Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Lassan eljön annak az ideje, amikor egy fekete hátsólámpába invesztálok. Maga a lámpa már nem drága itthon, kb 25eFt.

Viszont elkezdtem nézegetni a LEDes izzókat hozzá és hát kicsit elsápadtam. 1db 21Wot helyettesítő LEDes izzó, színtől függetlenül 2400Ft környéke, amiből ugye kell 9db + kell még 2db 10Wot helyettesítő. Majdnem annyiba kerülne mint a lámpa. :lol:

Osram Diadem izzókat úgyhallottam hogy magyarhonban kapni lehetetlen, megnézné nekem valaki hogy német íbéjen mennyiért lehet ilyen izzókhoz jutni? Én próbáltam, de szettet nem találtam csak külön külön égőket párosával, az meg nem nyerő... :lol:

Előre is köszi.

Link to comment
Megosztás:

Ehhh, vazz, nem tudom milyen bu.zibár ajtaját felejtették nyitva, de tisztára felmelegedett az idő,

és olvad mindenhol minden... kimentem kicsit csapatni, de semmi... mindenhol csak egy kevés latyak

maradt :lol: Pedig ígéretes volt, amikor jöttem hazafelé a melóból, akkor még alá volt fagyva a friss

hónak :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.