika

Fog készülni szóróanyag, augusztus 14.-től szeretnénk hirdetni jobban a találkozót (tapasztalat ezt mutatja, ráérünk). Örömmel vesszük mindenki segítségét, ezért fogunk közzé tenni interneten elérhető szóróanyagot.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 519
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Értékes információ lehet még, (amely egyelőre a weblapon még nincs feltüntetve) a szombati FELVONULÁSON CSAK azok vehetnek részt akik 3 éjszakát fizetnek (sátor, faház minde1 melyik), minden nap ott vannak a rendezvényen.

Valamilyen módon korlátoznunk kellett a felvonulók számát, és ezt találtuk még a legemberibb korlátozásnak.

Bocs, ha nem érthető:unsure:)

Link to comment
Megosztás:

Értékes információ lehet még, (amely egyelőre a weblapon még nincs feltüntetve) a szombati FELVONULÁSON CSAK azok vehetnek részt akik a mind a 3 éjszakát fizetnek.

Valamilyen módon korlátoznunk kellett a felvonulók számát, és ezt találtuk még a legemberibb korlátozásnak.

Szerintem ez korrket. Esetleg még annyit lehetne, hogy plusz pénzért lehessen váltani a felvonulásra jogosító jegyet is. Sokan vannak szerintem, akiket ez érdekel leginkább, főleg klubbon kívül. Persze ha nagy macera, akkor kár vele foglalkozni. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ez korrket. Esetleg még annyit lehetne, hogy plusz pénzért lehessen váltani a felvonulásra jogosító jegyet is. Sokan vannak szerintem, akiket ez érdekel leginkább, főleg klubbon kívül. Persze ha nagy macera, akkor kár vele foglalkozni. :unsure:

Ez így bejött Esztergomban is (ha jól emlékszem)

Másik dolog, hogy pl. Gábor (QuadRat) úgy néz ki, hogy péntekre-szombatra (erősen függ a melótól) le tud hozni pár apróságot, amikkel szeretne bizonyítani a szlalomon. Ezek után kár lenne ezeket a gépeket a felvonulásból kizárni...

Kiállítani még lejön a Duett Kft. csapata, elsősorban Pioneer cuccokkal, navi rendszerekkel, stb... Sajnos a góré tegnap ment el 2 hét szabira, így még folyamatban vannak a tárgyalások, biztos dolgok még nincsenek, de van rá esély, hogy pár demo autót is lehoznak, esetleg (ez szigorúan fizetős) a meghirdetett hangnyomás versenyt levezénylik...

Sátor van (megoldották), helyet biztosítunk (weben fel van tűntetve), de mi a helyzet a szállással, belépővel, logoval a szórólapon, áramellátás a sátor, autók közelében stb... (jah: mérőműszer 2x16A, és a demo autók is áramról üzemelnek) itt is van még egy rakás kérdés...

Link to comment
Megosztás:

Sztem ha meglesz a végleges formája, akkor letölthető, és kinyomtatható lesz, és persze teríthető is..........

Mert Kméten is kellene tevékenykednünk.

en viszek par helyre, ha lehet turisztikai irodakba, meg ilyen helyekre is. autoszerelokhoz, szegedi autosokhoz. na majd teritunk otthonra is :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Értékes információ lehet még, (amely egyelőre a weblapon még nincs feltüntetve) a szombati FELVONULÁSON CSAK azok vehetnek részt akik 3 éjszakát fizetnek (sátor, faház minde1 melyik), minden nap ott vannak a rendezvényen.

Valamilyen módon korlátoznunk kellett a felvonulók számát, és ezt találtuk még a legemberibb korlátozásnak.

Bocs, ha nem érthető:unsure:)

ez sztem kicsit túlzás lenne nem? mi például munka végett csak péntek reggel tudunk jönni és ez akkor 2 éjszakát jelent. Korlátozhatni lehetne mondjuk a péntek-szombat-vasárnapra nem? Tehát 2 éjszakára mert a legtöbben így mennének szerintem. Vélemény erre?

Link to comment
Megosztás:

ez sztem kicsit túlzás lenne nem? mi például munka végett csak péntek reggel tudunk jönni és ez akkor 2 éjszakát jelent. Korlátozhatni lehetne mondjuk a péntek-szombat-vasárnapra nem? Tehát 2 éjszakára mert a legtöbben így mennének szerintem. Vélemény erre?

ebbe vaan valami. sokaknak a munkahely miatt nem lehet hamarabb menni.a mi bandankbol is 2-en dolgozni fognak es orulok ha penteken el tudunk indulni. :unsure: lehet sokan felvonulnanak igy csatlakozok az idezetthez.

Link to comment
Megosztás:

Ez így bejött Esztergomban is (ha jól emlékszem)

Másik dolog, hogy pl. Gábor (QuadRat) úgy néz ki, hogy péntekre-szombatra (erősen függ a melótól) le tud hozni pár apróságot, amikkel szeretne bizonyítani a szlalomon. Ezek után kár lenne ezeket a gépeket a felvonulásból kizárni...

Kiállítani még lejön a Duett Kft. csapata, elsősorban Pioneer cuccokkal, navi rendszerekkel, stb... Sajnos a góré tegnap ment el 2 hét szabira, így még folyamatban vannak a tárgyalások, biztos dolgok még nincsenek, de van rá esély, hogy pár demo autót is lehoznak, esetleg (ez szigorúan fizetős) a meghirdetett hangnyomás versenyt levezénylik...

Sátor van (megoldották), helyet biztosítunk (weben fel van tűntetve), de mi a helyzet a szállással, belépővel, logoval a szórólapon, áramellátás a sátor, autók közelében stb... (jah: mérőműszer 2x16A, és a demo autók is áramról üzemelnek) itt is van még egy rakás kérdés...

