Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ha nem cseréltél vezérlést mióta megvetted akkor azzal együtt lenne a legcélszerűbb...

nem, állítólag van benne még 20e, bár egyre-másra jönnek a masina nyűgjei, egyre kevésbé van bizalmam az előző tulajban...

van viszont egy elég nehezen lokalizálható bajom. bizonyos kuplung-gáz kombinációnál (főleg indulásnál) valami fémes nyikorgás jön a motor felől. hátsó motortartó bakra gyanakodott a szaki, de nem jött be. ha nem tárcsa, akkor mi? egyáltalán a kuplungszerkezetben lehet valami? vagy mondjuk a kipuff ficereg ennyire? :lol:

Link to comment
Megosztás:

nem, állítólag van benne még 20e, bár egyre-másra jönnek a masina nyűgjei, egyre kevésbé van bizalmam az előző tulajban...

van viszont egy elég nehezen lokalizálható bajom. bizonyos kuplung-gáz kombinációnál (főleg indulásnál) valami fémes nyikorgás jön a motor felől. hátsó motortartó bakra gyanakodott a szaki, de nem jött be. ha nem tárcsa, akkor mi? egyáltalán a kuplungszerkezetben lehet valami? vagy mondjuk a kipuff ficereg ennyire? :lol:

A leömlő tetején vannak ilyen kicsi rögzítő fülek....Azok el szoktak törni annak lehet ilyen hangja.

Link to comment
Megosztás:

Jah közben meglestem én is EPC ben , tudtam hogy valami el van dugva :lol:

A vízpumpa volt az amit a Patyi kolegái nem is nagyon tudtak a helyére tenni nekem(nem tudták hogy kell ;))... :hiya: ugyhogy én pumpa nélkül járok :lol:

Jah amugy a Patyi mondta nekem annó hogy az ETC-m valszeg azért kattog mert eg ypillangószelep beszart...

Sose volt gsi-ben a termosztát a vezérlés alatt,az a vízpumpa :hiya: :P

Kb 10 perc a csere :hiya: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.