Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

II. Hungarian Blitz Weekend 2006


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 519
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Ezek az adatok a szállásfoglalást visszaigazoló mailban voltak:

Lehet benéztem valamit, de nekem az utolsó sor nem egyértelmű. Ha a faház 3300/fő/éj MOTE klubtagok részére, akkor hol rontottam el a számolást, ha nekem az összesen 6 vendégéjszakára 6x3300=19800Ft jött ki?

Szia!

Nem számoltad el. A rögzitéskor nem vettük figyelembe, hogy klubtag vagy (hibáztunk). Tehát, neked mivel klubtag vagy 19.800 Ft kell fizetned.

Kérnék mindenkit a privát kérdéseket csak emailban jelezzétek. Köszi:)

Nincs mit. Ilyen sokáig tartott, amíg kirakták?

nem hiszem, csak Én most vettem észre.

----------------------------------------

Pici változás lesz még a programban. a Re-G együttes még is fel fog lépni pénteken, mivel felajánloták ingyen játszanak. Köszönöm Rastalosnak, nagyon megtisztelő számunkra.

Link to comment
Megosztás:

Üdv.

Én megköszönöm a lehetőséget, de idén nem megyünk, mert a nyaralás után csak 1 napos bulira való pénz maradt és fizu meg csak utánna lesz. Mivel pénteken csak délután lesz program, -meg évnyitó is ekkor van a gyereknek- (akkor lesz a jó "autózós") és a szombati felvonulásra meg csak az mehet aki minden nap ott van, így nem látom értelmét lemenni 1 napra.

Mindenkinek jó szórakozást.

Link to comment
Megosztás:

Nekem az lenne a kérdésem, hogy kötelező-e előre regelni magam, és befizetni a pénzt, vagy a helyszínen is lehet, mikor odaérek (faház nem kell, viszek sátrat). Azért kérdem, mert lehet, hogy csak előtte pár nappal derül ki, hogyan dolgozom. Valszeg szombat-vasármapra tudok menni, de ez még nem biztos.

Link to comment
Megosztás:

és a szombati felvonulásra meg csak az mehet aki minden nap ott van, így nem látom értelmét lemenni 1 napra.

volt már ki lemondott a felvonuláson való részvételről és biztosan lesz is...sztem kár lenne ha ilyen okból nem lenne ott a Commodore :unsure: -meg persze ti :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem az lenne a kérdésem, hogy kötelező-e előre regelni magam, és befizetni a pénzt, vagy a helyszínen is lehet, mikor odaérek (faház nem kell, viszek sátrat). Azért kérdem, mert lehet, hogy csak előtte pár nappal derül ki, hogyan dolgozom. Valszeg szombat-vasármapra tudok menni, de ez még nem biztos.

Szerintem nincsen akadálya így,hogy sátorozol. :unsure:

Lesznek sokan (reméljük) akik szórólapról értesülnek és úgy jönnek majd.

A faház már problémásabb lenne.

Link to comment
Megosztás:

volt már ki lemondott a felvonuláson való részvételről és biztosan lesz is...sztem kár lenne ha ilyen okból nem lenne ott a Commodore :unsure: -meg persze ti :D

Én pl. nem szeretnék idén felvonulni, és szerintem is minden résztvevőre szükség van, mert csak úgy teljes a "csapat".

Úgyhogy az én helyemre nyugodtan be lehet állni a Commodore-ral! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.