Kérlek ez ügyben továbbiekban telefonon egyeztesünk, mert a pontos igények esetén tudunk nyilatkozni.

Telszámom úgytudom meg van:)

Link to comment
Megosztás:

a felvonulás biztosítása is pénzbe (sok) kerül...

Relatíve. Most minden sok még:)

Szóval a felvonulásról, a korlátozás szükséges rossz.

A felvonuló autók száma maximum 80 autó. Most az útvonal is sokkal rövidebb, és 2db motoros rendőrnél többet nem fogunk idén sem fizetni. Minden felvonuló fog kapni egy kidolgozott szabályzatot.

Akik biztos részt vehetnek rajta:

- 3 éjszakát fizetők.

- külföldiek

- VIP vendégek

Ha így nem éri el a 80 autót, akkor lehet a majd a helyszínen nevezni MOTE , MVOK klubtagoknak. Ez kifog derülni már legkésőbb a tali első napjára. A nevezésnél számításba vesszük az autó állapotát, kinézetét is.

De ez csak akkor, ha nincs meg a biztos részvevők alapján a 80 autó...

Kérem ezen lépjünk túl, valahol meg kellett húzunk a határt.

Link to comment
Megosztás:

Másik, szépségverseny:

Hétvégén Debrecenben (itthon most, első próbálkozásként) rendezték meg az EMMA Racing verenyt is.

Ennek a lényege, hogy szakértő bírák pontozták végig az autókat, megadott szempontok alapján...

(sajnos nincs nálam pontozólap :unsure:)

Valahogy itt mindenki tudta mi az amire kevesebb pontot kapott, vagy amire nem kapott, és egyértelműen rangsorolható volt minden... valahogy nem is volt reklamáció :)

Hasonló pontozásról mi a véleményetek?

Link to comment
Megosztás:

Szerintem jó ötlet lenne egyszer szakértőkkel is pontoztatni.

De.

Az sem baj, ha mindig más a szempont, nem kell mindig ugyanannak a kocsinak győznie.

Van akinél a 100 ezres kis tuning nagyobb áldozat, mint másnál a 1 millás. (nekik is meg kell adni a lehetőséget)

Szal, én mindkét verziót támogatom.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem jó ötlet lenne egyszer szakértőkkel is pontoztatni.

De.

Az sem baj, ha mindig más a szempont, nem kell mindig ugyanannak a kocsinak győznie.

Van akinél a 100 ezres kis tuning nagyobb áldozat, mint másnál a 1 millás. (nekik is meg kell adni a lehetőséget)

Szal, én mindkét verziót támogatom.

Támogatom az ötletet,pl én örülnék neki,ha lenne olyan része a dolognak "ki őrízte meg legszebb gyári állapotban a gépet".

Pontozhatnának a klubból olyanok is,akik elég jól értenek a tuninghoz,persze ők a saját autójukra nem adhatnának pontot.

Link to comment
Megosztás:

Támogatom az ötletet,pl én örülnék neki,ha lenne olyan része a dolognak "ki őrízte meg legszebb gyári állapotban a gépet"...

Ez jól hangzik :unsure:

Én sztem szombat-vasárnap tudnék menni, de lehet, hogy már péntek du. lemennék... nem tudom még, hogy fogok dolgozni akkor.

Link to comment
Megosztás:

Próbálom elérni a cégünk vezérigazgatóját kb: 1 hete.

De nem igazán járok sikerrel.

Pedig jó lenne, ha ők is tudnák támogatni a BW-t.

Na mindegy, azért még nem adom fel.

Üzenj neki,hogy leállt a termelés vagy valami hasonló,rögtön ott lesz! :unsure: Vagy ezeket az sem érdekli?

Link to comment
Megosztás:

Oké, de az ilyesmit telefonban kellene egyeztetni. Mert itt jól hangzik a sok ígéret:) De sajnos jól tudjuk, hogy ebből mennyi válik valósá....

Szóval, aki szponzort vagy kiállítót tud még az kérem legkésőbb augusztus 15 jelezem nekem, mailban vagy telefonon.

---------------------------------------------------------------------------

A taláklozóra, ON-LINE regsztrációt augusztus 25-ig fogadunk el.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem jó ötlet lenne egyszer szakértőkkel is pontoztatni.

De.

Az sem baj, ha mindig más a szempont, nem kell mindig ugyanannak a kocsinak győznie.

Van akinél a 100 ezres kis tuning nagyobb áldozat, mint másnál a 1 millás. (nekik is meg kell adni a lehetőséget)

Szal, én mindkét verziót támogatom.

én egyetértek ezzel, a kocsi, meg a tuning legyen akármilyen olcsó, csak adjon valami pluszt esztétikában, vagy izomban, egyébben.

másrészt javaslom, a szalon kategória maradjon továbbra is népi kezdeményezés áldozata. a tuning változatoknál inkább gondolnám célravezetőnek szakavatott arcok bevonását.

Link to comment
Megosztás:

én egyetértek ezzel, a kocsi, meg a tuning legyen akármilyen olcsó, csak adjon valami pluszt esztétikában, vagy izomban, egyébben.

az egy nagyon szubjektiv dolog, hogy kinek mi tetszik, lásd állandó vitámat a szárny témában a világgal :D

másrészt javaslom, a szalon kategória maradjon továbbra is népi kezdeményezés áldozata. a tuning változatoknál inkább gondolnám célravezetőnek szakavatott arcok bevonását.

Ez meg egy ingatag talaj, mert mitől számít tuningnak és meddig szalon egy autó? :lol:

Szerintem lesz aki örül majd és lesz aki háborog majd:)

csakugy mint az összes eddig szépségversenyen :unsure: :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.