Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Én majdnem beleugrottam! :lol: Most a hétvégén lett nekem felajánlva egy C Kadett kétajtós, kockalámpás 1.2-es 50000-ért. Aztán győzött a józan ész (máramennyire józan voltam akkor :lol:). Legalább egy autó legyen kész, mielőtt belevágnék egy másikba. Mindenesetre Manta híd, ötös váltó, és 2.2-es motor azonnal lenne hozzá. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Olvastam a timeslippen, hogy leméretted...viszont én azért elvinném máshova is méretni, mert pad és pad között is van különbség...a 170 paci nagyon nem kevés ám...egy gyári mocitól... :lol: amiben már van pár km...

De én már felvetettem azt is, hogy menjetek egyet Coupeval, és akkor kiderül sok minden...

Ha elvered, akkor értetelnül fogunk állni a doldok elött, ha nem akkor adott egy 180LE-s szintén gyári GSI is... :lol: :lol:

Én minden esetre kiváncsi lennék mit mennétek...

Nah.. írok én is ide.

Szóval péntek este elgurúltam ide a "pályára" :hiya: Mentünk párat Csabival. Eleinte nagyon fura volt úgy indúlni, hogy a szemben álló autó 3.villantásra kellett.. Aztán belejöttem.

A vicc, hogy kb. tényleg egyet mehet a kocsi.. amikor kb.re sikerült együtt indúlnunk, a legelején egy kb fél kocsival megindúltam, és végig 4.ig itt láttam a szemem sarkában Csabit. A többiben meg mindig megindúlt.. hamarabb rajtolt mint én..

Szeret kicsit beugrani Csabi.. ugyi Csabi? :hiya: :hiya:

Nah de a lényeg, hogy utána kb. állandó volt a távolság..szóval 6.5 öt tuti nem megy(bocs Csabi), de 7.3-7.5 meglehet(Dynos mérésemből kiindúlva...)

Coupe meg kb. egyet menne vele sztem, vagy kicsivel lenne előrébb. össze kell hozni valamikor.

Coupeé kicsit jobb sztem mint az enyém, mert amikor a Petya mellettem van, akkor lehetünk nagyjából egy súlyban...

UFF.. beszéltem.. :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.