Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Megjöttünk az Essen Motor Show-ról, kirándultunk egyet béjemwétomival.

Ennyi Audit mint ott még életemben összesen nem láttam...több volt belőlünk mint VW-ből. Erre a kiállításra tényleg kell 1 teljes nap, nyitástól zárásig lehet bámulni. Kb. akkora pavilonból mint ami a BNV-n egy csarnok itt volt 12, dugig látnivalóval. Plussz egy alagsor. Kemény, megéri megnézni.

Felejtős a kétszínű fényezés (egyet sem láttam), nyomulnak a szines peremű felnikkel, és kinevettük az olyan csórót aki csak 19"-es kereket tudott feltuszkolni az autójára. Ja és hegyekben álltak a fehér autók.

Opelből elég gyenge volt a felhozatal, volt kb 6-8 autó plussz a márkaképviselet. Kinn volt a dBilas 320 lovas Z20LER H TwinTopja, volt egy Kadett gsi, egy tigra c20xe-vel, egy Ascona meg egy G astra valami felnis cég reklámjaként de az elég béna volt.

Link to comment
Megosztás:

Megjöttünk az Essen Motor Show-ról, kirándultunk egyet béjemwétomival.

Ennyi Audit mint ott még életemben összesen nem láttam...több volt belőlünk mint VW-ből. Erre a kiállításra tényleg kell 1 teljes nap, nyitástól zárásig lehet bámulni. Kb. akkora pavilonból mint ami a BNV-n egy csarnok itt volt 12, dugig látnivalóval. Plussz egy alagsor. Kemény, megéri megnézni.

Felejtős a kétszínű fényezés (egyet sem láttam), nyomulnak a szines peremű felnikkel, és kinevettük az olyan csórót aki csak 19"-es kereket tudott feltuszkolni az autójára. Ja és hegyekben álltak a fehér autók.

Opelből elég gyenge volt a felhozatal, volt kb 6-8 autó plussz a márkaképviselet. Kinn volt a dBilas 320 lovas Z20LER H TwinTopja, volt egy Kadett gsi, egy tigra c20xe-vel, egy Ascona meg egy G astra valami felnis cég reklámjaként de az elég béna volt.

Ha más miatt nem is, emiatt picit irigyellek :(

Link to comment
Megosztás:

Igen ha kisteherautóm lenne nekem is fehérben kéne ;)

Mitől jobb a fekete gsi-n a kék lökös? :)

Egyébként no para Albert, a TechArt 911-esén is kurvára elütött a küszöb fényezése a kasztnitól és a PPI is kijött olyan TT-vel amin ugyanez a hiba megvolt... :(

Link to comment
Megosztás:

Mitől jobb a fekete gsi-n a kék lökös? ;)

Egyébként no para Albert, a TechArt 911-esén is kurvára elütött a küszöb fényezése a kasztnitól és a PPI is kijött olyan TT-vel amin ugyanez a hiba megvolt... :(

Majd rájönnek mi a f@sza és kijönnek fekete autóval ami kék lökőssel van szerelve vazzzzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Link to comment
Megosztás:

A karosszériát álltalában teljesen más festékkel fújják mint a bumpert (lökhárító) vagy a küszöböt.

Ezért van annyi színeltérés.

Én már csak tudom. ;)

Akkor az R8-at vagy a Q7-et miért tudták megcsinálni (pedig az a Q7 nagyon különleges volt) a TT meg miért nem? Mellesleg volt vagy 30 TT és csak ez az egy volt elb@szva :(

Link to comment
Megosztás:

Akkor az R8-at vagy a Q7-et miért tudták megcsinálni (pedig az a Q7 nagyon különleges volt) a TT meg miért nem? Mellesleg volt vagy 30 TT és csak ez az egy volt elb@szva :(

A, Péntek volt a gyárban

B, lehet ezért adják manapság a festéket ilyen olcsón felénk ? ;)

Link to comment
Megosztás:

Demo a turbós topicba írt egy linket...

...én meg vesztemre elkezdtem nézegeni az oldalt...

Van pár durvaság...de ezen lepetéztem...uhhhhhhhh...

http://www.engelund-racing.com/bilder/olym...lympiahoved.jpg

hopp..és ott a c20let...

http://www.engelund-racing.com/bilder/olympia/olympia-14.jpg

De van itt még Kadett V8 biturbó...pitlák sokszáz lóval...

http://www.engelund-racing.com/bilder/v8/v8-hoved.jpg

http://www.engelund-racing.com/bilder/v8/v8-3.jpg

Hát igen, nekem is nagyon bejön ez a P1 (figyelj Tomi! ;) ) Caravan.

A Ford Cossworth motoros CQP se rossz. :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.