Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Minden reggel az Árpád-hídon jövök át és azon gondolkozom melyik a rosszabb a motornak:

a., ha egyesben hagyom és 1500-2000 körül tartva csorgok előre (ennél gyorsabban nem lehet menni)

b., ha ráhuzom a kettest, de ilyenkor alapjárat közelben marad végig, sokszor berángat az alacsony forgulat miatt, néha pedig finoman rá is kuplungozok

Inkább tartsd 1500-2000-en jobb az olajnyomásod, és ez a vízpumpánál is igaz.

Link to comment
Megosztás:

ezen én is mindig filózok a hungárián...

ált. inkább hagyom elmenni az előttem levőt míg látom mennyit jutunk előre és akkor ha picit csak akkor egyesbe kuplung fel aztán nincs motorfék hanem üresbe rakom.

Ha meg picit többet haladunk akkor 1-2 és motorfék.

Kuplungolni szerintem nem jó mert csak csúsztatod és jobban használódik...

Minden reggel az Árpád-hídon jövök át és azon gondolkozom melyik a rosszabb a motornak:

a., ha egyesben hagyom és 1500-2000 körül tartva csorgok előre (ennél gyorsabban nem lehet menni)

b., ha ráhuzom a kettest, de ilyenkor alapjárat közelben marad végig, sokszor berángat az alacsony forgulat miatt, néha pedig finoman rá is kuplungozok

Link to comment
Megosztás:

Jah hát igyekszem de ugye Albi pont elszenvedte ennek a kárát nemrég szóval... :lol: :)

Egyszer előttem valami kisebb családi autóban egy kisgyerek figyelt a hátsó ablakból, aztán elkezdtem neki grimaszolni, meg nyelvet nyújtogatni és ő is elkezdte. Az anyja meg észrevette és jól leb@szta a gyereket, hogy ne mutogasson és leráncigálta a hátsó ablakból. Persze én meg mindenfelé néztem csak nem arra komoly arccal, ha esetleg a mami csekkolni akarná, hogy tényleg igazat mondott e a gyerek, hogy nem ő kezdte :lol:

Link to comment
Megosztás:

1. Jól vagy drusza? 1.6-os moci ekkora dögbe? Akkor vegyél 1.4 nyolcszelep astrát, azzal költségekben is jobban jársz.

Mellesleg qrva drága, és nagyon szerényen felszerelt. Még anyós lufi sincs benne.

2. Jobb az ára, csak kérdés, nincs-e buktató. Ha a futóműben lóg pár szilent, hamar kidobsz rá pár 10-est. KM állást gyanúsnak tartom egy ilyen korú autónál.

(meg az idős tulaj szöveget is)

Amúgy olvasgasd a B vectrás topikokat is, ha ilyeneken töröd a fejed! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.