Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Lehet, hogy nincsennek de az a 142 LE főtengelyen nem olyan rossz egy tizensok éves autótol...az a pár elpusztult lovacska nemolyansok :lol:

sztem ha csak 8 lónak esett baja az nem rossz :lol: sztem a senator sem tudna többet pedig az majd' 180ról indult :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom azért én még bíztam benne,hogy van 170 gyári lóerővel megáldott Gsi is.Most hogyan tovább......????? :lol:

Vannak még meglepik, jah köszi Diny, Pehi, és Albert a segítséget h Csabi kiállt egyedül a garázsból a Sárgával :lol: :lol: :P ;)(nah jó kicsit arébb kellett rakni a seggét) , sem Konik sem Hátsó híd nem sérült mint megállapítottuk..... :hiya: :hiya: :hiya:

Link to comment
Megosztás:

csak egy kérdés erejéig, mert itt lehet többen olvassák...

http://www.kepfeltolto.hu/2007/10/16//603b.JPG

Baloldalt egy caliból származó F20 belű számítás, jobbon meg a jelenlegi halott F18-am van.

nagyon meg lehet majd éreznem ezt? és milyen változásra számítsak?

ui: F20 bele 100%-ig jó lehet F18-ba?

Jéde ismerős. :lol:

Elsőd hosszabb lenne többi fokozat meg rövidebb, így menet közben kicsit pörgősebb lenne az autó, de nyilván többet kellene váltogatnod. Nekem tetszik.

Link to comment
Megosztás:

Vannak még meglepik, jah köszi Diny, Pehi, és Albert a segítséget h Csabi kiállt egyedül a garázsból a Sárgával :lol: :lol: :lol: :P(nah jó kicsit arébb kellett rakni a seggét) , sem Konik sem Hátsó híd nem sérült mint megállapítottuk..... ;) :hiya: :hiya:

Szerintem a hátsó híd akkoris sérülhet ha azt most még nem látod. Wolfinak is volt ilyesmi gondja a GSimmel anno ha jól emléxem (aztán hátsóhíd csere lett belőle)

Zoli sok sikert délelőtt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jelentkezz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.