Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Azért mert nem volt pénzem és pont ezért nem akartam semmilyen autót megnézni mert akkor most mégrosszabul érezném magam.2 évet nem hiszem hogy szeretnék várni ez az egy hónap is örökkévaloságnak tünik.Viszont Kess a te autódat nagyon sajnálom a tied miatt mondtam le a klimáról.

Link to comment
Megosztás:

bazsika, olvasol is vagy csak oltasz? ;) :lol: :lol:

mondtam, hogy a felnit akartam megvenni

de jól nézett ki hidd el....igaz, hogy nem egy kanárisárga karaván volt mercifelnikkel de akkor is jól nézett ki :( :D

mire írtad a ló######t? a lowrider-kerékre

az pedig gumival van

ha pedig olvasol, láthatod, hogy csak a lovad férfi nemiszervére reagáltam ;-)

amúgy ízlések és pofonok: nekem kifejezetten nem tetszik az az OZ felni, de erről itt nem is volt szó

Link to comment
Megosztás:

Attól függ milyen állapotban van.1millió körül van pénzem.

Na figy.

Haverom 3 hónaopig keresett most a nyáron corsa gsi-t volt rá neki 1.2-je. Meg is néztünk sok gsi-t de neki csak fekete vagy szürke kellett (megértem).

Mi ebben a poén a hülye vett egy 93-s szürke corsa gsi-t 600E-t.

Gondoljátok, hogy hogy néz ki. Az autó három színű alkatrészekből van össze rakva és körbe törve volt. De azt mondja legalább jó benne a motor :ami AF-s motorszámú.

Hátha ő autót akar építeni (mert azt mondta) akkor építsen, vegyen felnit, fényeztesse az autót vegyen rá lökhárítókat mert azok is szarok stb.

Ezzel azt akartam mondani hiába volt rá neki lóvéja de végül is vett egy nagyon szakatt szart ;) aminek a hossz nyúlványa is el van rohadva.

Az és astra gsi-m 92-s és németországból van, lassan 2 éve hajtom és nem volt még vele bajom egyáltalán :lol: , ja és sokkal szebb mint a corsa.

Link to comment
Megosztás:

az gáz ha IGY látom viszont az osztálytársam :?: ;)

Hmm.. sztem inkább érdekes :wink:

Egyébként tényleg nagyon pöpec kiscsajok.. de bázki.. öregszem :lol: elnézem őket.. mondom uuhh. de jó nök.. és ha belegondolok hány évesek lehetnek..

Bár ők még nem is az a nagyon fiatal osztály..

az az érdekes amikor neten itt ott látok csajszit.. nézem.. hmmm.... de jó nő.. erre alatta az infó.. xy 16, 17, jóó esetben 18 éves.. :shock:

a mi korunkban is ilyen jóóó nök voltak a 16 évesek? :?: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én meg tegnap este, hajnalban összeakadtam pár Opelessel.

Egy sráccal akit nem ismertem. egy fehér caravánja van. 1.8 16V chippes.

Egész jól ment, de azért messze nem Gsi. Elindúltunk egy állítólag A8 után.. nem ismerem az OFF Audikat ON

a móka a tescónál indúlt.. álltam a lámpánál a vácin, hallom a mögöttem lévő lámpánál csikorgó kerékkel indúlnak.. nah nekem se kellett több, még belémjönnek :wink:

Ekkor még csak a Caraván meg 2 szusi gyütt. az árpádra már jött utánunk az ódi.

Valahogy nem ment nagyot.. ahogy elindúltunk, azt a távolságot tartottuk egymás között (mi ketten, a többiek lemardtak szépen) :lol: 8)

Aztán árpád üzletháztól pirostól gó... kb egy negyed kocsival vezetett, nem bírt távolodni. a köv lámpánál a belsőben (az ő sávjában) álltak a pirosnál. Láttam begőzőlt a csávó.. gondolom cseszte az agyát hogy egy szaros "síma" opel az istenért nem akar eltünni a visszapillantóban, hanem kapaszkodik az A oszlop magasságában.. ezért időben satuztam h be tudjon jönni elém.. erre a csávó csinált egy harmadik sávot a szémköztiből.. még jó hogy elfért... :? :smt119

Aztán jött a viztorony... felüljáró.. 2 ..3.. dobom negyediket ..160 a tetőn.. végig tartottam a kb. 1 autót.. de ott úgy voltam vele, elég volt...

a csávó még tolta neki, én meg szépen mocifék.. fék...

aztán megálltunk dumálni az opeles csávóval.

x idő elteltével gondoltam go to home.. szentmihályi newpest iránytangens.. álluk a fóti ut ? elötti lámpánál.. hátúlról vmi bődületes hangok. mint egy versenyen!! egyszercsak vmi prüszkölve megáll a mellettem álló caravános gyerek mögött.

egy OFF seat ibiza ON 1.8T mögöttem golf VR6. és ahogy hátranéztem.. Leon 1.8t 2-3 Gsi... mazda, celica, Citroen xara őő nem tom mi 180 paci, meg ki tudja még mi ! :shock:

Természetesen gó... azt a hangzavart.. bázz. ilyent kellene csinálnunk a videóra.. vmi kegyetlen volt!!! ::twisted:

Nagyon rég nyomúltam, és ez most rohadt nagy élmény volt.. onnan végig a városon.. árpád út, váci, lánchíd, alagút... stb.. nagyon jó kis csapat volt. mentek a kis versenyek, de közben mindenki vigyázott mindenki. )bár volt pár izmosabb centizős fékezés, dehát vagy 10-15 autónál nem is csoda.

szóval király volt.

viszont volt még az elején egy hóka móka. azt hittem a caravános becsókol egy ótót :?

Szitu. indulás fótitól... hubai kanyar a felüljáróra.. én az enyémről is tom, h ott azért óvatosan, hiszen magasan vok, meg szar gátlók stb.

pontosabban nem racing gátlók. és ezért könyen kitőr a segge, ezért fékeztem elötte, és kis gáztartással mentem a kanyarba.. ez a gyerek meg ezerrel. csak azt láttam h kitőr a segge, aztán az eleje indúl el.. át a szembe sávba.. ééphogy meg tudta abban fogni, és visszajönni a saját belsőnkbe... :?

Meredek volt..

nah ennyit az élménybeszámoloról :lol:

Bocs, ha vkit untatott, vagy rosszalja a dolgokat, de a GSi erről is szól..

Raccingről, de ésszerű keretek között.. (most nem a caravánra gondolok.. ő besokalt) ;)

Viszont ami kiderűlt, vagy könnyen lehet, hogy a kocsim segge egy kicsit törve volt. de csak minimálisan. Nézegettük a srácokkal, azt mondják a hátsó dob?lemezek(kerekenél oldalt) tuti gyáriak, viszon a hátsó ajtó nem, mert a 96 os Gsiken nem ilyen teli alapon jel van, hanem majdnem olyan mint elöl. sima a popsija a kocsinak, és egy fém jell van rajta.(fém szerű) mondtam magamban grrr.. és tényleg sokal jobban néz ki az olyan.

MOndjuk viszont ami üveg a hátsó ajtón van, a '95 ös.. hát tudja kutya.. :roll:

Ha volt is törve, sztem éppenhogy...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.