Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Bázz ez tök furi.. mert pl ott a srácnak is volt egy '96os paripája.

Igaz, a spoilerezés meg a régi fajta volt rajta. aztmondta ő már így vette.

Azon kívűl szinte minden mint az enyémen. tükrök, kis szárny, belsőtér..

a hátsó ajtó viszont a jelnél síma volt, és csak a "fém" jel volt rajta...

Gsi Tomi: dehogynem hiszek neked! csak még egy jel lenne. mondjuk a lökösre meg pont azt mondta egy másik srác, akinek meg pont olyan mint az enyém, csak most az off Leonnal volt, hogy neki is ilyen a lökös.. ehh.. ezek a variációk ;)

Link to comment
Megosztás:

Gsi Tomi: dehogynem hiszek neked! csak még egy jel lenne. mondjuk a lökösre meg pont azt mondta egy másik srác, akinek meg pont olyan mint az enyém, csak most az off Leonnal volt, hogy neki is ilyen a lökös.. ehh.. ezek a variációk ;)

95 után ovál rendszám világítás van az 5 ajtós kasztniknál ez tuti.

Ráadásul a lökh. nem fényezhető hanem anthrazit (rücskös közelről).

Megint oda jutunk, hogy nincs sérülésmentes GSI. Esetleg a sérülés

mértéke változó.

Link to comment
Megosztás:

Ma este illegál lesz a környéken, általában két hetente van szombaton.

Környékből összegyűlnek a verdák (kb. 30) és talizni szoktunk 22:00-kor utána uzsgyi. Sajnos csak én megyek astra gsi-vel, pedig szívesen bírkóznék egy másikkal ;)

Ha van valaki a környékből vagy akárhonnan azt szívesen várjuk.

Város:60

Ui: Szétbaszom a RIZSRAKÉTÁK száját :lol:

Link to comment
Megosztás:

a mi korunkban is ilyen jóóó nök voltak a 16 évesek? :?: ;)

Laci! Erre már én is rájöttem, hogy ezen nem szabad meglepődnünk! A mai 14-15-16 éves csajokból lazán kinéz az ember 18-19-et, holott nincsenek annyira közel hozzá és ha belegondolunk, hogy addig még mennyit fognak változni! :D Huh, tavaly voltunk nyaralni és kinéztünk egy csajszit a tengerparton. Később kiderült, hogy magyar. Nah, akkor okoskodjunk valamit, leszólítottam, ahogy az a Nagy könyvben meg van írva! :D Elég jól elvoltunk vele, szép kreol bőr, vállig érő fekete haj, bomba nő! Mondom ez lazán van 18-19! Sokat beszélgettünk, járogattunk vele ide-oda, aranyos kis csajszi. Gondoltam megkérdem már, hogy hanyadikos, mit tanul, stb. Erre a válasz: "most leszek nyolcadikos, jövőre fogok felvételizni. Egyébként 14 éves leszek októberben." Mondom :shock: :shock: :shock: !!! Még szerencse, hogy sós vízben nem tud az ember elsüllyedni, mert azt hittem, hogy kinyúvadok! De olyan teste van, hogy azt mondom első osztály! Én picivel fiatalabb vagyok Nálad, Laci, de azt el kell mondanom, hogy az én korosztályomban is voltak ilyenek -Aztec példája is bizonyítja-, de nem ennyi! Ez jó nekünk, de mi lesz akkor néhány év múlva, ha most ez van? ;) Hihetetlen, hogy milyen a felhozatal, ha belegondolunk némelyikért még büntetnek is! :lol: :lol: :(

Link to comment
Megosztás:

az üveg áll közelebb a valósághoz szerintem

Alkatrészek tekintetében sincs eggyértelműen igazad,többségében valszeg '96-os alkatrészekből áll egy'97-es autó +egy-két régebbi cucc,de ha az alvázszám szerint '97-es,akkor az '97-es és ráncfelvarrás előtti alkatrészt az érintett területre nem raknak.

Link to comment
Megosztás:

vagy könnyen lehet, hogy a kocsim segge egy kicsit törve volt

Lehet,hogy fölöslegessen írom,mert te is tsztában vagy vele, hogy ezt hogyan ellenőrizheted,de ha nem leírom:

- alapesetben, ha gagyin csinálták a fényezést elég az ablakgumi alá nézni

szineltérés lesz(nem vették ki az ablakot a fényezéshez.)

- ha pitére szedték akkor is találhatsz a belső (borítás alatt) szűk

helyeken szineltérést

- lámpafoglalatnál belűröl benézve nem gyári hegesztési nyomok keresése(gyárban csak ponthegesztenek), vagy egyengetési hiányosságok:belső merevítőket nehéz teljesen simára kikalapálni:talákozhatsz hullámos,esetleg megrogyott és csak naggyjábol kiigazított lemezekkel.

Link to comment
Megosztás:

Alkatrészek tekintetében sincs eggyértelműen igazad,többségében valszeg '96-os alkatrészekből áll egy'97-es autó +egy-két régebbi cucc,de ha az alvázszám szerint '97-es,akkor az '97-es és ráncfelvarrás előtti alkatrészt az érintett területre nem raknak.

forgalmiról volt szó, nem alvázszámról ;-)

Laci autója 96-os

Link to comment
Megosztás:

forgalmiról volt szó, nem alvázszámról

Laci autója 96-os

OK igazad van,nem feltételeztem,hogy a kettő nem azonos.

(forgalmiban tudtommal /enyémben így van/két külön évszám a gyártási és az üzembehelyezési év.Így értelemszerűen a gyártásira gondoltam.Annak meg elvileg egyezzni kell az alvázszámmal,mert külömben eredetvizsgán gond lehet)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.